هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ممنون بابت جوابت . ولی اکانت پلاس دار اکتیوه ولی واسه بقیه اکانتام نیومده میشه همچین چیزی؟

اون شکل پلاس نمیاد واسه اکانت ها ولی میتونی با اکانت های دیگه آنلاین بازی کنی و از قابلیت های پلاس استفاده کنی

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
من امروز کنسولمو به psn وصل کردم یه پلاس دو روزه بهم داد. من فک میکردم بیشتر باشه .ینی شنیده بودم 16 روز اما...
یه سوالی منظور از ریجن اکانت همون ادرسی هس که موقع ساخت میدیم دیگه درسته؟ مثلا من که ادرس امریکا دادم ریجن امریکا میشم. چون هیچ گزینه ای واسه انتخاب ریجن اکانت ندیدمم!؟
یه مسئله دیگه اینکه من یه bloodborn ریجن all دارم اکانتم هم که بالا گفتم چجوریه .الان بخوام dlc براش بگبرم چجوری باید عمل کنم؟؟؟ ممنون میشم توضیح کاملی بدین

آخرین ویرایش:

M_k_k_12

کاربر سایت
Jan 23, 2016
18
من امروز کنسولمو به psn وصل کردم یه پلاس دو روزه بهم داد. من فک میکردم بیشتر باشه .ینی شنیده بودم 16 روز اما...
یه سوالی منظور از ریجن اکانت همون ادرسی هس که موقع ساخت میدیم دیگه درسته؟ مثلا من که ادرس امریکا دادم ریجن امریکا میشم. چون هیچ گزینه ای واسه انتخاب ریجن اکانت ندیدمم!؟
یه مسئله دیگه اینکه من یه bloodborn ریجن all دارم اکانتم هم که بالا گفتم چجوریه .الان بخوام dlc براش بگبرم چجوری باید عمل کنم؟؟؟ ممنون میشم توضیح کاملی بدین

چطوري داد؟
وقتي من وصل كردم به psn هيچي نداد.
براي رايگانشم كرديت ميخواد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

milad xbox

کاربر سایت
Sep 16, 2015
80
نام
milad
سلام
دوستان کنسول من هنگام بازی داغ میکنه جوری که دست رو.میزنی بهش داغ بودنو احساس میکنی. صدا فشن هم میاد.مدلش 1216 هست
این درست داره کار میکنه؟

M_k_k_12

کاربر سایت
Jan 23, 2016
18
سلام
دوستان کنسول من هنگام بازی داغ میکنه جوری که دست رو.میزنی بهش داغ بودنو احساس میکنی. صدا فشن هم میاد.مدلش 1216 هست
این درست داره کار میکنه؟

بنظرم بله درسته ولي بستگي داره شما چه بازي ميكني و چه مدت زماني من امروز ٥ساعت بازي كردم كه اون موقع صدا فنش در اومد و داغ كرد مثل همين حالتي كه شما ميگي.

Sent from my iPhone using Tapatalk

y00nes

کاربر سایت
Jul 13, 2015
27
نام
yoones
اون اکانت اصلی که علامت + روش هست رو اکتیو پرایمری کن واسه بقیه اکانت هم فعال میشه
اگه یه بازی مجانی پلاس هر ماه رو دانلود کردی،برو روی بازی Information بزن، اون آخرین گزینه چند روز پلاس مونده
اگه هم بازی دانلود نکردی از توی تاریخ خرید های اکانت میتونی ببینی چقدر پلاست مونده

مرسی بابت کمکتون.
ولی اکانتی که پلاس داره پرایمریه ولی واسه بقیه اکانتام پلاس ندارم.
نه میتونم انلاین بازی کنم نه میتونم بازی های رایگان پلاس و بگیرم.
مشکل از چی میتونه باشه؟؟

mosolim

کاربر سایت
Jul 15, 2009
71
نام
مسلم
سلام
من امروز کنسول رو روشن کردم صدای روشن شدن و منو ها میاد اما تصویر ندارم ؟ چه مشکلی پیش اومده و میشع حلش کرد یا نه ؟؟؟

alsid

کاربر سایت
Dec 11, 2013
77
سلام
من امروز کنسول رو روشن کردم صدای روشن شدن و منو ها میاد اما تصویر ندارم ؟ چه مشکلی پیش اومده و میشع حلش کرد یا نه ؟؟؟
سلام دوست عزیز
مشکل شما برای من پیش امد
کابل HDMI مشکل پیدا کرده
یه کابل HDMI ورژن 1.4 بگیر مشکلات حل میشه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
مرسی بابت کمکتون.
ولی اکانتی که پلاس داره پرایمریه ولی واسه بقیه اکانتام پلاس ندارم.
نه میتونم انلاین بازی کنم نه میتونم بازی های رایگان پلاس و بگیرم.
مشکل از چی میتونه باشه؟؟

اون علامت پلاس توی بقیه اکانت ها نمیاد ولی میتونی آنلاین بازی کنی(یعنی نباید مشکلی داشته باشی)

برای بازی های رایگان هم حتما باید از داخل اکانتی که پلاس باهاش خریدی وارد Store بشی و از اونجا بازی هارو بزاری برای دانلود . الان اگه ریجن 1 هست اکانتت بازی Hell Drive مجانی هست

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
دوستان کسی میتونه یه آمار یا تخمین بده که این بازی ها و اکانت های ارزون قیمت تا چه حد ریسکی هستن؟ چند درصد کسایی که استفاده کردن بن شدن، بن ها دائمی بودن یا موقت فقط اکانت بوده یا کنسول...در کل ارزش ریسکش رو داره یا نه واسه یه کسی مثل من که تازه کنسول گرفته...ممنون میشم کسایی که اطلاعات و تجربه دارن راهنمایی کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر