هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
با کنسول منتقل نمیکنن با سیستم منتقل میکنن
خیر هیچکدوم اینا روی پلاس اکسترا/پرمیوم نیستن
اکانت ظرفیتی هم با این چیزی که شما میگید کلا متفاوته و یه چیز جداس. ظرفیت ۳ هم نمیشه افلاین بازی کرد فقط انلاینه ظ۲ انلاین افلاین میشه ظرفیت یک هم فقط افلاین
یعنی اصلا کال آف دیوتی وخدای جنگ راگنارک رو نمیشا از پلاس دانلود کرد .. پس بهم دروغ میکه طرف !

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
سلام دوستان من قصد دارم چند تا بازی مولتی پلیر و کو اپ برای بچه برادرم بگیرم اما نمیدونم با این اوضاع نت میتونه پلی بده اینارو ی نه میشه راهنمایی کنید اگه اوکیه بگیرم
بازی ها اینا هست
Call of duty vangurd cold war mw1 mw2
Destiny2
Warzone 1
Amoung us
Apex
Overwatch 2
Fall guys
Genshin impact
Borderland 3
Rouge company
No mans sky
Overcooked
World war z
اگر لگ و اینا هم دارن تشکر میکنم اشاره بشه
لطفا کمک کنید تشکر
نتشون چی هس خیلی ازینایی که شما گفتی مولتی محور نیستن فقط امکان کو اپ دارن
اگه نت مخابرات استفاده میکنه کالاف تا چند وقت پیش میگفتن کار نمیکنه چند روز پیش یکی از کاربرا گفت درست شده ولی من تست نکردم
Destiny 2
Apex
Borderlands 3
اینا میدونم رو مخابرات کار نمیکنن احتمالا رو اکثر سرویس دهنده ها هم کار نمیکنن فقط شاتل شنبدم این اواخر دوتای اول کار میکنه
اون ۴ تای اخرم استفاده نکردم
این بچه که میگید چند سالش هست اگه سنش کمه بازی های مناسب سنش میتونید بگیرید
اگرم سنش زیادهکه بازی مولتی محور خیلی چیزا هست سعی کنید بازی بگیرید که سرور خاورمیانه داشته باشه تا دردسر پینگ نداشته باشه fortnite و rainbow six siege هم میتونید به لیستتون اضافه کنید

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان من قصد دارم چند تا بازی مولتی پلیر و کو اپ برای بچه برادرم بگیرم اما نمیدونم با این اوضاع نت میتونه پلی بده اینارو ی نه میشه راهنمایی کنید اگه اوکیه بگیرم
بازی ها اینا هست
Call of duty vangurd cold war mw1 mw2
Destiny2
Warzone 1
Amoung us
Apex
Overwatch 2
Fall guys
Genshin impact
Borderland 3
Rouge company
No mans sky
Overcooked
World war z
اگر لگ و اینا هم دارن تشکر میکنم اشاره بشه
لطفا کمک کنید تشکر

الان اکثر بازی ها مشکل داره، من خودم با DNS بازی میکنم!

بازی It Takes Two و A Way Out و سری Crash و Rayman هم بازی های خوبین برای Co-Op آفلاین

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
سلام درود بر دوستان

ظ 2 رو میشه آفلاینم بازی کرد ؟ یعنی اول با نت لوگین شد و بعد نت رو قطع کرد و بازی رو ادامه داد ؟ بازیای خاص نداره که حتما نت بخاد ؟
اگر کنسولی با بازیای ظ 2 باشه , این کنسول رو بخرم , آیا بعدا فروشنده میتونه بره رو کنسول دیکه اکنت ظ 2 بنده رو برای خودش بزنه ؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,961
نام
امین پاشاپور
سلام درود بر دوستان

ظ 2 رو میشه آفلاینم بازی کرد ؟ یعنی اول با نت لوگین شد و بعد نت رو قطع کرد و بازی رو ادامه داد ؟ بازیای خاص نداره که حتما نت بخاد ؟
اگر کنسولی با بازیای ظ 2 باشه , این کنسول رو بخرم , آیا بعدا فروشنده میتونه بره رو کنسول دیکه اکنت ظ 2 بنده رو برای خودش بزنه ؟
سلام برا ظرفیت دو میتونی هم انلاین و هم کاملا آفلاین بازی کنی ( نیازی نیست به نت وصل کنی کلا)، «این توضیحی که شما دادین برا ظ3 هست که نیازه اول به نت وصل بشی تا قفل بازی بره و بتونی بازی کنی»»
البته بازی هایی هستن که باید نت داشته باشی تا بتونی بازی کنی و این اصلا به ظرفیت 1،2،3 ربطی نداره و مدل این گیما اینطورین ( مثل the crew, the division 1,2 و....)
برا سوال دوم هم جواب اینه که، اگه فروشنده خودشاکانت رو زده رو کنسول و یوزر و پس رو میدونه بله میتونه ( البته نه 100%) ولی اگه کنسول رو از یک مشتری دیگه خریده و داده به تو نه
کلا اینطور بگم اگه یوزر و پس رو داشته باشه هرکاری میتونه بکنه،
فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: satellitedvb

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
سلام برا ظرفیت دو میتونی هم انلاین و هم کاملا آفلاین بازی کنی ( نیازی نیست به نت وصل کنی کلا)، «این توضیحی که شما دادین برا ظ3 هست که نیازه اول به نت وصل بشی تا قفل بازی بره و بتونی بازی کنی»»
البته بازی هایی هستن که باید نت داشته باشی تا بتونی بازی کنی و این اصلا به ظرفیت 1،2،3 ربطی نداره و مدل این گیما اینطورین ( مثل the crew, the division 1,2 و....)
برا سوال دوم هم جواب اینه که، اگه فروشنده خودشاکانت رو زده رو کنسول و یوزر و پس رو میدونه بله میتونه ( البته نه 100%) ولی اگه کنسول رو از یک مشتری دیگه خریده و داده به تو نه
کلا اینطور بگم اگه یوزر و پس رو داشته باشه هرکاری میتونه بکنه،
پس اینوطری باشه خرید کنسول با بازی ظ 2 خیلی ریسک داره

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,961
نام
امین پاشاپور
پس اینوطری باشه خرید کنسول با بازی ظ 2 خیلی ریسک داره
نه داداش اصلا هم ریسک نداره، من چندین ساله که ظ2 میخرم بازیا رو و تا حالا نشده که به مشکل بر بخورم،
فروشگاه های معتبر به خاطر چند تا بازی اعتبارشون رو خراب نمیکنن، راحت بخر
الان بیشتر بچه ها بازی های اشتراکی (ظ1، 2،3) استفاده میکنن

• Like
Reactions: amin200200

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
نه داداش اصلا هم ریسک نداره، من چندین ساله که ظ2 میخرم بازیا رو و تا حالا نشده که به مشکل بر بخورم،
فروشگاه های معتبر به خاطر چند تا بازی اعتبارشون رو خراب نمیکنن، راحت بخر
الان بیشتر بچه ها بازی های اشتراکی (ظ1، 2،3) استفاده میکنن

بنده میخام از خونگی کنسول با بازی ظ 2 بخرم ... نمیدونم فردا طرف اکنتشو چی بکنه و یه بار برای خودش بر نداره ؟

omidjaberi

کاربر سایت
Jan 24, 2022
47
چند روزه اصلا Ps Store بالا نمیاد حتی 10 ، 15 دقیقه هم صبر میکنم اخرش خطا میده ، اما به PSN کامل وصل شده و آنلاینم میشه بازی کرد.
کسی از دوستان راهکاری داره

• Like
Reactions: Sega_genesis

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
جیلبریک کردن می تونه باعث بن شدن بشه؟
درود
خیر باعث بن شدن نمیشه،میتونی بعدش کنسولو آپدیت کنی،فقط پیشنهاد میشه که اگه یوزر اکتیو شده روی کنسول داری بهتره که برای بازیهای جیلبریک از یه یوزر جدید استفاده کنی(یکی از دلایلشو بخاطر تروفیهاست).

• Like
Reactions: agh515

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر