هرسوالی درمورد Ps2

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
سلام بچه ها، من به زودی یه PS2 می خوام بخرم.
لطفا بهم می گید که چه نکاتی رو باید در خرید PS2 مورد توجه قرار بدیم که سرمون کلاه نره؟ انواع و اقسامش و این که کدومش بهتره؟
(یه چیزی مثل همون تاپیک های راهنمایی خرید در بخش کنسول های جدید).
راستی PS2 توی جعبه اش یه دسته داره یا دو تا (ببخشید اصلا کنسول شناس نیستم)! :blushing:
در ضمن بهترین جا برای خرید هم تا جایی که من می دونم پشت شهرداریه درسته؟

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
سلام من به چند تا از سوالات می تونم جواب بدم :
ps2 دو نوع مدل داره مدل کوچیک و بزرگ انتخابش به خودت بستگی داره فقط مدل بزرگ یه مقدار گرون تره من خودم مدل کوچیکش رو دارم و ازش رازیم

در داخل جعبه ps2 هم یک دسته مشکی وجود داره :love:

satamirosat

کاربر سایت
Sep 10, 2007
391
آقا من تلویزیونمو عوض کردم, این یکی بازیهای ژاپنی ps2 رو سیاه سفید نشون میده!
297.gif
خود تلویزیون خونه هم سیاه سفید نشون میده! البته بازیهای غیر ژاپنی همه رنگی میان.
306.gif

اما بهرحال 99% بازیهای من ژاپنیه!!!
24.gif

کسی میدونه باید چیکار کرد؟
به نظر خودم به ژاپنی نبودن تلویزیون ممکنه ربط داشته باشه نه؟
24.gif

دوست عزیز یه converter ntsc/pal بگیر 3000تومان درست میشه

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
سلام بچه ها، من به زودی یه PS2 می خوام بخرم.
لطفا بهم می گید که چه نکاتی رو باید در خرید PS2 مورد توجه قرار بدیم که سرمون کلاه نره؟ انواع و اقسامش و این که کدومش بهتره؟
(یه چیزی مثل همون تاپیک های راهنمایی خرید در بخش کنسول های جدید).
راستی PS2 توی جعبه اش یه دسته داره یا دو تا (ببخشید اصلا کنسول شناس نیستم)! :blushing:
در ضمن بهترین جا برای خرید هم تا جایی که من می دونم پشت شهرداریه درسته؟
شما یه ps2 کوچیک بگیر که قیمتشم الان حدود 120 - 130 هستش. مدلش هم مهم نیست و مطمئن باش توی کارایی هیچ فرقی نداره. توی بسته هم یه دونه دسته فابریک هستش. هیچ نکته ای هم لازم نیست رعایت کنی.فقط برو و بخر.( واقعا گفتم)
امیدوارم هر چه زودتر به جمع ps2 دارها بپیوندی.:biggrin1:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
آهان، خیلی خوب پس شاید یه دسته دیگه هم براش خریدم، چون PS2 رو برای بچه های خواهرم می خوام و دو تا وروجک هستند نه یکی.
pillowfight.gif

البته راستش رو بگم خودم هم باهاش می بازم!
به هر حال ممنون بچه ها.
34.gif

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
سلام

من چند وقت پیش از تو خونه مشکی 77004b-CB گرفتم با دسته و مموری 8 شد 190اون ارزون تر ها آداپتوری نیستند (آداپتورش تو کنسوله)یکی میگفت اینا مونتاژه ایرانه
291.gif
ولی معمولی چینیش حدود 160 تومن مشکی و 170 نقره ایراستی کسی میدونه چطوری میشه دموی بازی ها رو تو کامپیوتر دید؟(دمو ها تو یه فایل BIN هستند

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
من چند وقت پیش از تو خونه مشکی 77004b-CB گرفتم با دسته و مموری 8 شد 190اون ارزون تر ها آداپتوری نیستند (آداپتورش تو کنسوله)یکی میگفت اینا مونتاژه ایرانه
291.gif
ولی معمولی چینیش حدود 160 تومن مشکی و 170 نقره ایراستی کسی میدونه چطوری میشه دموی بازی ها رو تو کامپیوتر دید؟(دمو ها تو یه فایل BIN هستند
اکثر بازیها چنین امکانی رو ندارند که بشه دموهاشون رو از روی dvd توی کامپیوتر دید.مخصوصا این بازیهای کپکام و اسکوار.
البته بعضی از بازیها که پسوند ویدئو هاشون bik یا pss باشه رو با دانلود یه برنامه کوچیک میشه دید.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر