هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

z00r00

کاربر سایت
Dec 3, 2008
14
نام
مصطفی
سلام
یه ps4اسلیم یه ترا گیر اوردم تک دسته تمیز و کپی خور ورژن ۵.۰۵ با هارد پر بازی
فروشنده قیمتشو میگه ۳۱۰۰ آیا قیمتش منصفانه هست یا بالا میگه؟

اگر سوالم رو نباید اینجا میپرسیدم عذر خواهی میکنم

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
سلام

مغازه دار 500 گیگش کپی خور رو 3300 میده .... غیر منصفانه ....

• Like
Reactions: z00r00

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
سلام یک توضیح راجع به اکانت ps now واسه pc میخواستم.قیمت ماهانه اش چنده؟ کسی این سرویس رو داره و تست کرده با سیم کارت ها سرعت چطوره؟ و در نهایت میشه بازی هاشو دانلود کرد نه این که حتما با اینترنت بازی کنیم؟

z00r00

کاربر سایت
Dec 3, 2008
14
نام
مصطفی
سلام
آیا میشه فهمید یه ps4 که کپی خور هست بن نشده باشه تا در آینده اگر خواستی آپدیتش کنی و بتونی بازیای جدید رو روش بریزی و حتی قانونی و آنلاین بازی کنی؟

ممنون از عزیزانی که راهنمایی میکنن

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام

اگه 5.05 از نظر من منصفانه ست چون معمولاً بین 500 تا 700 گرونتر از آپدیت شده ها فروش میره در حال حاضر، البته اگه بیشتر بازی های 2018 به اون ور رو بازی کردی حواست باشه الان بیشتر از یک سال خبری از هک جدید نیست البته بازم الان بالای 1400 بازی برای 5.05 موجوده ولی فعلاً باید قید بازیهای جدید رو بزنی تا هک جدید بیاد

• Like

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام
آیا میشه فهمید یه ps4 که کپی خور هست بن نشده باشه تا در آینده اگر خواستی آپدیتش کنی و بتونی بازیای جدید رو روش بریزی و حتی قانونی و آنلاین بازی کنی؟

ممنون از عزیزانی که راهنمایی میکنن
درود. تا به نت وصل نشی نمیتونی بفهمی بن شدی یا نه و از اونجایی که کنسول هکی رو نمیشه به PSN وصل کرد پس راه براي فهمیدنش نیست جز اطمینان به گفته صاحب کنسول . البته‌ بن به ندرت پیش میاد زیاد جای نگرانی نیست

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like

z00r00

کاربر سایت
Dec 3, 2008
14
نام
مصطفی
اگه 5.05 از نظر من منصفانه ست چون معمولاً بین 500 تا 700 گرونتر از آپدیت شده ها فروش میره در حال حاضر، البته اگه بیشتر بازی های 2018 به اون ور رو بازی کردی حواست باشه الان بیشتر از یک سال خبری از هک جدید نیست البته بازم الان بالای 1400 بازی برای 5.05 موجوده ولی فعلاً باید قید بازیهای جدید رو بزنی تا هک جدید بیاد
بنده تا الان ps4 نداشتم و فکر کنم تا یه سال با بازیای قبل ۲۰۱۹ بازی کنم و لذت ببرم
ممنون از شما

درود. تا به نت وصل نشی نمیتونی بفهمی بن شدی یا نه و از اونجایی که کنسول هکی رو نمیشه به PSN وصل کرد پس راه براي فهمیدنش نیست جز اطمینان به گفته صاحب کنسول . البته‌ بن به ندرت پیش میاد زیاد جای نگرانی نیست

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
فروشنده میگه مطمئن باش بن نشده
برای بازیای ۲۰۱۹ به‌بعد هم اگر هک نیومد نهایت از حالت کپی خور درمیارم و بازیای جدید رو بازی میکنم
از شما هم سپاسگذارم

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
درود مجدد ... دوستان اول روشن کردن کنسول فن کار نمکینه ولی وقتی داخل بازی میشم فن کار میکنه آیا مشکل هس ... چقد فن باید کار کنه .... آیا بازی با بازی تو سنگین یا سبک بودن اجرا فرق داره یعنی بازیکه گرافیگش سنگیتره بیشتر کار کنه ...

shovalie

کاربر سایت
Jan 25, 2018
109
درود مجدد ... دوستان اول روشن کردن کنسول فن کار نمکینه ولی وقتی داخل بازی میشم فن کار میکنه آیا مشکل هس ... چقد فن باید کار کنه .... آیا بازی با بازی تو سنگین یا سبک بودن اجرا فرق داره یعنی بازیکه گرافیگش سنگیتره بیشتر کار کنه ...
اره مثلا گاد او فار رو که باز کنی فن می ره رو دور بالا

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
اره مثلا گاد او فار رو که باز کنی فن می ره رو دور بالا

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk
بخاطر گرافیگ سنگینشه درسته ؟
اسنایپر 4 بازی مکینم اینوطری میشه .... انگار سنگینه ولی وقتی فوتبال بازی مکینم انگار ن انگار خیلی کم ....

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
شایعه: تاریخ رونمایی از کنسول PS5 لو رفت

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Pushsquare، همانطور که در این خبر اشاره شد، به تازگی وبسایت 4Chan شایعه‌ای را به اشتراک گذاشته است که به برنامه‌های کمپانی Sony در آینده اشاره می‌کند. منبع 4Chan برای این شایعه، ایمیل‌هایی است که ادعا می‌شود از سوی Sony برای اعضای تیم بازاریابی Playstation فرستاده شده است. طی این ایمیل‌، نه تنها به تاریخ پخش اپیزود بعدی برنامه‌ی State of Play بلکه به زمان رونمایی از کنسول PS5 نیز اشاره شده است.

بنابر این اطلاعات، کمپانی Sony قصد دارد تا در تاریخ 12 فبریه سال 2020(چهارشنبه 23 بهمن) رویدادی جدید به نام PlayStation Meeting را برگزار کرده و طی آن به صورت رسمی از کنسول نسل نهمی خود PS5 رونمایی کند.

با وجود این که تاریخ مذکور عقلانی به نظر می‌رسد، اما وبسایت 4Chan در گذشته گزارشات اشتباه و غلط نیز منتشر کرده است. بنابراین، بهتر است با بدبینی به این شایعه نگاه کرده و منتظر به اشتراک گذاشته شدن جزئیات رسمی توسط کمپانی Sony باشیم.

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
شایعه: تاریخ رونمایی از کنسول PS5 لو رفت

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Pushsquare، همانطور که در این خبر اشاره شد، به تازگی وبسایت 4Chan شایعه‌ای را به اشتراک گذاشته است که به برنامه‌های کمپانی Sony در آینده اشاره می‌کند. منبع 4Chan برای این شایعه، ایمیل‌هایی است که ادعا می‌شود از سوی Sony برای اعضای تیم بازاریابی Playstation فرستاده شده است. طی این ایمیل‌، نه تنها به تاریخ پخش اپیزود بعدی برنامه‌ی State of Play بلکه به زمان رونمایی از کنسول PS5 نیز اشاره شده است.

بنابر این اطلاعات، کمپانی Sony قصد دارد تا در تاریخ 12 فبریه سال 2020(چهارشنبه 23 بهمن) رویدادی جدید به نام PlayStation Meeting را برگزار کرده و طی آن به صورت رسمی از کنسول نسل نهمی خود PS5 رونمایی کند.

با وجود این که تاریخ مذکور عقلانی به نظر می‌رسد، اما وبسایت 4Chan در گذشته گزارشات اشتباه و غلط نیز منتشر کرده است. بنابراین، بهتر است با بدبینی به این شایعه نگاه کرده و منتظر به اشتراک گذاشته شدن جزئیات رسمی توسط کمپانی Sony باشیم.
قیمت چند دلار ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر