هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
خود کنسول فرمتش میکنه
usb3 و زیر 4 ترابایت هم باید باشه تا کلا بشناسه هاردو

اینجا کسی gta v یا بتلفیلد 1 آنلاین بازی میکنه؟؟؟؟؟
من میرم سرور gta تعداد پلیرا خیلی کمه کلا 5 نفر بیشتر نیستن !!! طبیعیه؟؟؟

Last edited by a moderator:

cartoonnetwork

کاربر سایت
Jun 30, 2017
13
سلام من تازه ps4 خریدم یادم رفت اول خامو کنم بعد دوشاخه را بکنم بعد در حال کندن بودم که از پریز صدای جییزز اومد و تصویر صورتی شد بعد کندم دو باره وصل کردم رفتم تو fifa 14 بعد مثلا که پاس میدم تصویر بازیکنان تار می شوند.
ویدیو اش هم در لینک زیر می گذارم می خواستم بدونم fifa کلا اینطوریه یا کنسولم خراب شده اگر خراب شده قیمتش چقدر میشود.
پروژه 1
ببخشید نتوانستم حجم را کم کنم ترو خدا ببینید و جواب بدهید

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دوستان فرق profile picture با avatar چیه؟

Sent from my SM-J120F using Tapatalk
اواتار رو فرضا شما الان روی اکانت من کلیک کنید میبینید
اما پروفایل پیکچر رو رفقایی که بهشون توی کنسول اجازه دادید میبینند یعنی اونجا یه نوع درخواست هست(به غیر از درخواست ادد کردن)که وقتی طرفین برای هم میفرستن این پروفایل اصلی واسشون نمایش داده میشه

• Like
Reactions: shahriyar_pc

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
پروژه 1
ببخشید نتوانستم حجم را کم کنم ترو خدا ببینید و جواب بدهید

داداش ببین قبل از اینکه PS4 رو بدی برا تعمیر، چک کن ببین مشکل از چه چیزهایی میتونه باشه

اول کابل HDMI رو عوض کنن ببین همچین مشکلی داره یا نه

بعد TV رو عوض کن و دستگاه رو وصل کن به یه TV دیگه

اگه با این 2 تا کار بازم همینطوری بود مشکل از PS4 هست بهتره بدیش به یه تعمیر کار خوب

• Like
Reactions: voldmort

cartoonnetwork

کاربر سایت
Jun 30, 2017
13
داداش ببین قبل از اینکه PS4 رو بدی برا تعمیر، چک کن ببین مشکل از چه چیزهایی میتونه باشه

اول کابل HDMI رو عوض کنن ببین همچین مشکلی داره یا نه

بعد TV رو عوض کن و دستگاه رو وصل کن به یه TV دیگه

اگه با این 2 تا کار بازم همینطوری بود مشکل از PS4 هست بهتره بدیش به یه تعمیر کار خوب
یعنی شما میگی مشکل از ps4 ویدیو را دیدی؟

R.rasa

کاربر سایت
Jun 21, 2017
11
آقا من دیگه دارم دیوونه میشم:| نمیدونم چه باگه مسخره ایه افتاده به جونه ما! کنسول من 1 ترابایته الان 400گیگشم خالیه، میخوام pes 2018 online beta که 6 گیگ بیشتر نیست نصب کنم میگه delete unnecessary files ! چند صفحه پیشم گفتم این مشکل پیش اومد واسم ولی اوکی شد الان اینو هرکاری میکنم درست نمیشه! چیکارش کنم؟ باید وایسم آپدیت بده؟
سلام این پس همین نسخرو نصب کردم زیاد حال نکردم چون باید انلاین بازی کنی با دو تا هم تیمی من که پشیمونم از دانلودش

دوست خوب من بازی هکی نگیر هکی کنسول رو بن میکنه ترکیبی مثل من بگیر مثل هکی هست اما بن نمیکنه کنسول رو الان خود من یه ماه دارم استفاده میکنم مشکلی نداشته رفیقمم 1 سال!بعد خوبی اکانت ترکیبی اینه که میتونی انلاینم بازی کنی!!!!
هرکی اینا رو بهت گفته دروغه گفته بازی هک ترکیبی یکی هست

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: saeedonly

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
یعنی شما میگی مشکل از ps4 ویدیو را دیدی؟
سلام اقا من ویدیو رو دیدم مارک lg درسته؟
تلویزیونای lg یک حالت مصرف کم انرژی دارن چک کنید فعال نباشه ... صدای جیز که شنیدین هم با خرید یک پریز محافظ تا حدود زیادی حل میشه ... تا الان چندبار برق رفته ... پریز شل بوده برق به ps4 نرسیده خاموش شده و خداروشکر تا الان مشکلی براش پیش نیومده نگران نباشین اون موردی که گفتم و دوستان هم اشاره کردن چک کنید ان شاالله مشکل حل میشه

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
سلام
میخواستم دسته ps4 بگیرم.فروشنده 2 نوع دسته داره یکی رو میگه 180 که به قول خودش high copy هست دسته اصلی رو میگه 245
دیجی کالا الان دسته مدل جدید میده 164 تومن یعنی فیکه ؟؟ قضیه چیه ؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر