هرسوالی درمورد Ps2

KRATUS

کاربر سایت
تو مدلای FAT به دلیل محفظه مخصوص امکان نصب مستقیم بود ولی تو مدلای SLIM باید از هاردهای اکسترنال با خروجی USB استفاده کنی.البته برای این کارها باید یه برنامه که بتونی هارد رو مدیریت کنی داشته باشی.مثل CodeBreaker.

Iraj

کاربر سایت
تو مدلای FAT به دلیل محفظه مخصوص امکان نصب مستقیم بود ولی تو مدلای SLIM باید از هاردهای اکسترنال با خروجی USB استفاده کنی.البته برای این کارها باید یه برنامه که بتونی هارد رو مدیریت کنی داشته باشی.مثل CodeBreaker.
دقیقا به همین شکل میشه به ps2 هارد وصل کرد 0.....

Iraj

کاربر سایت
من هر کاری می کنم تو بزنامه codebreaker نه فلش را میشناسه یا هارد را.باید چکار کرد؟
شما باید اول ایمیج بگیری از بازیت با نرم افزار usb extreme
بعد با استفاده از نرم افزار usb advance هم بازی رو اجرا کن !

اون codebreaker رو هم من گفتم منظورم این بود که:
یه سری دیسکهای 30in1 ps2 tools تو بازار پیدا میشه که معمولا به اسم کدبریکر میشناسنش :d !!

Wander

کاربر سایت
آقا کسی خبر داره از کجا میشخه بازی های قدیمی PS2 رو روی دیسک های مالزی پیدا کرد؟.چون این دیسک های ایرانی از هر 5 تاش 3 تاش روی دستگاه اجرا نمی شه

Wander

کاربر سایت
دوست عزیز اگه پیدا کردی به ما هم بگو.
تازگیا بازی که می خریم نامردا فیلماشونا پاک کردن
مگه شما تهران نیستی؟فکر می کنم با یه خورده گشتن راحت تو تهران پیدا بشه

DANTE A

کاربر سایت
اتفاقا چند روز پیش رفتم نسخه کامل GOW2 را گرفتم فیلماش کامل بودن زیرنویس هم داشت کلی حال کردم(فقط 2000 تومان ازم گرفت:mad:)

Wander

کاربر سایت
اتفاقا چند روز پیش رفتم نسخه کامل GOW2 را گرفتم فیلماش کامل بودن زیرنویس هم داشت کلی حال کردم(فقط 2000 تومان ازم گرفت)
یعنی دی وی دی 9 گیگش رو بهت 2 تومن داد یا یه نسخه 5 گیگ بود؟یعنی همه ترژر ها توش بود؟

Wander

کاربر سایت
اول فکر کردم 9گیگ هست ولی 5 گیگ بود .ترژر ها را هم پاک کرده بودن
خدا کنه که حداقل دست به دمو های CG و کات سنس ها نزده باشن.چون من هر دو نسخه 5 و 9 رو دارم.فقط چون زیرنویس انگلیسی نداشت رفتم نسخه فارسی رو هم گرفتم.بدون زیرنویس و اون همه افکت صدا در هنگام پخش دیالگ،فهمیدن دیالگ ها رو سخت می کنه و چون من روی داستان و تک تک جملات حساسم و می خوام تمام صحبت ها رو بفهمم و بهمین دلیل نسخه فارسی رو هم گرفتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر