هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
فکر کنم منظورت 3d display اونا هم یه led خوب ۲۴ اینچ کیفیتشم خوبه فیلم 3d هم میتونی باهاش تماشا کنی یه عینکم با خودش داره

من دارمش اما برای اروپا با دو تا بازی و دو تا عینک صدا و تصویرشم عالی است ولی باز از بد شانسم از روز اول ۱۵ تا پیکسل سوخته داشت هرچه بد شانسی برای من پیش میاد
یکی میشه لوک خوش شان

منم میشم اشک بد شانس

اگر این شانس منه ناظمی میاد پست منو پاک میکنه =))

آرامگاه PS4 را شهرداری بازی سنتر درشو پلمت و قفل کرد بی هیچ علتی چرا قفل شد :confused:

آخرین ویرایش:

chimige

کاربر سایت
Aug 14, 2010
120
نام
majid
دوستان تو توپخونه ي سرى تلوزيون ديدم كه خود سونى انگار زده مخصوص بازى يكى ميشه درموردشون و قيمتشون توضيح بده
اسمش playstation tv هستش که قیمتش حدود 1400 هستش و 3 بعدی هم هستش کیفیت خوبی هم داره و 2 تصویر مجزا رو میتونه از طرفین نمایش بده
به نظرم گزینه ی خوبی برای گیم هستش اگر بخوای تو اتاقت بازی کنی من که روی led خونمون بازی میکنم

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,245
نام
فراز
من دارمش اما برای اروپا با دو تا بازی و دو تا عینک صدا و تصویرشم عالی است ولی باز از بد شانسم از روز اول ۱۵ تا پیکسل سوخته داشت هرچه بد شانسی برای من پیش میاد
یکی میشه لوک خوش شان

منم میشم اشک بد شانس

چرا اشکان جان پیکسل سوختگی که در اثر نوسان برق پیش میاد اونور هم ار این مشکلات هست ای بابا یه ترانس بزار

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
بحث سر سن و سال بازی کردن شد یاد یه چیزی افتادم گفتنش خالی از لطف نیست ، یه دوست داشتیم به اسم پیمان ایشون 47 سال سن داشت استکهلم زندگی میکرد نوه هم داشت ، این آقا 24 ساعته BF3 بازی میکرد تا رنک 100 بشه که اتفاقا چند وقت پیش هم به هدفش رسید بنده خدا خیلی هم نوب بود راستی ! :d ولی اینترنتی داشت مادر بگرید :d ، در کل بازی که سن و سال نمیشناسه توی هر سنی میشه ازش لذت برد به شخصه ایشالا اگه عمری باقی باشه تا 20،30 سال آینده قصد ندارم بازی کردن رو بزارم کنار ، موفق باشین . :d

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
یکی میشه لوک خوش شان

منم میشم اشک بد شانس

آرامگاه PS4 را شهرداری بازی سنتر درشو پلمت و قفل کرد بی هیچ علتی چرا قفل شد :confused:
اشكان جان واسه ps4 چطوره؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
چرا اشکان جان پیکسل سوختگی که در اثر نوسان برق پیش میاد اونور هم ار این مشکلات هست ای بابا یه ترانس بزار

از داخل جعبه که در آوردم این پیکسل سوختگیها را داشت
اشكان جان واسه ps4 چطوره؟
خوبه ولی هرچه تی وی بزگتر باشه بهتر است

پولت را نگرداری بهتره

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام.دوستان این دسته پی اس ۴ خیلی رو دسته لذت کنترل رو بازی دو چندان میکنه فقط تنها نکته ای که میتونم ازش بگم دکمه اپشن اگر لمسی میبود به نظرم بهتر بود برایه منکه دستم یک خورده درشته انگشتم اذیت میشه تا دکمش بزنم.دوستان این سیو بازیا کجا میره؟ من هرچی گشتم پیدا نکردم کسی میدونه؟در مورد بازی فیفا با نسله قبل تفاوتش زیاد شده گیم پلیش خیلی بهتر شده علاوه بر پیشرفت گرافیکش بازی بالانسه خوبی پیدا کرده بر خلافه فیفا۱۴ ۳۶۰ و۳ که این عدم بالانس توذوق میزد.یک سوال داشتم قسمت تورنمنت از فیفا حذف کردن؟ من هرچی دونبالش گشتم پیدا نکردم

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اسمش playstation tv هستش که قیمتش حدود 1400 هستش و 3 بعدی هم هستش کیفیت خوبی هم داره و 2 تصویر مجزا رو میتونه از طرفین نمایش بده
به نظرم گزینه ی خوبی برای گیم هستش اگر بخوای تو اتاقت بازی کنی من که روی led خونمون بازی میکنم
توصيه ميكنم نگيريد:d كلا اين Tv سري اولش مشكل داشت، تو ايران هم اگر از اون سري اول ها گيرتون بيوفته هيچي ديگه.... تو فروم سوني سرچ كنيد ميبينيد چقدر مشكل داره.
مثلا يكيش Red light بود كه به خاطر Overheat شدن هست.
تو اين رنج قيمت Tv و مانيتور هاي خوبي پيدا ميشه.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,996
نام
Mohammad
دوستان بازی جدید برا ps4 کی میایه؟ مثلا Uncharted و GOW
GOW که اصلا معرفی نشده.
Uncharted ام تاریخ ریلیزش مشخص نشده.
دوستان عزیز واسه بحث در مورد تلویزیون مناسب یه تاپیک جداگانه هست،لطفا سوالاتتونو اونجا مطرح بفرمایید.

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,432
توصيه ميكنم نگيريد:d كلا اين Tv سري اولش مشكل داشت، تو ايران هم اگر از اون سري اول ها گيرتون بيوفته هيچي ديگه.... تو فروم سوني سرچ كنيد ميبينيد چقدر مشكل داره.
مثلا يكيش Red light بود كه به خاطر Overheat شدن هست.
تو اين رنج قيمت Tv و مانيتور هاي خوبي پيدا ميشه.
اقا صادق درست میگن .
درسته کیفیت و امکانات خوبی دارن ولی خیلی مشکل دارند این تی وی
دوستم که کلوپ داره 5 یا 6 تای ازشون داشت که 2 تا ازشون که این ارور چراغ قرمز چمشک زن میدن
که داد تعمیر کردن جدا از هزینه فوق بالای اون که اندازی 60 درصد هزینه خود تی وی بود .درست بعد 5 روز دوباره همون ارور داد
بقیه تی وی های مونده رو رد کرد
پس بهتره به هیچ وجه سمتش نرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر