هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
با سلام
تمیدونم کجا این سوالو بپرسم امیدوارم درست باشه.

دوستان من یه اشتباهی کردم یه اکانت هکی خریدم اما الان فهمیدم که اکانت بن دایم شده.
متاسفانه رو دسگام اکتیو شدس!!چکار کنم که بن نشم ؟ راهی داره داکتیو کنم؟دیگه نباس به اینترنت وصل شم ؟ آخه امروز صبح وصل شدم اما بازی هام قفل نشد.
بازی هارو پاک کنم کافیه ؟
من باشم کلا دستگاه را ریست فکتوری می کنم.هم بازی ها می پره و هم اکانت از دستگاه می پره.اینجوری خیالت راحت میشه

دوستان
کسی از این مبدل-صدای-دیجیتال-به-5.1-فیش-دالبی استفاده کرده؟
من اسپیکر 5.1 کانال دارم ولی ورودی صدای دیجیتال نداره.می خواستم ببینم کسی استفاده کرده و اینکه تاثیری داشته؟
اینم لینک سایت : لینک سایت

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Furion

Reza MUFC

کاربر سایت
Jan 5, 2015
9
آقا من Battlefield 4 رو که میزارم تو دستگاه، صدای دستگاه خیلی زیاد میشه موقع اجرا! نمیدونم چرا اصلا برای هیچ بازی دیگه ای اینطوری نمیشه و عادی همرو اجرا میکنه فقط سر همین بازی هست که صدای بلندی ایجاد میکنه واقعا میره رو مخ! مشکل از چیه؟

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
آقا من Battlefield 4 رو که میزارم تو دستگاه، صدای دستگاه خیلی زیاد میشه موقع اجرا! نمیدونم چرا اصلا برای هیچ بازی دیگه ای اینطوری نمیشه و عادی همرو اجرا میکنه فقط سر همین بازی هست که صدای بلندی ایجاد میکنه واقعا میره رو مخ! مشکل از چیه؟
منظورت صدای فن دستگاه هست؟

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
بله
صدای فن دستگاه بر اساس داغ شدن دستگاه هست و فشاری که روش هست این عادی هست و مشکلی نیست
احتمالا اون بازی بیشتر از بازی های دیگه از منابع دستگاه استفاده می کنه
من خودم انچارتد بازی می کنم مشکلی نیست ولی وقتی مولتی انچارتد را بازی می کنم صدای فن خیلی زیاد میشه

• Like
Reactions: Reza MUFC

Mahditajick

کاربر سایت
Jun 24, 2016
3
سلام کنسول من از وقتی 3.50 اپدیت کردم ارور میده وقتی میخوام اکانت اکتیو کنم CE-40947-4 الان دو ماهه از وقتی 3.50 شده اینطور شده الانم گفتم شاید با اپدیت جدید درست بشه نشد چیکارش باید کنم خواهشن کمک کنید دوستان

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
یعنی اگه ریست فکتوری کنم اون اکانت داکتیو میشه ؟ نیاز به نت نیست ؟
توی Safe mod که بری یه گزینه هستش که دستگاه را به حالت اولیه کارخانه ای بر می گردونه و هر چی رو دستگاه هست پاک می کنه
هم بازی ها و هم سیو بازی و هم اکانت ها و .... رو از روی سیستم پاک می کنه.
وقتی که سیستم بالا اومد دیگه اون اکانت را روی دستگاه نزن.

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام کنسول من از وقتی 3.50 اپدیت کردم ارور میده وقتی میخوام اکانت اکتیو کنم CE-40947-4 الان دو ماهه از وقتی 3.50 شده اینطور شده الانم گفتم شاید با اپدیت جدید درست بشه نشد چیکارش باید کنم خواهشن کمک کنید دوستان
سلام...
این مشکل مدتی هست برای خیلی ها به وجود اومده... اکاتهای ریجن 1 مناطق لاتین...هنوز راهکاری براش نیست...بهتره با ساپورت سونی مکاتبه کنید...

دوست عزیز خب 1 : اگه رو فلش ریخته باشم چی میشه ؟؟؟ راهی داره ؟؟؟
2 : یادمه قبل از فروش زدم سیو آنلاین گفت پلاس نداری و میخواهی پلاس 2 روزه بدم (اشانتیون یا تست یا ... ) که من تائید کردم و فکر کنم آپلود شد ولی خیلی زود انجام شد ، مگه سیو بازی ها حجمش بالا نیست ؟؟؟ آخه رو فلش میریختم هر بازی حدود 10 مگ بود !!!!

ممنون
سلام....
شما دارید میگید فکر کنم!!!! اگر مطمعن نیستید از همون سیو فلش استفاده کنید...

Last edited by a moderator:

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
سلام بچه ها
کسی از این فن های اضافه شونده رو دستگاه استفاده میکنه
در کل خوب هست
فنی هست یا یه چیز من دراوردی ؟
به نظر من یه چیز اضافه هستش
سونی خودش به اندازه ای که کافی بوده داخل دستگاه استفاده کرده و نیاز نیست مگر اینکه دستگاه جای بدی باشه و تهویه نداشته باشه (دستگاه تو فضاهای بسته باشه) اون موقع بد نسیت ازش استفاده بشه

• Like
Reactions: teoman

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
به نظر من یه چیز اضافه هستش
سونی خودش به اندازه ای که کافی بوده داخل دستگاه استفاده کرده و نیاز نیست مگر اینکه دستگاه جای بدی باشه و تهویه نداشته باشه (دستگاه تو فضاهای بسته باشه) اون موقع بد نسیت ازش استفاده بشه
به نظر منم همینطوره چون اگه واقعا دو تا فن تاثیری داشت خود سونی میزاشت پشتش

• Like
Reactions: naeim_n1

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,881
نام
نریمان
دوستان یه سوال داشتم. من ریجن اکانتم ۱ هست. اما ریجن یکی از بازی هام ۲ هست. می خواستم ببینم میشه یه اکانت ریجن ۲ بسازم و باهاش DLC های بازی رو بخرم و DLC ها رو تو اکانت اصلیم استفاده کنم؟
( از طریق پرایمری کردن )

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان پاک کردن اکانت ظرفیت 1 به چه صورتی هست؟؟
منظورم اینه که وقتی بازی تموم شد و خواستیم به نت وصل بشیم(تو اکانت اصلی خودم نه این اکانت بازی) آیا کنسول بن میشه یا بازی قفل میشه؟چطوری پاک کنم اکانتو؟خطری که نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر