هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
ماله منم همینطوریه دوست عزیز...ولی بعد اینکه دیسک چند ثانیه تو دستگاه باشه صداش تموم میشه
فقط موقع مکش و خارج شدن رو میگما برا شما هم موقع مکش دیسک و خارج شدن دیسک صدا های زیادی تولید میکنه؟ خیلی خاروخور میکنه والا وان کاملا بدون صدا دیسک رو میکشید داخل و بیرون میداد

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
فقط موقع مکش و خارج شدن رو میگما برا شما هم موقع مکش دیسک و خارج شدن دیسک صدا های زیادی تولید میکنه؟ خیلی خاروخور میکنه والا وان کاملا بدون صدا دیسک رو میکشید داخل و بیرون میداد

بله فقط موقع مکش دیسک و بیرون دادن مثل صدای vcd های قدیم رو میده ...البته همچین شما میگی خاخور میکنه ادم به اشتباه میفته:d

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
دوستان اینجا این پست رو دادم جواب ندادید
لطفاً جواب بدید میخوام اگه راست میگه بازی رو اینجوری بخرم
خرید بازی به این شکل چه مشکلاتی داره ؟
توی این روش شیرینگ هر 3 نفر میتونن راحت با هم آنلاین باشن ؟؟ اگه اینطوره که مشکلی دیگه ای نباید باشه ؟؟ خرید بازی به این شکل چه مشکلاتی داره ؟
یکم راهنمایی کنید
ممنون
پ خ رو چک کنید....
موفق باشید

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان .
می خواستم بدونم چجوری میتونم کنسول رو به فیس بوک وصل کنم ؟؟
این کار به تنهایی با کنسول غیره ممکنه چون ف ی س ب و ک ف ی ل ت ر هست...
تنها راه استفاده شیرینگ اینترنت از PC یا LOP TOP به کنسول هست...اونم باید یک پ ر و ک س ی با اینترنت شیر کنید..

kawa.gol

کاربر سایت
Jan 7, 2015
58
نام
کاوه
دوستان رو دستگاه من برقش 100v بعنی برق 100ولت ؟ کار هم میکنه مشکلی نداره ؟ برای احتیات ترانز برق بخرم براش که 220 رو تبدیل به 100 کنه ؟ راستی وقتی بازی میکنید صدای فن دستگاهه یا سی دی بازی که انقدر صدا تولید میکنه ؟ طبیعیه ؟

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
سلام دوستان .
می خواستم بدونم چجوری میتونم کنسول رو به فیس بوک وصل کنم ؟؟

من که تونستم بدون قندشکن و اینا وصلش کنم!
والا نمیدونم چطوری ولی اونقدر تکرار کردم و پافشاری کردم که آخرش پیلتر میلتر رو از رو بردم :D
هم اکانت پی اس اِن خودمو با فیس بوک سینک کردم هم اکانت همسرمو

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
دوستان رو دستگاه من برقش 100v بعنی برق 100ولت ؟ کار هم میکنه مشکلی نداره ؟ برای احتیات ترانز برق بخرم براش که 220 رو تبدیل به 100 کنه ؟ راستی وقتی بازی میکنید صدای فن دستگاهه یا سی دی بازی که انقدر صدا تولید میکنه ؟ طبیعیه ؟
سلام هیچ نیازی به ترانس نیست تمام رجین های ps4 همگی مولتی ولتاژ هستن حتی اگه مثلا پشتشون نوشته باشه ۱۱۰ ولت با ۲۲۰ هم کار میکنن

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
آقا روی دستگاه این قسمتی که نور سفید میده به توش راه داره ؟ :D سوال خیلی چرته ولی بر اثر یه اتفاقی چند شب پیش یه مقداری نوشابه ریخت رو اون قسمت
موقعه پاک کردنش رفت روی اون قسمتی که نور میده..احساس کردم میره تو دیسک بازی اگه راه داشته باشه البته ... ولی کنسول خاموش بود و بعد 5 ساعت روشن کردم
به نطرتون رفته توش ؟؟ اگه هم رفته مشکلی پیش نمیاره ؟؟ کسی میدونه دمش گرم یه راهنمایی کنه خیالم جمع شه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا روی دستگاه این قسمتی که نور سفید میده به توش راه داره ؟ :D سوال خیلی چرته ولی بر اثر یه اتفاقی چند شب پیش یه مقداری نوشابه ریخت رو اون قسمت
موقعه پاک کردنش رفت روی اون قسمتی که نور میده..احساس کردم میره تو دیسک بازی اگه راه داشته باشه البته ... ولی کنسول خاموش بود و بعد 5 ساعت روشن کردم
به نطرتون رفته توش ؟؟ اگه هم رفته مشکلی پیش نمیاره ؟؟ کسی میدونه دمش گرم یه راهنمایی کنه خیالم جمع شه
جای نگرانی نیست اگر دستگاه کار میکنه و مشکلی نیست
اون قسمتی که که ریخته فکر نمیکنم اصلا ورودی به داخل داشته باشه .

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
سلام
یه سوال داشتم اونم اینکه محتوایه داخله یه اکانت که پرایمری هست روی یه اکانت دیگه که رو همون کنسوله ولی پرایمری نیست قابل استفاده هست؟ پلاس هم شیر میشه؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
یه سوال داشتم اونم اینکه محتوایه داخله یه اکانت که پرایمری هست روی یه اکانت دیگه که رو همون کنسوله ولی پرایمری نیست قابل استفاده هست؟ پلاس هم شیر میشه؟؟
بله
اکانت primary محتویات رو با مابقی اکانتهای به اشتراک میزاره حالا چه اونا Primary باشن چه نباشن اصله قضیه این هست که خوده اکانت Primary باشه .
پلاس share نمیشه ... فقط قابلیت استفاده انلاین به بقیه اکانتها داده میشه ....همچنین استفاده از بازیهای اکانته Primary

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
فرق بازی هایی که تو store نوشته فول گیم با باندل چیه؟؟؟ کسی میدونه؟؟؟
اره سوال منم هست مثلا بازی بتلفیلد به این شکله ویه سوال دیگه هم اینکه مثلا بازیه the order که زده psn edition چه فرقی با نسخه های دیسکی داره؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اره سوال منم هست مثلا بازی بتلفیلد به این شکله ویه سوال دیگه هم اینکه مثلا بازیه the order که زده psn edition چه فرقی با نسخه های دیسکی داره؟؟

فرق بازی هایی که تو store نوشته فول گیم با باندل چیه؟؟؟ کسی میدونه؟؟؟

میتونه شامله بازی اصلی به علاوه dlc یا ... اینا باشه که به صورت bundle یا edition میزنن.

همیشه توضیحات مروبط به بازی و محتوای edition یا bundle نوشته میشه توی صفحه خریده خوده بازی.

kawa.gol

کاربر سایت
Jan 7, 2015
58
نام
کاوه
میتونه شامله بازی اصلی به علاوه dlc یا ... اینا باشه که به صورت bundle یا edition میزنن.

همیشه توضیحات مروبط به بازی و محتوای edition یا bundle نوشته میشه توی صفحه خریده خوده بازی.

داداش تو psn درخواست دوستی فرستادم تکسپت کن.
این صدای پلی4 طبیعیه موقع بازی بعضی وقتا صداش میره بالا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر