هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

temple

کاربر سایت
Jul 22, 2014
50
دوباره سلام:)
من بیرون دادم بازیارو دیجیتالی واسم ریختم و مثلا بار اول ک دادم واسم ی پروفایل درست کردن و بازی رو ریختن توش و هینحوری پیش رفت ک تو ps4 خیلی بهم ریخته شده
الان ینی من 3تا پروفایلو پاک کنم بازیاش میپرن؟؟؟؟مگه بازیارو تو هاردش نمیریزن؟؟؟؟؟؟
اپدیت بازیا هم رو هارد میره دیگه
بعد ی چیزی نمیدونم اینه ک مثلا وارد پروفایل1 میشم چیزای پروفایل 2و3 روهم نشون میده اصلا ی وضعیت بهم ریخته ای ب وحود اومده
راهی نداره ک پروفایلارو پاک کنم و بازیا نپرن ترجیحا اپدیتام بمونه
ممنون میشم جواب بدید

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
دوباره سلام:)
من بیرون دادم بازیارو دیجیتالی واسم ریختم و مثلا بار اول ک دادم واسم ی پروفایل درست کردن و بازی رو ریختن توش و هینحوری پیش رفت ک تو ps4 خیلی بهم ریخته شده
الان ینی من 3تا پروفایلو پاک کنم بازیاش میپرن؟؟؟؟مگه بازیارو تو هاردش نمیریزن؟؟؟؟؟؟
اپدیت بازیا هم رو هارد میره دیگه
بعد ی چیزی نمیدونم اینه ک مثلا وارد پروفایل1 میشم چیزای پروفایل 2و3 روهم نشون میده اصلا ی وضعیت بهم ریخته ای ب وحود اومده
راهی نداره ک پروفایلارو پاک کنم و بازیا نپرن ترجیحا اپدیتام بمونه
ممنون میشم جواب بدید

چرا اگه پاک کنید بازی ها میپرند.درسته که بازی ها رو هارد هستند ولی لایسنسشون روی اکانت ها هست.
بله اپدیت هم میره رو هارد.
بله وقتی اکتیو شده باشند روی هر پروفایلی برید محتوا رو نشون میده.

Sent from my GT-S7582

temple

کاربر سایت
Jul 22, 2014
50
چرا اگه پاک کنید بازی ها میپرند.درسته که بازی ها رو هارد هستند ولی لایسنسشون روی اکانت ها هست.
بله اپدیت هم میره رو هارد.
بله وقتی اکتیو شده باشند روی هر پروفایلی برید محتوا رو نشون میده.

Sent from my GT-S7582

راهی نداره ک 3تا پروفایل یکی بشن؟؟؟؟؟؟؟

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
به نام او که اولین ذره را آفرید سلام علیکم

بله میتونید پلاس ژاپن بسازید و چهارده روز رایگان بگیرید.
حجم های زیاد رو با psx بریزید بهتره .

Sent from my GT-S7582

سلام پی اس ایکس چیه ؟ خب به نظر شما بهتر نیست یکدفعه یکسال بگیرم روی اکانت خودم بازی کنم ؟ تازه ریجن بازی ها آل هست ، چی صلاح می دونید ؟

- - -ویرایش - - -

کنسولمو بنظرت خوب قیمتی گرفتم 10تا بازی دیجیتالی با کنسول ریحن2 اروپا با استیکر assassin کلا روهم 1550؟

من سال پیش بود کنسول رو گرفتم تا الآن هم خوابیده بود ، فکر کنم حدود 2 میلیون و نیم برام در اومد هیچی هم نداشت

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی

سلام پی اس ایکس چیه ؟ خب به نظر شما بهتر نیست یکدفعه یکسال بگیرم روی اکانت خودم بازی کنم ؟ تازه ریجن بازی ها آل هست ، چی صلاح می دونید ؟
سلام. Psx نرم افزاری هست که با اون دیتای بازی یا اپدیت رو دانلود میکنید و به کنسول انتقال میدید البته با سرعت چند برابر.
چرا اگه یکساله بگیرید که خیلی بهتره هم دردسر اکانت درست کردن رو ندارید هم اینکه هرماه دوسه تا بازی رایگان میتونید بگیرید.
به نظر من هم اگه پلاس یک ساله بگیرید بهتره.

Sent from my GT-S7582

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
سلام. Psx نرم افزاری هست که با اون دیتای بازی یا اپدیت رو دانلود میکنید و به کنسول انتقال میدید البته با سرعت چند برابر.
چرا اگه یکساله بگیرید که خیلی بهتره هم دردسر اکانت درست کردن رو ندارید هم اینکه هرماه دوسه تا بازی رایگان میتونید بگیرید.
به نظر من هم اگه پلاس یک ساله بگیرید بهتره.

Sent from my GT-S7582

باشه ، یکساله میگیرم ، جستجو می کنم از یک فروشگاه اینترنتی میگیرم که نماد اطمینان داشته باشه قبلش هم اینجا باید بپرسم چون اولین باره میگیرم مطمئن شم اشتباهی نگیرم ، فقط از ظهر تا حالا این داره دانلود می کنه نصف هم نشده !

لطفا روش استفاده از پی اس ایکس رو بگید من اصلا نمی دونم چیکار باید بکنم ، مثلا باید از طریق لب تاپ بگیرم با فلش بزنم به کنسول ؟!

بعدش یک مسئله ی دیگه این که می فرمایید بازی رایگان میگیرم ، مگه هارد کنسول جواب میده ؟ بعید می دونم

- - -ویرایش - - -

یه سوال دیگه الآن داره دانلود می کنه بلوری بازی رو در بیارم یا بذارم باشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
باشه ، یکساله میگیرم ، جستجو می کنم از یک فروشگاه اینترنتی میگیرم که نماد اطمینان داشته باشه قبلش هم اینجا باید بپرسم چون اولین باره میگیرم مطمئن شم اشتباهی نگیرم ، فقط از ظهر تا حالا این داره دانلود می کنه نصف هم نشده !

لطفا روش استفاده از پی اس ایکس رو بگید من اصلا نمی دونم چیکار باید بکنم ، مثلا باید از طریق لب تاپ بگیرم با فلش بزنم به کنسول ؟!

بعدش یک مسئله ی دیگه این که می فرمایید بازی رایگان میگیرم ، مگه هارد کنسول جواب میده ؟ بعید می دونم

- - -ویرایش - - -

یه سوال دیگه الآن داره دانلود می کنه بلوری بازی رو در بیارم یا بذارم باشه
http://forum.bazicenter.com/thread89356/
توضیحاتش به صورت کامل داده شده .

هارد کنسول جواب میده ؟ تا زمانی که پلاس داری میتونی بازیا رو دانلود کنی

اگر دانلود پچ هست مشکلی نداره.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,997
نام
Mohammad
http://forum.bazicenter.com/thread89356/
توضیحاتش به صورت کامل داده شده .

هارد کنسول جواب میده ؟ تا زمانی که پلاس داری میتونی بازیا رو دانلود کنی

اگر دانلود پچ هست مشکلی نداره.
از وقتی که این تاپیک داشت صفحه های اولشو ورق میزد تا به الان به صورت خستگی ناپذیر در کمال رعایت ادب و احترام داری جواب سوالات بچه ها رو میدی.واقعا از این همه پشتکار و باشخصیت بودنت تحت تاثیر قرار گرفتم.یه خسته نباشید به وسعت تمام کمکهایی که در طول این 1476 صفحه کردی تقدیم به تو.آرمان عزیز.:x
یه خورده ادبی شد ولی مستحقشی:d

آخرین ویرایش:

temple

کاربر سایت
Jul 22, 2014
50
سلام دوستان
1-ی سوال:چجوری تشخیص بدیم ک بازیای دیحیتالی ظرفیت چندن؟
2_فرق ظرفیت3 با ظرفیتهای 1و2 چیه؟؟؟؟؟
ممنون میشم هر چ سریعتر حواب بدید من الان انلاینم تا زمانی ک جواب بدید واسم خیلی مهمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر