هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
من امروز یه چیزی از دوستم شنیدم میگه یه جا هست اکانت ترکیبی میفروشه یعنی هفت هشت تا بازیو تو یه اکانت بهمون میده باز قیمت حدوداً 200
دوستانی ک میدونن بگن روش قانونی هست؟ یعنی دستگاه بن میشه؟

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/
بعد از ورود با اکانت قبلیتون
بخش Account زیر مجموعه Media and Devices
روی Deactivate All کلیک کنید تا روی دستگاه قبلیتون دی اکتیو بشه

دوست عزیز اینکارو کردم ولی دوباره نشد .
هنوز همون و میگه

متن دقیق انگلیسی رو لطف کنید.

پی نوشت » نقل رو دستکاری نکنید، بتونم بفهمم نقل قول کردید که پاسخ بدم.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,472
نام
نیما
من امروز یه چیزی از دوستم شنیدم میگه یه جا هست اکانت ترکیبی میفروشه یعنی هفت هشت تا بازیو تو یه اکانت بهمون میده باز قیمت حدوداً 200
دوستانی ک میدونن بگن روش قانونی هست؟ یعنی دستگاه بن میشه؟
اکانت ترکیبی یعنی دزدی. کاملا غیر قانونیه و احتمال بن کنسول هست. الکی انقدر پول تو جیب این مفت خورا نریزین.

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
874
نام
محسن
سلام
فرق U و P و V و T و ... چیه؟
الان تو یه فروشگاهی مثلا مدل V زده 1,599 با هارد 1 ترابایت ولی مدل T هستش 1,649 با هارد 500 !
کدوم رو پیشنهاد می کنید؟

arashp4

کاربر سایت
Dec 26, 2015
11
سلام به همه
من تو بخش مالتیCall Of Duty: Black Ops III هر چقدر منتظر میمونم حتی یک بازیکن اضافه نمیشه! (حتی اگه نیم ساعت وایسم!) حتی خود بازی هم اماده اجرا شدن میشه و وارد بازی میشه اما به دلیل نبود بازیکن هیچ اتفاقی نمیفته یعنی فقط خودم تو بازی هستم!
کسی میدونه مشکل کجاست؟!
ممنون.

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
با تشکر از شما دوست عزیز.

cannot sign in using another players sign-in id

وقتی با یک یوزر وارد اکانت PSN بشید دیگه نمیشه عوضش کرد حتما باید داخل PS4 یک یوزر دیگه تعریف کنید و با یوزر جدید وارد اکانتتون بشید.

دستگاه رو که روشن کردید، قبل از اینکه وارد اکانتتون بشید، روی New User ضربدر بزنید و سپس روی Create User ضربدر بزنید.
قوانین رو Accept کنید، و Skip بزنید.
بعد از اینکه وارد اکانت جدید شد.
از بخش تنظیمات دستگاه، Playstation Network/Account Management وارد اکانتتون بشید.

y00nes

کاربر سایت
Jul 13, 2015
27
نام
yoones
وقتی با یک یوزر وارد اکانت PSN بشید دیگه نمیشه عوضش کرد حتما باید داخل PS4 یک یوزر دیگه تعریف کنید و با یوزر جدید وارد اکانتتون بشید.

دستگاه رو که روشن کردید، قبل از اینکه وارد اکانتتون بشید، روی New User ضربدر بزنید و سپس روی Create User ضربدر بزنید.
قوانین رو Accept کنید، و Skip بزنید.
بعد از اینکه وارد اکانت جدید شد.
از بخش تنظیمات دستگاه، Playstation Network/Account Management وارد اکانتتون بشید.

خیلی خیلی ممنون.
فقط یه چیز دیگه .... نمیشه ترفی هارو سینک کرد؟؟؟؟یا هر دو اکانت و بکنم یکی ؟؟؟؟
سیو هارو چه طور بین اکانتا عوض کنم؟؟؟؟
پیشاپیش ممنون

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
خیلی خیلی ممنون.
فقط یه چیز دیگه .... نمیشه ترفی هارو سینک کرد؟؟؟؟یا هر دو اکانت و بکنم یکی ؟؟؟؟
سیو هارو چه طور بین اکانتا عوض کنم؟؟؟؟
پیشاپیش ممنون

تروفی و سیو هر اکانت، مربوط به خودش هست. خیر امکان هیچ کدوم از چیزایی که میخواید نیست.
سوال دیگه ای بود، داخل امضا ادرس سایتم هست. اونجا سوال کنید.

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام
دوستان کسی میدونه که ps3 و ps4 قابلیت شناسایی هدست های بی سیم غیر از مدل های مخصوص خودشونو دارن یا نه؟ الان هدست های بلوتوث با قیمت های مناسب موجود هست میخوام ببینم اگه میخورن به جا سیم دار بی سیم بگیرم
ممنون

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان یه سوال
بازی pes 16 free to play-my club رو دارم رو کنسول اما دیتاشو از سیستم پاک کردم.4-3 تا هم اکانت دارم و نمیدونم این برا کدومه.میخوام یکی از اکانتای اضافمو پاک کنم میترسم این روش باشه .باتوجه به اینکه دیتاشو ندارم باید از اول دانلود کنم.میگم راهی هست که بشه فهمید این بازی برا کدوم اکانته؟ که نزنم اشتباهی پاک کنم
ینی میشه اکانتو پرایمری نکنم و اینطوری بفهمم یا راه ساده تری هست؟

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سلام
دوستان کسی میدونه که ps3 و ps4 قابلیت شناسایی هدست های بی سیم غیر از مدل های مخصوص خودشونو دارن یا نه؟ الان هدست های بلوتوث با قیمت های مناسب موجود هست میخوام ببینم اگه میخورن به جا سیم دار بی سیم بگیرم
ممنون
بعضیا تست کردن میگفتن میشه ما که ندیدیم!!من چندین مدل از جمله یک مدل خود سونی رو تست کردم قبول نمیکنه

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
سلام
به تازگی ps4 خریدم. به نظر شما بهترین راه برای خرید قانونی بازی چی هست؟ به خاطر کمبود وقت فقط قصد بازی های شاخ رو دارم.
ضمنا چند سایت یا کانال تلگرام برای خرید بازی هم بهم معرفی کنید.
ممنون از توجهتون.

Mr.jafari

کاربر سایت
Jan 22, 2016
1
سلام دوستان عزیز...
تصمیم دارم ps4بگیرم....یه سری سوال برام پیش اومد که جایی بهتر از اینجا واسه مطرح کردن پیدا نکردم...
امکان داره سوالایی که میپرسم تکراری باشه ولی از اونجایی که تعداد صفحه ها خیلی بالاس پیداکردن پاسخ سوالا خیلی سخته...با عرض معذرت!
اول اینکه به نظر شما 1tبگیرم یا 500؟؟؟؟500کمه؟یا اصلا 1tلازم میشه؟
دوم اینکه موقع خرید به چه چیزایی دقت کنم تا از همه چی مطمءن باشم..(آک بودن و این حرفا)

سوم اینکه موقع خرید بازی(آکبند و دست دوم)به چه چیزایی دقت کنم؟هم دست دوم هم آکبند

ممنون میشم جواب بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر