هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
دوستان سلام....در مورد شیرینگ دی ال سی ها هم این اکان رو دارن دیگه؟ یعنی من اکانت دوستم پرایمری هست رو اکانت اون سیزن پس بتلفیلد رو بگیریم منم میتونم استفاده کنم دیگه؟
فقط با ظرفیت سه میشه از اونا استفاده کرد

mu3fand

کاربر سایت
Oct 17, 2016
39
سلام دوستان چند تا سوال داشتم
برای انتقال دیتا به ps4 با برنامه psx حتما مودم لازمه؟
باید کد دیتا با کد بازی یکی باشه یا همون ریجن شون یکی باشه کافیه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان چند سوال داشتم چون دارم میرم همین دو سه روزه بخرم

1- بازی فیزیکی دست دوم که کلا مشکلی رو ایجاد نمیکنه و فقط باید خط و خش نداشتنش رو بررسی کنم ؟ و اصلا قیمت گزاری بازی دست دوم بر چه اساسیه ؟

2- ریجین 1 بگیرم که برای آمریکا هست مشکلی در بازی و دانلود DLC و خرید پلاس و کارت پلی استیشن استور ( برای خرید دیجیتالی بازی ها ) ندارم ؟

اگر بازی ریجن 2 بگیرم روی کنسول ریجن 1 هم اجرا میشه ؟ و میتونم آنلاین بزنم و DLC و آپدیت های بازی رو دریافت کنم براحتی ؟

3- کیفیت ساخت کنسول ریجن 1 و 2 دقیقا یکی هست ؟ چون یکی از فروشنده ها بهم گفت ریجن 1 چون برای آمریکا تولید میشه از ریجن 2 ها که به سفارش امارات تولید شده کیفیت ساخت بالاتری داره .... از اونور یکی از دوستان در جایی دیگه میگفت بعضی ها با ریجن 1 در PS4 معمولی مشکلاتی داشت ... ممنون توضیح بدید

4- دستگاه آک وقتی روشن میشه در ابتدا چیز خاصی می خواد ؟ ( مثلا صفحه ای بیاد تاریخ و ... بخواد )

5- خرابی و مشکل خاصی در PS4 PRO ها وجود داره که لازم باشه بهش دقت کنم ؟ یا کلا خرابی نداره خیالم راحت باشه ؟

6- و سوال بسیار مهم من اینه که تلویزیون در حال حاضر من یک سونی 40 اینچ هست که 1080i رو ساپورت میکنه . PS4 PRO مشکلی در اجرای بازی روی این تلویزیون نداره ؟ (( البته تلویزیون 4K هم چند ماه دیگه تهیه میکنم ))

ممنون از پاسختون و پیشاپیش عیدتون مبارک و سال خوبی داشته باشید
سلام
^_^
1. اصولا دسته دو وقتی اک نیست قیمتش میاد پایین (همه جا دنیا لول ) - مشکلی ایجاد نمیکنه استفاده دسته دو
2. ریجن کنسول تو این قضیه دخالتی نمیکنه. ریجن اکانت هست که هنگام ساخت اکانت در این قضیه مهم هست .
ریجن کنسول تاثیری نداره. بازیها نسخه فیزیکی هم region lock ندارن. تنها dlc هست که ریجنش با نسخه فیزیکی و اکانت باید یکی باشه تا نصب بشه
توجه داشته باش انلاین بازی کردن نیاز به اشتراک و پرداخت ماهانه سرویس پلاس داره - ربطی به ریجن نداره
3. مشکلی نداره هیچ کدوم
4. فرقی نداره. دستگاه استفاده هم factory reset یا فرمت بشه مثل اک بالا میاد. تنظیمات اولیه رو باید انجام بدی
5. درصد بسیار پایین هست - جایه نگرانی نیست
6. خیر مشکلی نداره.

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
با سلام مجدد و ممنون از Triangels عزیز چند سوال دیگم داشتم

1- هدفون گلد که براش هست دور و بر 300 قیمت داره چیز جالبیه و ارزش خرید داره یا پول دور ریختنه ؟

2- یک هارد SSD و 250 گیگ دارم که میتونم روی PS4 بندازم بنظرتون این کار رو بکنم یا خیر؟ و در سرعت اجرای بازی و روان تر اجرا شدنش تاثیر داره ؟

و SSD رو نصب کنم و یک هارد USB 3 هم بهش وصل کنم سرعت بهتری در اجرای بازی ها بهم میده یا اینکه همون از روی هارد 1 ترابایتی خودش اجرا شه ؟

3- من مجبورم بخاطر شرایط چیدمان اتاقم دستگاه رو با فاصله 1 متری از خودم بزارم آیا دستگاه سرو صدای زیادی داره و باعث آزار میشه و کلا صداش در اجرای بازی های سنگین چقدره ؟.

4- حجم اینترنتی که برای بازی های آنلاین مثلا در یک ساعت استفاده میکنه حدودا چقدره ؟

5- کلا راهی هست برای تشخصی کنسول استفاده شده از آک یا ریفر ها ( Refurbished) هست ؟

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با سلام مجدد و ممنون از Triangels عزیز چند سوال دیگم داشتم

1- هدفون گلد که براش هست دور و بر 300 قیمت داره چیز جالبیه و ارزش خرید داره یا پول دور ریختنه ؟

2- یک هارد SSD و 250 گیگ دارم که میتونم روی PS4 بندازم بنظرتون این کار رو بکنم یا خیر؟ و در سرعت اجرای بازی و روان تر اجرا شدنش تاثیر داره ؟

و SSD رو نصب کنم و یک هارد USB 3 هم بهش وصل کنم سرعت بهتری در اجرای بازی ها بهم میده یا اینکه همون از روی هارد 1 ترابایتی خودش اجرا شه ؟

3- من مجبورم بخاطر شرایط چیدمان اتاقم دستگاه رو با فاصله 1 متری از خودم بزارم آیا دستگاه سرو صدای زیادی داره و باعث آزار میشه و کلا صداش در اجرای بازی های سنگین چقدره ؟.

4- حجم اینترنتی که برای بازی های آنلاین مثلا در یک ساعت استفاده میکنه حدودا چقدره ؟

5- کلا راهی هست برای تشخصی کنسول استفاده شده از آک ؟
1. از هر هدستی میتونه استفاده کنی لزومی به استفاده حتما gold نیست ولی این مدل خوب هست.
2. بله میشه - فقط رویه loading تاثیر داره که اونم خیلی چشم گیر نیست ولی سریعتر هست. - منتهی 250 گیگ کمه. یعنی الان هر بازی حدودا 40-60 گیگ جا میبره ( البته نه همه )
بسته داره بازی کجا نصب شده باشه . تاثیره زیادی نداره. فقط تو loading تاثیر داره -
3. زیاد نیست ^_^
4. بسته به بازی داره ! هر چیزی از 10 مگ تا 120 مگ ...

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام دوستان . این قابلیتی که جدیدا اضاف شده ps4 pro برا هارد اکسترنال قضیش پیه؟؟

میشه دیتاهای بازی رو از طریق هارد اکسترنال به پرو انتقال داد؟؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام دوستان . این قابلیتی که جدیدا اضاف شده ps4 pro برا هارد اکسترنال قضیش پیه؟؟

میشه دیتاهای بازی رو از طریق هارد اکسترنال به پرو انتقال داد؟؟
نه برای انتقال نیست فقط برای نصب بازی روی هارد اکسترنال هست

• Like
Reactions: Xenon360

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
آقا من کنسولم ریجن 2 باشه میتونم بازی ریجن 1 ( all ) بگیرم دیگه ؟

اصلا ریجن بازی مهم نیست دیگه که با دستگاه یکی باشه ( چه آفلاین و آنلاین )

ممنون

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
آقا من کنسولم ریجن 2 باشه میتونم بازی ریجن 1 ( all ) بگیرم دیگه ؟

اصلا ریجن بازی مهم نیست دیگه که با دستگاه یکی باشه ( چه آفلاین و آنلاین )

ممنون
نه ریجن کنسول نه ریجن بازی هیچ کدوم مهم نیست هم افلاین هم آنلاین

• Like
Reactions: dooste.man83

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
سلام دوستان من فقط انلاین بازی میکنم نتم معمولیه ولی با 3g یه دست بازی کردم خوب بود ولی میخوام نت ثابت باشه مودم خوبه بگیرم؟؟ تحت پوشش 4g هم هستم با اونم با ps4 انچارتد انلاین زدم معمولی بود ولی از نت خودم بهتر بود (بماند ک سرورا انچارتد چینیه :d) حالا مودم ارزش داره یا ن یا با همین گوشی شیر کنم!!! (ی دلیل دیگه به این سمت روی اوردم نت خودم سرعتش تو idm 50kb :|)

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام دوستان من فقط انلاین بازی میکنم نتم معمولیه ولی با 3g یه دست بازی کردم خوب بود ولی میخوام نت ثابت باشه مودم خوبه بگیرم؟؟ تحت پوشش 4g هم هستم با اونم با ps4 انچارتد انلاین زدم معمولی بود ولی از نت خودم بهتر بود (بماند ک سرورا انچارتد چینیه :d) حالا مودم ارزش داره یا ن یا با همین گوشی شیر کنم!!! (ی دلیل دیگه به این سمت روی اوردم نت خودم سرعتش تو idm 50kb :|)
معمولا پینگ اینترنت همراه خوب نیست شما یک تست پینگ بگیرید اگه زیر ۱۵۰ بود مودم بخرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر