هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
دوستان قضیه ی این DLC Red Hood برای بتمن چیه ؟؟؟

من نسخه ی Premium بتمن رو پیش خرید کردم چندماه پیش . الان هم خود بازی و هم هارلی رو پلات کردم ولی از Red Hood خبری نیست . ( تو منوی تروفی ها درصد میزنه جلوش یعنی بعضی ها بازی کردن ! )

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان قضیه ی این DLC Red Hood برای بتمن چیه ؟؟؟

من نسخه ی Premium بتمن رو پیش خرید کردم چندماه پیش . الان هم خود بازی و هم هارلی رو پلات کردم ولی از Red Hood خبری نیست . ( تو منوی تروفی ها درصد میزنه جلوش یعنی بعضی ها بازی کردن ! )
Red Hood انحصاری زماینه GameStop هست. فک نمیکنم هنوز عرضه شده باشه برایه بقیه. فقط کسایی که با gamestop پیش خرید کرده بودن به این dlc دسترسی دارن

سلام
دوستان این کدهای همراه بازی رو کجا باید وارد کنیم؟
Store > Redeem

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
2 تا DLC رایگان هستند ولی بقیه هرکدوم قیمتش 6 دلار هست. قیمت Season pass هم که شامل همه DLC ها میشه 25 دلار هست. حدود 10 تا ماشین رایگان هم داره.
این دوتا dlc رایگان منتشر شده؟از کجا دانلود کنم؟تو استور نوشته dlc یا add ons ؟

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
دوستان بنده PS4 دارم منتهی باز میخوام بنا به دلایلی که دارم یکی دیگه هم بخرم
حالا به نظر شما چیکار کنم 500 گیگی رو بخرم یا صبر کنم 1 ترابایت بیاد؟1 ترابایت چقد دیگه میرسه ایران؟قیمتش چنده احتمالا؟
اگه داری فعلا باهاش سر کن تا 1tb بیاد اونو بگیر . احتمالا تا یه ماه دیگه برسه اینجا

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
دوستان بنده PS4 دارم منتهی باز میخوام بنا به دلایلی که دارم یکی دیگه هم بخرم
حالا به نظر شما چیکار کنم 500 گیگی رو بخرم یا صبر کنم 1 ترابایت بیاد؟1 ترابایت چقد دیگه میرسه ایران؟قیمتش چنده احتمالا؟

بنظرم همون 500 گیگی بگیری بهتره هر روز این فروشنده ها تو ایران کَلاش تر میشن،خیلی رو قیمت میکشن نمیارزه بنظرم.فضا خالی هم حالاها کم نمیاره
Nyko Data Bank با فضا 2 ترا بگیری بعدا بهتره تا این 1 ترا با قیمت فضایی این پول پرست ها

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,343
اقا یه سوال داشتم
اگه ps4 رو به مانیتوری ک پورت dvi داره وصل کنیم صدا رو از کجا بگیریم ؟؟
خیلی مهمه
یه چیز دیگه تا حالا ps4 رو به مانیتور dvi وصل کردین ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچها من داشتم بازی میکردم یهو دستگاه خاموش روشن شد بنظرتون مشکلی براش پیش امده؟:(
ممکنه نوسانات برق هم باشه
اگر دوباره اتفاق نیفتاد که جایه نگرانی نیست ولی اگر دوباره همش اتفاق افتاد ممکنه جایی از کار مشکل داشته باشه . حالا از کابلها هست یا از plug یا از دستگاه .

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,765
نام
علی
درود!
امروز داشتم مورتال کمبات بازی می کردم یهو دیسک بازی خود به خود بیرون اومد و هر کاری کردم که دوباره دیسک رو داخل دستگاه بگذارم داخل نمیشد و حتی با خاموش روشن کردن دستگاه هم مشکل حل نشد!
از داخل درایو هم هر چند لحظه یه بار صدای قژ قژ میاد!
دیروز هم بلود بورن خود به خود کلوز اپلیکشن شد ولی دیسک رو بیرون نداد!
ویرایش :
الان دستگاه رو ۵ دقیقه خاموش کردم و کابلاش رو در آوردم و مشکل حل شد و دیسک رفت داخل و بازی اجرا شد!!
کلا این مشکلش چی بود و چرا هر دیسک داخل نمی رفت و دیسک هر چند لحظه صدا قژ قژ میداد؟!

آخرین ویرایش:

behnampr

کاربر سایت
Jul 10, 2007
104
نام
بهنام
سلام وقت بخیر
ببخشید این اکانتهایی که حاوی هفت هشت تا بازی و قیمت حدود صدوپنجاه هزار تومن دارن , جریانشون چیه ؟ قابل اطمینانه یا نه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر