هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,002
نام
احمد
خب بعد این دیگه یک ریال پول بابت بازی های دیجیتالی نمیدم، چون یک قرن یک قرن باید صبر کرد که با هزار منت یک چهارم خود اکانت بازی رو زیر صفر درصد فروخت:| حساب کردم اگر پول بازی های دیجیتالی رو میدادم دیسک الان شاید 20-30 تومن ضرر میکردم و خیلی راحت دوباره می فروختمشون، مثلا اگر اکانت من 80 یورو خرجش شده میدادم دیسک الان 70 یورو بازی های دیگه داشتم!:| خب خلاصه بازی ها هم بعد مدتی خسته کننده میشند و بنظرم هر بازی رو نباید دیجیتالی گرفت، الان بازی های فیزیکی خیلی راحت خرید و فروش میشن، میخواستم اکانت 150 دلاری رو بفروشم، طرف میگفت میدی 50 تومن؟:|همون اکانت رو من تو EPICNPC بزرگترین مرجع خرید و فروش اکانت بین المللی فروختم 140 دلار تازه طرف تا یک ماه بعدش ایمیل میداد تشکر میکرد! اینجا از بس اکانت دزدی تو تلگرام و غیره زیاد شده، نه این که اکانت های قانونی رو نمیخرن بلکه بازار تعویض بازی های فیزیکی رو هم به درک واصل کردن، یعنی متاسفم برای این کشور که توش زندگی میکنیم، که طرف بدون این که بخودش اجازه فرق اکانت دزدی با قانونی رو بده همچین جسارتی میکنن!
لپ کلام اینه با توجه به این که من همش دیجیتالی خرید کردم و بلوری ندیدم! خواستم بدونم:
1-کیفیت بلوری ها چطوری هستن؟ مثل این دی وی دی معمولی ها سریع خش خشی نمیشن؟ عمرشون زیاد هست مثلا بالای 3-4 عمر کنه؟
2-بلوری رو تو دستگاه هی در بیاریم و بندازیم توش تو دارز مدت خرابش نمیکنه؟
3- چرا همه جا پر از ریجن 2 عربی؟:-& یعنی خیلی سخته ریجن 2 اروپا یا یک امریکا گیر بیارن؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
خب بعد این دیگه یک ریال پول بابت بازی های دیجیتالی نمیدم، چون یک قرن یک قرن باید صبر کرد که با هزار منت یک چهارم خود اکانت بازی رو زیر صفر درصد فروخت:| حساب کردم اگر پول بازی های دیجیتالی رو میدادم دیسک الان شاید 20-30 تومن ضرر میکردم و خیلی راحت دوباره می فروختمشون، مثلا اگر اکانت من 80 یورو خرجش شده میدادم دیسک الان 70 یورو بازی های دیگه داشتم!:| خب خلاصه بازی ها هم بعد مدتی خسته کننده میشند و بنظرم هر بازی رو نباید دیجیتالی گرفت، الان بازی های فیزیکی خیلی راحت خرید و فروش میشن، میخواستم اکانت 150 دلاری رو بفروشم، طرف میگفت میدی 50 تومن؟:|همون اکانت رو من تو EPICNPC بزرگترین مرجع خرید و فروش اکانت بین المللی فروختم 140 دلار تازه طرف تا یک ماه بعدش ایمیل میداد تشکر میکرد! اینجا از بس اکانت دزدی تو تلگرام و غیره زیاد شده، نه این که اکانت های قانونی رو نمیخرن بلکه بازار تعویض بازی های فیزیکی رو هم به درک واصل کردن، یعنی متاسفم برای این کشور که توش زندگی میکنیم، که طرف بدون این که بخودش اجازه فرق اکانت دزدی با قانونی رو بده همچین جسارتی میکنن!
لپ کلام اینه با توجه به این که من همش دیجیتالی خرید کردم و بلوری ندیدم! خواستم بدونم:
1-کیفیت بلوری ها چطوری هستن؟ مثل این دی وی دی معمولی ها سریع خش خشی نمیشن؟ عمرشون زیاد هست مثلا بالای 3-4 عمر کنه؟
3- چرا همه جا پر از ریجن 2 عربی؟:-& یعنی خیلی سخته ریجن 2 اروپا یا یک امریکا گیر بیارن؟
خب معمولا كسي كه ديجيتالي ميخره اصلا اكانتشو نميفروشه ولي بله اگه بخوايد بفروشيد تو ايران خريدار خيلي كمه و دردسر داره
من به شخصه اكثر اوقات ديجيتالي ميگيرم برا بازيايي كه علاقه دارم و ميدونم ٦٠ دلار ارزش دارن هزينه ميكنم بقيرو ميذارم وقتي تخفيف درست حسابي خوردن يا اگه تخفيف خوبي نخوردن فيزيكي اجاره ميكنم/ميخرم
درمورد سوالاتونم كيفيت بلوري بالاس به اين راحتيا چيزيش نميشه معمولا نهايتش اينه كه به شدت كثيف باشه اونم تميزش كنيد حل ميشه
استفاده دراز مدت رو اطلاع ندارم ولي بطور عادي نبايد مشكلي بوجود بياد دستگاه براي همين منظور ساخته شده
ريجن ٢ عربي هم بخاطر اينه كه اكثر كسايي كه وارد ميكنن از دبي ميارن ربجناي ديگه هم ميتونيد پيدا كنيد ولي معمولا بازيايي كه تازه وارد بازار ميشن يا ارزونترن از دبي اومدن

hamid-fateh

کاربر سایت
Nov 30, 2017
24
دوستان جایی برای راهنمایی بازی هست؟ توی سایت بخشش بود ولی فیفا 18 توش ندیدم. من زبانم صفره و دیشب 1 ساعت ور رفتم ولی نتونستم وارد بازی بشم . هر گزینه ای میزدم وارد زمین و بازی نمیشد.

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
دوستان جایی برای راهنمایی بازی هست؟ توی سایت بخشش بود ولی فیفا 18 توش ندیدم. من زبانم صفره و دیشب 1 ساعت ور رفتم ولی نتونستم وارد بازی بشم . هر گزینه ای میزدم وارد زمین و بازی نمیشد.
کلید آپشن رو فک کنم باید بزنی (اگه منظورتون اون موقعس که تیمارو انتخاب کردید و یه جای تمرینی میاره)

دوستان قضیه پلاس هکی چیه؟چجوریه؟
من شنیدم یک سالش 25000 تومن!:D

Last edited by a moderator:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان قضیه پلاس هکی چیه؟چجوریه؟
من شنیدم یک سالش 25000 تومن!:D
قديما پنج تومن بود؟ قيمت دلار رو اينام تاثير گذاشته؟ : )))
اكانت هكي ميزنن براتون كه احتمال بن شدن كنسول هست و مثل بازيا احتمال حذف شدن پلاسش هم هست (اگه متوجه بشه و اكانت از رو كنسول شما دي اكتيو بشه پلاسشم ميره)
فقط هم امكان انلاين بازي كردن بهتون ميده بطور كلي كاربر پلاس محسوب نميشيد از بقيه امكانات نميتونيد استفاده كنيد
چند وقت پيش امازون پلاس يك سالرو كرده بود چهل دلار نميدونم هنوزم هست يا نه ولي اگه هست يه گيفت امازون بزنيد بعدم يدونه پلاس يكساله قانوني بخريد.

• Like
Reactions: mahan.bs

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دروود به دوستان عزیز و گرامی.
.
بچه ها چطور میشه بازی های ps3 رو روی ps4 بازی کرد؟! به جز سرویس ps now منظورم هست....
.
یکی از دوستان خارجی ام رو دیدم که داشت دارک سولز 1 رو بازی میکرد رو ps4 !!
.
الان من میتونم برای مثال demon's souls رو روی ps4 بازی کنم؟!؟! از استور بخرم یا دیسک یا هر چیزی؟!
.
لطفا راهنمایی کنید ! با تشکر ...

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
.
بچه ها چطور میشه بازی های ps3 رو روی ps4 بازی کرد؟! به جز سرویس ps now منظورم هست....
.
.
الان من میتونم برای مثال demon's souls رو روی ps4 بازی کنم؟!؟! از استور بخرم یا دیسک یا هر چیزی؟!
.
تا جايي كه ميدونم همچين چيزي ممكن نيست كنسول از بازياي نسل قبل پشتيباني نميكنه اون طرف هم احتمالا از ps now استفاده كرده
يا سازنده بايد بازيو ريمستر كرده باشه يا از ps now استفاده كنيد كه با نت ايران شدني نيست
براي تجربه بازياي نسل قبل دو راه داريد: يا بيخيال بشيد يا يه ps3 دست دو بخريد و بازيارو انجام بديد اگه انحصارياي نسل قبلو بازي نكرديد بنظرم با توجه به قيمتش ارزششو داره بگيريد و بازيايي مثل ياكوزا ، demon souls و بقيه انحصاريايي كه براي اين نسل نيومدن رو تجربه كنيد

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
.
.
.
.
از همون دوست خارجیتون بپرسون خوب
ولی تنها راهش همون ps now
روشه دیگه ای نداره

• Like
Reactions: emad-360

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,002
نام
احمد
چرا سونی دیگه ایمیل های تخفیف ها، فلش سل ها و کد تخفیف ها و موارد جدید، و اخبار و حتی کد تم پلات بازی ها و غیره رو برای من نمیفرسته؟ قبلا همه وقت می فرستاد، از وقتی ایمیل رو تغییر دادم این طوری شده، بعدم با ساپورت صحبت کردم گفت درستش کردیم ولی هنوز هم همینه:|

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
همه فرمایشات شما درسته. من خودم بیشتر بازی های مولتی مثل بتل رو دیجیتالی میخرم. چون همیشه بازیش میکنم. برا بقیه بازیا اصلا نمیصرفه دیجیتالی بخری
1- بلوری کیفیت خیلی عالی داره و اصلا نگران خراب شدنش نباش.
2- خراب که میشه چون وسیله برقی هست و توش اجزای مکانیکی داره و استحلاک داره. ولی به این زودیا نه. الان ps3 ها اکثرا درایواشون درست کار میکنن بعد این همه سال
3- رجین امریکا راحت پیدا میشه

.
.
.
.
هیچ گونه راهی وجود نداره

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Paradise Lost

hamid-fateh

کاربر سایت
Nov 30, 2017
24
دوستان گروه تلگرامی این سایت نداره؟ اگر گروه تلگرامی خوب که خیلی شلوغ هم نباشه و سریع جواب سئوال بدن و کمک کنند سراغ دارید لطف کنید لینکش رو برام بذارید. ممنون

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
سلام. به نظرتون پلی 4 تا کی میتونه ادامه بده
کم کمش ( حداقل) 10 سال رو باید بمونه که خیلی احتمال داره از اون 10 سال هم بیشتر ارائه بده، چون خیلی واسش سود داشته. دیگه حداقل تا 2023 هستش!!!!!!!!!!

• Like
Reactions: ehsan250

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
دوستان گروه تلگرامی این سایت نداره؟ اگر گروه تلگرامی خوب که خیلی شلوغ هم نباشه و سریع جواب سئوال بدن و کمک کنند سراغ دارید لطف کنید لینکش رو برام بذارید. ممنون

من توی گروه های گیم عضو بودم قبلن
هیچ کدوم شون به درد نمی خورد چون فضای گروه ها طوری هست که به انحراف میره، مطالب اسپم میفرستن، خیلی راحت به هم دیگه توهین می کنن چون نمیشه همیشه درباره ی گیم حرف زد و ناخودآگاه بحث های مختلف پیش میاد
همین فضای تخصصی انجمن خیلی بهتره تا گروه
با tapalk به انجمن بیایید که دسترسی و کاربری مثل تلگرام سریع و راحت بشه
کم کمش ( حداقل) 10 سال رو باید بمونه که خیلی احتمال داره از اون 10 سال هم بیشتر ارائه بده، چون خیلی واسش سود داشته. دیگه حداقل تا 2023 هستش!!!!!!!!!!
سلام. به نظرتون پلی 4 تا کی میتونه ادامه بده

دوران نسل 7 به اون عظمت 10 سال نکشید چه برسه به الآن که همش رقابت ها سخت افزاری شده ، بنظرم 2019 احتمالن ps5 بیاد و بعدش رسمن دیگه ps4 کنار بره

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsan250

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
من توی گروه های گیم عضو بودم قبلن
هیچ کدوم شون به درد نمی خورد چون فضای گروه ها طوری هست که به انحراف میره، مطالب اسپم میفرستن، خیلی راحت به هم دیگه توهین می کنن چون نمیشه همیشه درباره ی گیم حرف زد و ناخودآگاه بحث های مختلف پیش میاد
همین فضای تخصصی انجمن خیلی بهتره تا گروه
با tapalk به انجمن بیایید که دسترسی و کاربری مثل تلگرام سریع و راحت بشه

دوران نسل 7 به اون عظمت 10 سال نکشید چه برسه به الآن که همش رقابت ها سخت افزاری شده ، بنظرم 2019 احتمالن ps5 بیاد و بعدش رسمن دیگه ps4 کنار بره

Sent from my iPhone using Tapatalk
عاقا جان خیلی از انحصاری های ps4 برای بعد از 2019 هست:D
الان تازه میان نسلی هاشون اومدن، ایکس باکس وان ایکس که تازه اومده و پی اس پرو هم چند وقتی میشه اومده، پس عقلانیه 2 سال دیگه فقط بزارن؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر