هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

VETTEL

کاربر سایت
Sep 28, 2018
47
من یه سوال دارم دو تا دسته ps4 دارم که هر دو روی R2 مشکل پیدا کردند یکیش درست کار نمیکنه و میره داخل لق میزنه دومی خود به خود با تکون عمل میکنه. به نظرتون چی کار کنم کار خودم هست باز کنم درستش کنم یا بدم بیرون جایی؟ فکر میکنم ذغال توش مشکل پیدا کرده باشه. اگه جای مطمئن و منصف میشناسید بگید واقعا پول دسته جدید ندارم با این وضع گرونی.
هیچ جا نبر کار خودته خیلی هم راحته،احتمال زیاد اولی از جاش درومده دومی هم همینطور چون من کهps3داشتم R2منم همین مشکل براش پیش اومد باز کردم که دیدم بلهR2 ذغالش از جاش درومده،R2چون خیلی کم کاره فک نکنم ذغالش مشکل‌دار شده باشه،

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
هیچ جا نبر کار خودته خیلی هم راحته،احتمال زیاد اولی از جاش درومده دومی هم همینطور چون من کهps3داشتم R2منم همین مشکل براش پیش اومد باز کردم که دیدم بلهR2 ذغالش از جاش درومده،R2چون خیلی کم کاره فک نکنم ذغالش مشکل‌دار شده باشه،
خب میشه یه راهنمایی کنی چی کار کنم؟

feed

کاربر سایت
Feb 6, 2012
22
سلام خدمت دوستان عزیز
اگر یک اکانت psn عیر هکی داشته باشی و مثلا تعدادی بازی بخری و روی یک کنسول نصب کنی میشه همون اکانت رو وری کنسول دیگه هم همزان استفاده کرد به شرط عدم انلاین شدن مورد قبل؟ (منظورم شیرینگ اکانت نیست که ظاهرا خود سونی تا 3 تارو ازاد کرده)
اگر جواب مثبت هست در صورت خرید بازی جدید روی این اکانت میشه دوباره کنسول اول رو انلاین کرد بازی رو نصب کرد و رفت سراغ بعدی؟

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
سلام خدمت دوستان عزیز
اگر یک اکانت psn عیر هکی داشته باشی و مثلا تعدادی بازی بخری و روی یک کنسول نصب کنی میشه همون اکانت رو وری کنسول دیگه هم همزان استفاده کرد به شرط عدم انلاین شدن مورد قبل؟ (منظورم شیرینگ اکانت نیست که ظاهرا خود سونی تا 3 تارو ازاد کرده)
اگر جواب مثبت هست در صورت خرید بازی جدید روی این اکانت میشه دوباره کنسول اول رو انلاین کرد بازی رو نصب کرد و رفت سراغ بعدی؟
شما هر اکانت رو می تونی فقط و فقط روی 1 کنسول اکتیو کنی
یعنی بازی ها رو روی اون کنسول هم می شه آنلاین بازی کرد هم آفلاین
و همون اکانت رو می تونی روی n تا کنسول دیگه وارد کنی ولی برای بازی ها باید آنلاین باشی امکان بازی کردن آفلاین نداری و در هر لحظه هم فقط یک کنسول می تونه بازی کنه و آنلاین باشه

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

• Like
Reactions: feed

feed

کاربر سایت
Feb 6, 2012
22
شما هر اکانت رو می تونی فقط و فقط روی 1 کنسول اکتیو کنی
یعنی بازی ها رو روی اون کنسول هم می شه آنلاین بازی کرد هم آفلاین
و همون اکانت رو می تونی روی n تا کنسول دیگه وارد کنی ولی برای بازی ها باید آنلاین باشی امکان بازی کردن آفلاین نداری و در هر لحظه هم فقط یک کنسول می تونه بازی کنه و آنلاین باشه

متوجه نشدم من
یعنی یک اکانت رو همیشه باید انلاین باشی و بازی کنی؟
مگه میشه همچین چیزی
الان این همه کنسول چطوری دارن افلاین بازی میکنن؟

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
متوجه نشدم من
یعنی یک اکانت رو همیشه باید انلاین باشی و بازی کنی؟
مگه میشه همچین چیزی
الان این همه کنسول چطوری دارن افلاین بازی میکنن؟
متوجه نشدی شما
وقتی شما مثلا روی اکانت خودت بازی می خری هم می تونی آنلاین بازی کنی و هم آفلاین
حالا اگه بخوای اکانت رو به دوستت هم بدی که اونم بتونه بازی هایی که خریدی رو بازی کنه باید حتما آنلاین باشه

feed

کاربر سایت
Feb 6, 2012
22
متوجه نشدی شما
وقتی شما مثلا روی اکانت خودت بازی می خری هم می تونی آنلاین بازی کنی و هم آفلاین
حالا اگه بخوای اکانت رو به دوستت هم بدی که اونم بتونه بازی هایی که خریدی رو بازی کنه باید حتما آنلاین باشه

شاید من بد مطرح کردم
الان فرض کنید من چند تا کنسول دارم (مثلا گیم نت ها)
روی کنسول اول لاگین میشم میخرم و نصب میکنم بعد افلاین میشم
میرم سراغ دومی و سومی و ...
تا زمانی که قبلی ها که افلاین هستن مشکلی برای اخرین کنسول که انلاینه پیش نمیاد درسته؟

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
شاید من بد مطرح کردم
الان فرض کنید من چند تا کنسول دارم (مثلا گیم نت ها)
روی کنسول اول لاگین میشم میخرم و نصب میکنم بعد افلاین میشم
میرم سراغ دومی و سومی و ...
تا زمانی که قبلی ها که افلاین هستن مشکلی برای اخرین کنسول که انلاینه پیش نمیاد درسته؟
نه دیگه
همون اول هم گفتم هر اکانت فقط می تونه روی یک کنسول اکتیو بشه... یعنی اگه روی کنسول اول اکتیو کردی، تا دی اکتیو نکنی سونی بهت اجازه نمی ده روی کنسول دوم اکتیو کنی
البته یک راهی هست که غیر قانونی نیست ولی خب قانونی هم نیست، که می تونی 1 اکانت رو روی 2 تا کنسول آفلاین بازی کنی
(هیچ راهی وجود نداره که بشه 3 تا کنسول)

• Like
Reactions: feed

feed

کاربر سایت
Feb 6, 2012
22
نه دیگه
همون اول هم گفتم هر اکانت فقط می تونه روی یک کنسول اکتیو بشه... یعنی اگه روی کنسول اول اکتیو کردی، تا دی اکتیو نکنی سونی بهت اجازه نمی ده روی کنسول دوم اکتیو کنی
البته یک راهی هست که غیر قانونی نیست ولی خب قانونی هم نیست، که می تونی 1 اکانت رو روی 2 تا کنسول آفلاین بازی کنی
(هیچ راهی وجود نداره که بشه 3 تا کنسول)

نکته کلیدی همون دی اکتیوه بود که نمیدونستم من
پس سوالم عوض شد
الان چجوری پس اکانت هکی میدن به مردم؟
اون که خوب دی اکتیو نکرده داره بازیشو میکنه

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
نکته کلیدی همون دی اکتیوه بود که نمیدونستم من
پس سوالم عوض شد
الان چجوری پس اکانت هکی میدن به مردم؟
اون که خوب دی اکتیو نکرده داره بازیشو میکنه
اکانت هکی معمولا اینجوریه که چون طرف آنلاین بازی می کنه همیشه اصلا کنسول خودشو اکتیو نکرده
حالا اگرم اکتیو کرده باشه می شه همون راهی که گفتم ؛ از طریق سایت سونی می شه کنسولش زو دی اکتیو کرد
منتها برای هر اکانت در هر 6 ماه فقط یک بار می شه از طریق سایت دی اکتیو کرد

feed

کاربر سایت
Feb 6, 2012
22
اکانت هکی معمولا اینجوریه که چون طرف آنلاین بازی می کنه همیشه اصلا کنسول خودشو اکتیو نکرده
حالا اگرم اکتیو کرده باشه می شه همون راهی که گفتم ؛ از طریق سایت سونی می شه کنسولش زو دی اکتیو کرد
منتها برای هر اکانت در هر 6 ماه فقط یک بار می شه از طریق سایت دی اکتیو کرد

ممنون از پاسخگوییت
اون راهی هم که گفتی همینه پس
اکتیو کنی بری از سایت دی اکتیو و روی دومی نصب کنی این کار باعث بن شدن نمیشه؟
و سوال دیگه بعضی جاها زده اکانت اشتراکی منظور از اون نوع اکانته؟ قیمت بیشتری داره ؟ (سطح 1 و 2 و 3)

یه سوالی پیش میاد
خیلی راحت مبشه با اکتیو کردن جلوی هک شدن رو گرفت پس خیلی منطقی نیست این همه اکانت هک شده!

آخرین ویرایش:

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
ممنون از پاسخگوییت
اون راهی هم که گفتی همینه پس
اکتیو کنی بری از سایت دی اکتیو و روی دومی نصب کنی این کار باعث بن شدن نمیشه؟
و سوال دیگه بعضی جاها زده اکانت اشتراکی منظور از اون نوع اکانته؟ قیمت بیشتری داره ؟ (سطح 1 و 2 و 3)

یه سوالی پیش میاد
خیلی راحت مبشه با اکتیو کردن جلوی هک شدن رو گرفت پس خیلی منطقی نیست این همه اکانت هک شده!
داداش دو ساعت همینا رو داشتم توضیح می دادم
تازه می پرسی ظرفیت یعنی چی

feed

کاربر سایت
Feb 6, 2012
22
داداش دو ساعت همینا رو داشتم توضیح می دادم
تازه می پرسی ظرفیت یعنی چی

این که کسی چیزی رو ندونه بد نیست نپرسه بده عزیزم
کسی هم شمارو مجبورنکرده که جواب بدید
این یه تاپیک عمومی هست و منم سوال کردم ممنون از اینکه 2 ساعت توضیح دادید!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر