هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
سلام دوستان، لطفا کمک کنید، من یه Destiny Taken King Legendary Edition از یکی از فروشگاه های معتبر که چند ساله ازشون خرید میکنم خریدم، ولی کدی که Taken King و اون دوتا دی ال سی دیگه رو آنلاک میکنه کار نمیکنه، هرجا که وارد میکنم چه تو استور چه سایت چه داخل بازی میزنه: Code is either incorrect or invalid...یعنی کدهای بازی آکی که خریدم استفاده شده؟ سایت خوب بود قبلا ازشون خرید کردم مشکلی نداشت...من زیاد به کد و آنلاین و اینا وارد نیستم اگه استفاده شده بود مشخصا نمینوشت که استفاده شده؟

طبق دستورالعمل اول هم بازی رو نصب کردم و 20 گیگ آپدیت رو گرفتم بعد سعی کردم کد رو وارد کنم...لطفا زودتر راهنمایی کنید که اگه کدش اشتفاده ببینم میشه کاری کرد یا نه...ممنونم

بازي تون ريجن چنده ؟ اكانتي كه كد رو درش وارد مي كنيد ريجن چنده ؟

100 ها بار گفتيم كدهاي store و بازي ها بايد با ريجن اكانت هم خوني داشته باشه

جدیدآ هر 5 چند دیقه یه بار دور فنم میره بالا مشکلی نیست؟

خونه گرم نيست ؟ كلاً توي زمستون چنين مشكلي رو من ديدم زياد حساس نشو :|

دوستان من یه اکانت ظرفیت 2 - Battlefront خریده بودم و که روش 3 ماه پلاس هم داشت پرایمری کردم تا تا دو هفته ای را بدون مشکل کار میکرد امروز رفتم تو بازی تو مولتیش که میزنم میگه باید عضو پلاس شی ! قضیه چی هست ؟ چون خود بازی ققل نشده و داره کار میکنه پس چطور پلاسش کار نمیده ؟!

يه بار restore licenses بزن ( با زدن دكمه option تو صفحه اصلي ) يا sign out و sign in كن ببين چي ميشه

Last Outlaw

کاربر سایت
نام
Omid
آقا مشکل از ریجن بود چنتا اکانت داشتم همه آمریکا بود، ریجن بازی 2 بود واسه همین نمیشد اکانت ریجن 2 ساختم درست شد...ممنون از دوستان

.::PUИK::.

کاربر سایت
تو بازی؟

- - -ویرایش - - -

ببین کدش اکسپایر نداره.....ریجن بازی با اکانت هم یکی باشه حتما.
آره تو بازی فقط بعد اسباب کشی اینطوی شد

- - -ویرایش - - -

بازي تون ريجن چنده ؟ اكانتي كه كد رو درش وارد مي كنيد ريجن چنده ؟

100 ها بار گفتيم كدهاي store و بازي ها بايد با ريجن اكانت هم خوني داشته باشه

خونه گرم نيست ؟ كلاً توي زمستون چنين مشكلي رو من ديدم زياد حساس نشو :|

يه بار restore licenses بزن ( با زدن دكمه option تو صفحه اصلي ) يا sign out و sign in كن ببين چي ميشه

رم نیست تو R6 میش
نه گ

Saint475

کاربر سایت
نام
ابوالفضل خزائی
@Saint475
آهان پیدا کردم ماله منم مثه آیدی شماس،فقط از کجا بفهمم آیدی قبلی چی بود؟؟:d

یک فروند فلش وصل کنید از سیو قبلیتون بک اپ بگیرید روی فلش.
C:\Users\Majid\Desktop\PS4\SAVEDATA\5d5550ebab8f8317\CUSA00556
یه همچین چیزی پس میده ایدی بازی روش هست، با بازی جدیدتون چک کنید ببیند میخونه یانه.
اینجارو هم زیاد شلوغش نکنید، تلگرام این زیر هست ادد کنید که بخش انلاینشم تروفی داره باهم بگیریم.

- - -ویرایش - - -

جدیدآ هر 5 چند دیقه یه بار دور فنم میره بالا مشکلی نیست؟

دلایل زیادی میتونه داشته باشه، چندتاشو دوستان گفتند یکیش اینه
به اینترنت متصل هستید؟
در این صورت یه سری فعالیت مربوط به بخش Friends, Messages و Party هست که رو هسته جدا مربوط به OS اجرا میشه. این مال اون هست.
دقت کرده باشید، وسط بازی برید توی منو اصلی هم این اتفاق میوفته، موقع ضبط فیلم و اسکرین شات هم بعضا پیش میاد.

joker11

کاربر سایت
نام
علی
[MENTION=81054]Saint475[/MENTION]
یک فروند فلش وصل کنید از سیو قبلیتون بک اپ بگیرید روی فلش.
C:\Users\Majid\Desktop\PS4\SAVEDATA\5d5550ebab8f8317\CUSA00556
یه همچین چیزی پس میده ایدی بازی روش هست، با بازی جدیدتون چک کنید ببیند میخونه یانه.
اینجارو هم زیاد شلوغش نکنید، تلگرام این زیر هست ادد کنید که بخش انلاینشم تروفی داره باهم بگیریم.
چجوری بک آپ بگیرم؟اگه میشه شمارتونو پخ کنید از تلگرام بپرسم.رو pc تلگرام ندارم

opxpp

کاربر سایت
نام
omid
سلام دوستان من تقریبا 1 ترابایت فایل بازی هایی ریجن یک دارم حالا اکانتمو عوض کردم میشه کاری کرد این فایل ها رو اکانت ریجن دو کار کنه یا باید دوباره دانلود کنم

mclean

کاربر سایت
نام
یونس
با عرض سلام خدمت دوستان مشکلی برام به وجود امده تا قبل از اپدیت به 3.11 این مشکل نبود من بازی ویتچر اپدیت 1.11 رو با دستگاه دانلود کردم بعد دیشب چک کردم دیدم اپدیت 1.12 بازی امده و به جای که 1 گیگ خورده دانلود کنم دوباره از اول یعنی 17 گیگ خورده مییاد فایل اپدیت 1.11 رو تو downloads هم پاک نکردم جالب اینجاست که میری رو information بازی میزنه ورژن 1 حالا موندم دوباره 17 گیگ با اینترنت اشغالی دانلود کنم چون داخل بازی هم نمیره چون سیو اپدیت شده چیکار کنم البته این قضیه برای بتمن هم اتفاق افتاد و دوباره دانلودش کردم ممنون میشم راهنمای کنید:((

opxpp

کاربر سایت
نام
omid
سلام دوستن من از 8888 4224 پینگ میگرم بهم 120 90 اینطوری میده اما بازی بازی کردنن مشکل دارم مثلا تو دستنی میرم قرمزه همیشه وضعییت نتم دانلدومم 3 مگ برثانیه هست کسی راه حلی داره؟

milad xbox

کاربر سایت
نام
milad
سلام
دوستان از موقعی که دکمه share روی دسته رو زدم دور فن کنسولم رفته بالا صداش زیاد شده؟ مشکلش چیه؟چطور این گزینه رو غیر فعال کنم؟

opxpp

کاربر سایت
نام
omid
سلام من یه بازی میخوام 19.99 دلاره بخرم ولی 19.51 دارم یه بار تو گوگل میگشتم یه کد تخفیف پیدا کردم که سونی داده بود رایگان ده درصد کسی میدونه تازگی ها باز از این کد ها داده یا نه ؟یا سایت مخصوصی داه برم نگاه کنم

y00nes

کاربر سایت
نام
yoones
سلام خدمت دوستان.
من یه اکانت ریجن یک داشتم که تروفی هام توش بود دستگاه و فروختم یکی دیگه گرفتم ولی هر چی اکانتو میزنم نمیاد ارور پسوورد میده.
واسه عوض کردن پسووردشم میرم چینی نوشته همه چیو!!!!:|
قبلا پلاس رایگان ژاپن میگرفتم. این به اون ربط داره؟؟؟!!!
راهی هست بشه برگردوندش؟؟؟
مرسی

RaminZero21

کاربر سایت
نام
Ramin
سلام دوستان
من الان دو تا اکانت دارم که رو ps4 قبلی که داشتم یکیشون رو primary کرده بودم حالا رو این ps4 جدیدی که گرفتم هیچ کدومش primary نیست و وقتی میخوام اینکارو انجام بدم (رو هر کدومش) یه پیامی میده میگه رو سیستم قبلی activate شده و اگر میخواید این کار رو انجام بدید باید اول از رو سیستم قبلی deactivate کنید . حالا من که دیگه به ps4 قبلی دسترسی ندارم باید چیکار کنم ؟

مرسی

porfesor

کاربر سایت
نام
Farhad
سلام.بچها خواستم برم انلاین بزنم دیدم لکانتم سینگ اوت شده.رفتم وارد اکانت بشم نوشت بدلیل امنیت رمز جدید اکانتتونو ب ایمیل فرستادیم.مشکل اینجاس رمز اکانتم عوض شده وارد اکانتم نمیشه چیکار کنم؟

misagh72

کاربر سایت
سلام.بچها خواستم برم انلاین بزنم دیدم لکانتم سینگ اوت شده.رفتم وارد اکانت بشم نوشت بدلیل امنیت رمز جدید اکانتتونو ب ایمیل فرستادیم.مشکل اینجاس رمز اکانتم عوض شده وارد اکانتم نمیشه چیکار کنم؟

خب رمز رو به ایمیلتو فرستاده دیگه برین اونجا رمز رو استفاده کنیید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر