هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
530
نام
Mehrdad
سلام به همگی
من میخواستم تا دو سه روز دیگه یک ps4 slim دسته دوم از یکی از دوستانم بخرم این رفیق ما طی این مدتی که این کنسول رو داشته فقط بازی انچارتد و هورایزن رو بازی کرده و داعما هدفون گوشش بوده و صدای فن کنسول رو هیچوقت متوجه نشده ایا بالا هست و یا مناسب و امروز که من رفتم دستگاه رو ببینم به خاطر گرفتن ابدیت جدید انچارتد که فکر میکنم نزدیک 12 گیگ باشه تقریبا یک روز بوده که دستگاه روشنه
دستگاه در حالت معمولی یا خارج از بازی کاملا بی صدا هست ولی زمانی که دیسک انچارتد رو گزاشتم که امتحان کنم رفت برای نصب بازی و من حین نصب که بازی رو شروع کردم دور فن گرفت ولی مرحله به مرحله کمتر شد
دور فن طوری بود که به وضوح از دستگاه ps3 من صداش بیشتر بود
میخواستم بدونم ایا این دستگاه دچار دور فن شده با توجه به اینکه با دستگاه خیلی کم بازی شده و الان حدود یک ماه هست که اصلا روشن نشده
یا اینکه این دور فن ابتدای بازی با توجه به روشن بودن دستگاه به مدت یکروز کاملا طبیعی هست؟
البته گفتم که دورفن کم کم دورش کم شد ولی نزاشتیم کاملا صدای فن قطع شه چون عجله داشتیم دستگاه رو خاموش کردیم و رفتیم و متوجه نشدیم که ایا صدای فن واقعا قطع میشه یا نه :-?
حالا میخواستم بدونم ایا دستگاه شما دوستان هم اینطور هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟
البته بگم دستگاه واقعا دستگاه تمیزی هست و اگر هر مشکلی داشته باشه میتونم دستگاه رو دوباره بهش برگردونم
ممنون از همه

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام به همگی
من میخواستم تا دو سه روز دیگه یک ps4 slim دسته دوم از یکی از دوستانم بخرم این رفیق ما طی این مدتی که این کنسول رو داشته فقط بازی انچارتد و هورایزن رو بازی کرده و داعما هدفون گوشش بوده و صدای فن کنسول رو هیچوقت متوجه نشده ایا بالا هست و یا مناسب و امروز که من رفتم دستگاه رو ببینم به خاطر گرفتن ابدیت جدید انچارتد که فکر میکنم نزدیک 12 گیگ باشه تقریبا یک روز بوده که دستگاه روشنه
دستگاه در حالت معمولی یا خارج از بازی کاملا بی صدا هست ولی زمانی که دیسک انچارتد رو گزاشتم که امتحان کنم رفت برای نصب بازی و من حین نصب که بازی رو شروع کردم دور فن گرفت ولی مرحله به مرحله کمتر شد
دور فن طوری بود که به وضوح از دستگاه ps3 من صداش بیشتر بود
میخواستم بدونم ایا این دستگاه دچار دور فن شده با توجه به اینکه با دستگاه خیلی کم بازی شده و الان حدود یک ماه هست که اصلا روشن نشده
یا اینکه این دور فن ابتدای بازی با توجه به روشن بودن دستگاه به مدت یکروز کاملا طبیعی هست؟
البته گفتم که دورفن کم کم دورش کم شد ولی نزاشتیم کاملا صدای فن قطع شه چون عجله داشتیم دستگاه رو خاموش کردیم و رفتیم و متوجه نشدیم که ایا صدای فن واقعا قطع میشه یا نه :-?
حالا میخواستم بدونم ایا دستگاه شما دوستان هم اینطور هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟
البته بگم دستگاه واقعا دستگاه تمیزی هست و اگر هر مشکلی داشته باشه میتونم دستگاه رو دوباره بهش برگردونم
ممنون از همه
نميدونم چرا عده انتظار دارن كنسول ١تومني مثل پي سي چندين ميليوني باشه
اون صداي فن توي بازياي سنگين عاديه موقع بازي بيشتر هم ميشه كنسول هم شديدا داغ ميشه ولي هيچ مشكلي به وجود نمياد
روشن موندن كنسول هم هيچ تاثيري نداره كنسول ساخته شده كه مدت طولاني كار كنه تازه دوستتون اصلا داخل بازي هم نبوده كه از دستگاه استفاده بشه من خيلي وقتا ٢٤ ساعت كامل داخل بازي هستم سر پلات ff xv كه فكر كنم دو روز مدام روشن بود (تروفي survival...)
+قيمتي كه بهتون داده هم با بقيه مقايسه كنيد درسته كم كاركرد هست ولي كنسولي كه دست ادم معمولي بوده باشه (توي گيم نت استفاده نشده باشه) و سالم باشه تفاوتي با روز اولش نداره

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان اين face plate (کاور هارد) کنسول فت چقدر بد گير مياد من واسه کنسول سفيدم که مدل 1206 هست کلى گشتم تا رنگ سفيدشو گير بيارم تازه اورجينال هم نبود! کلا ديگه تو بازار گير نمياد يا به صورت مقطعى کم شده تو بازار؟؟ قبلا تمام رنگ هاى گلد و نقره اى و سفيدش و... تو بازار فراوون بود دليلش چيه؟

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
ب
انجام دادم نشد چیکار کنم؟؟؟
یعنی ممکنه دیگه نتونم وارد اکانتم شم؟
با کامپیوتر وارد سایت سونی شین و وارد اکانتتون بشین شاید ایمیل و پسورد اشتباه وارد میکنین مثلا پسورد باید حرف بزرگ هم داشته باشه

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
سلام.
من خواستم کد گیفت کارد 50 دلاری رو وارد کنم
اما گفت با ساب اکانت نمیشه باید بکنیش پرایمری اکانت
از تو ستینگ پرایمری اکانت کردم اکانتمو بعد sign out شد
الان میخوام sign in کنم یوزر پسمو میزنم میره یه قسمت که باز باید آواتار و اسم و اینارو انتخاب کنی
اونو که میزنم رو please wait... گیر میکنه
نیم ساعتم وایسادم اما نرفت جلو
الان نمیتونم sign in کنم چیکار کنم؟
اکانت برا خودتونه یا از این اکانتای ظرفیت دوم/سوم گرفتید؟

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
دوستان برای دریافت بهترین خروجی صدای دیجیتال و پخش اون و تفکیک صداهای بازی های PS4 و... چه اسپیکر یا سیستم صوتی یا ... رو باید تهیه کرد؟

ببنید تلویزیون اگر وضعیت خوبی داشته باشه و خود تلویزیون بتونه فایل های تصویری رو پخش کنه دیگه نیازی به پخش کننده نیست ( اما سینماهای خانگی همشون پخش کننده تصویری هم دارن که گرونشون می کنه )

من الان تلویزیون رو دارم
پلی استیشن 4 رو هم دارم
فقط یک سیستم صوتی اسپیکر یا ... نیاز داره که صدای دیجیتال HD رو با بهترین کیفیت و تفکیک صدا برام پخش کنه و صداها با اسپیکر از پشت سر و بغل و ... به تفکیک بیاد

برای این کار باید چه دستگاهی خریداری بشه؟

پرسش دیگه در رابطه با فضیا 1 تراباتی پلی استیشن هست

لطفا در صورت امکان بگین از این فضای 1 ترابایتی چه استفاده هایی می شه کرد؟ یعنی باید فقط رو بازی ریخت یا اینکه می شه روش فیلم و .. هم ریخت؟ آیا پلی استیشن 4 قابلیت پخش فیلم های DVD و Blu_ray رو داره؟

با سپاس

Last edited by a moderator:

AminRonaldo

کاربر سایت
Sep 3, 2011
38
نام
Amin
اکانت برا خودتونه یا از این اکانتای ظرفیت دوم/سوم گرفتید؟
برای خودم هست

ب

با کامپیوتر وارد سایت سونی شین و وارد اکانتتون بشین شاید ایمیل و پسورد اشتباه وارد میکنین مثلا پسورد باید حرف بزرگ هم داشته باشه
اون کارم انجام دادم مشکلی نبود
رو please wait گیر میکنه

Last edited by a moderator:

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
دوستان برای دریافت بهترین خروجی صدای دیجیتال و پخش اون و تفکیک صداهای بازی های PS4 و... چه اسپیکر یا سیستم صوتی یا ... رو باید تهیه کرد؟

ببنید تلویزیون اگر وضعیت خوبی داشته باشه و خود تلویزیون بتونه فایل های تصویری رو پخش کنه دیگه نیازی به پخش کننده نیست ( اما سینماهای خانگی همشون پخش کننده تصویری هم دارن که گرونشون می کنه )

من الان تلویزیون رو دارم
پلی استیشن 4 رو هم دارم
فقط یک سیستم صوتی اسپیکر یا ... نیاز داره که صدای دیجیتال HD رو با بهترین کیفیت و تفکیک صدا برام پخش کنه و صداها با اسپیکر از پشت سر و بغل و ... به تفکیک بیاد

برای این کار باید چه دستگاهی خریداری بشه؟
بهترین سیستم صوتی هدفون پلاتینیوم خود سونی هست
ولی اگر صدا باز میخواهید (صدای که توی محیط پخش بشه) بهتر از اسپیکر های استفاده کنید که ورودی اپتیکال صدا دارن (در صورتی که پرو یا فت داری)چون کیفیت صدا چند برابر میشه این نوع بیشتر در لوازم صوتی تصویری و کامپیوتری ها موجود هستند و از انجای که مارک یا برند خاصی ندارند بهتر ببینی و بخری
پرسش دیگه در رابطه با فضیا 1 تراباتی پلی استیشن هست

لطفا در صورت امکان بگین از این فضای 1 ترابایتی چه استفاده هایی می شه کرد؟ یعنی باید فقط رو بازی ریخت یا اینکه می شه روش فیلم و .. هم ریخت؟ آیا پلی استیشن 4 قابلیت پخش فیلم های DVD و Blu_ray رو داره؟

با سپاس
فقط برای بازی هست و فیلم و عکس های که از بازی میگری
بله قابلت رو داره فیلم پخش کنه

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
بهترین سیستم صوتی هدفون پلاتینیوم خود سونی هست
ولی اگر صدا باز میخواهید (صدای که توی محیط پخش بشه) بهتر از اسپیکر های استفاده کنید که ورودی اپتیکال صدا دارن (در صورتی که پرو یا فت داری)چون کیفیت صدا چند برابر میشه این نوع بیشتر در لوازم صوتی تصویری و کامپیوتری ها موجود هستند و از انجای که مارک یا برند خاصی ندارند بهتر ببینی و بخری

فقط برای بازی هست و فیلم و عکس های که از بازی میگری
بله قابلت رو داره فیلم پخش کنه

ببخشید من پلی استیشنم اسلیم هست!!! یعنی اسلیم خروجی صدای چند کاناله و اپتیکال نداره!!!! در حالی که از مدل فت گرون تر هست؟ لطفا راهنمایی کنید

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
ببخشید من پلی استیشنم اسلیم هست!!! یعنی اسلیم خروجی صدای چند کاناله و اپتیکال نداره!!!! در حالی که از مدل فت گرون تر هست؟ لطفا راهنمایی کنید

خیر مدل اسلیم خروجی اپتیکال نداره

از فت هم گرونتر نیست

• Like
Reactions: nasimparsi

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
خیر مدل اسلیم خروجی اپتیکال نداره

از فت هم گرونتر نیست

یعنی با این حساب اگر بخوایم سیستم صوتی 5.1 یا 4.1 یا .. استفاده کنیم حتما باید PS4 اسلیم رو بفروشیم و به جاش مدل فت یا پرو بگیریم؟ یا همین مدل اسلیم هم خروجی صدای دیجیتال با لهترین کیفیت رو می ده ( مثلا از طریق HDMI به تلویزیون و از خروجی اپتیکال تلویزیون به سیستم صوتی )
؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر