هرسوالی درمورد Ps2

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
سلام من می خوام مدل 77004زذ بگیرم می شه قیمتشو بهم بگین خواهش می کنم که سریعتر بگین چون چارشنبه می خوام برم بخرم
فکر کنم الان یه چند روزیه گرون شده (اینورا که اینجوری بود) شده 180-190 یارو میگفت تا یه تقریبا 1 ماه دیگه میاد پایین .
قبل از اینکه گرون بشه بود 130-140 تومن
با اجزه ....

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
سوال:
1.مود چیپ برای کپی خور کردن ps2 کوچیکا با نصبش چند در میاد.
2.میشه یکی که ps2 کوچیک داره ببینه رو اون آداپتورش به جز برقه 220. 110 هم نوشته یا نه...

ممنون

amoo_mehdi

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3
من هر جا گشتم کابل کامپوننت برای ps2 پیدا نکردم اگر جایی میشناسید که داشته باشه و یا سایتی که نحوه ساختشو بگه لطفا بگید

کابل کامپوننت همون کابل AV پنج فیشه که برای اسکن پیشرفته تصویر استفاده میشه

جزو وسایل اوریجینال پی اس 2 هم هست ---------

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان سلام :love:
میگم من چن روزه PS2 م بعضی بازیا رو اجرا نمیکنه و موقع رفتن تو بازی (بعضی بازیا) ارور میده (یعنی اصلا تو بازی نمیره) :eek::confused:
در حالی که تا همین چن روز پیش همه ی بازیا رو به راحتی اجرا میکرد و تا به حال که نزدیک 2 سال میشه دارمش خداروشکر هیچ مشکلی به غیر از این با PS2 م نداشتم .
حالا میخواسم بپرسم این ارور از چیه ؟؟ از لنز دستگاهه یا از چیز دیگس ؟ ایا باید لنز رو به کل عوض کنم؟
لنز نو واسه PS2 بزرگا (مدل قدیم) چنده حدودا ؟؟

psps1368

کاربر سایت
Jan 3, 2006
165
میخواستم بدونم این برنامه PS2 Reality Media Player که برای پخش فایل های عکس و Divx و Mp3 هستش در دراز مدت برای لنز و خود دستگاه ضرری نداره و به خصوص پخش Divx اون به نسبت Play کردن DVD-Video برای دستگاه فشاری که بهش میاد چه جوریه؟
ممنون میشم اگه جواب کامل بدین...

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
دوستان سلام
میگم من چن روزه Ps2 م بعضی بازیا رو اجرا نمیکنه و موقع رفتن تو بازی (بعضی بازیا) ارور میده (یعنی اصلا تو بازی نمیره)
در حالی که تا همین چن روز پیش همه ی بازیا رو به راحتی اجرا میکرد و تا به حال که نزدیک 2 سال میشه دارمش خداروشکر هیچ مشکلی به غیر از این با Ps2 م نداشتم .
حالا میخواسم بپرسم این ارور از چیه ؟؟ از لنز دستگاهه یا از چیز دیگس ؟ ایا باید لنز رو به کل عوض کنم؟

دوست عزیز برای منم این مشکل پیش اومده ببینم همه ی بازی هات اینجوری میشه یا چنتاشون
اگه همه ی بازیات باشه دستگات ایراد پیدا کرده که مربوط به لنزش هست
و اگه چنتا از بازیاست که لنز دستگات یا ضعیف شده یا از کار افتاده
در هر دو صورت لنز دستگات تعویضیه

هر چی که شد نباید تندی رفت سراغ عوض کردن لنز .اولش ببرش پیش یک آشنا ، دستگاه رو باز کند ببیند چه موردی دارد.یکی از دوستانم Ps2 بزرگ ها رو داشت بازی ها رو 6 تا در میون اجرا می کرد ! زود افتاد پی لنز عوض کردن و گفت بیا بریم تو هم باشی لنز خوب بندازه...خوشبختانه پدر این دوستم هم اومده بود و من بهشون پیشنهاد کردم اول بزار تعمیرکار دستگاه رو چک کند ببیند مشکلش از چیست.هیچی باز کرد و فهمیدیم مشکل از پایه های داخلی بوده که ظاهرا" یکی شون شکسته بود.کار این دوستمون با 2000 تومن درست شد.در حالی که 75000 تومن رو آورده بود برای تعویض لنز ...
دستگاه خودم که چینی است هم یه روز عصر دیگه بازی نخوند.بازش کردم و دیدم قسمتی از پایه متحرک داخلی از گرما آب شده و روی مسیر جابجایی رو لخته کرده...مشکل با یک دستمال کاغذی درست شد.

padzahr

کاربر سایت
Jul 11, 2007
17
نام
مهدی مرتضو
هر چی که شد نباید تندی رفت سراغ عوض کردن لنز .اولش ببرش پیش یک آشنا ، دستگاه رو باز کند ببیند چه موردی دارد.یکی از دوستانم Ps2 بزرگ ها رو داشت بازی ها رو 6 تا در میون اجرا می کرد ! زود افتاد پی لنز عوض کردن و گفت بیا بریم تو هم باشی لنز خوب بندازه...خوشبختانه پدر این دوستم هم اومده بود و من بهشون پیشنهاد کردم اول بزار تعمیرکار دستگاه رو چک کند ببیند مشکلش از چیست.هیچی باز کرد و فهمیدیم مشکل از پایه های داخلی بوده که ظاهرا" یکی شون شکسته بود.کار این دوستمون با 2000 تومن درست شد.در حالی که 75000 تومن رو آورده بود برای تعویض لنز ...
دستگاه خودم که چینی است هم یه روز عصر دیگه بازی نخوند.بازش کردم و دیدم قسمتی از پایه متحرک داخلی از گرما آب شده و روی مسیر جابجایی رو لخته کرده...مشکل با یک دستمال کاغذی درست شد.
سلام من ps2 بازی نکردم ولی دوست دارم بازی بکنم از طرفی هم دوست دارم کنسولم نسل جدید باشه میخوام ps3 بخرم بازیهاش گرونه و کپی خور نشده میخوام 360 بخرم میسوزه و فن و ...... درایو و...... میخوام ps2 یا ps3 بخرم به خاطر god of war final fantisy kombat football tekken mgs 1 2 3 dmc 1 2 3 evil 4 cod 3 برای ps2 میخوام ps3 بخرم چون mgs4 killzoon 2 gt5 sh5 dmc4 cries ,....
میخوام 360 بخر چون gears of war haza time shift rainbow six wegas cod 3 ,.........نظر شما چیه من در حال حاضر میتونم یکیش را بخرم کدوم بهتر است؟؟؟؟؟

psps1368

کاربر سایت
Jan 3, 2006
165
میخواستم بدونم این برنامه PS2 Reality Media Player که برای پخش فایل های عکس و Divx و Mp3 هستش در دراز مدت برای لنز و خود دستگاه ضرری نداره و به خصوص پخش Divx اون به نسبت Play کردن DVD-Video برای دستگاه فشاری که بهش میاد چه جوریه؟
ممنون میشم اگه جواب کامل بدین...

آقایون مثل اینکه کسی نمیخواد جواب ما رو بده ها..... تو تاپیک های دیگه هم وضعیت ما همینجوریه نمیدونم این پستها چه مشکلی داره...؟

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
سلام دوستان
شرمنده از این که سواله تکراری می کنم ولی می خواستم اگر میشه یکی از دوستان لطف کنه و لغات کلاس انگلیسی اول ،تو بازیه Bully رو بذاره...ممنون میشم.

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
آقایون مثل اینکه کسی نمیخواد جواب ما رو بده ها..... تو تاپیک های دیگه هم وضعیت ما همینجوریه نمیدونم این پستها چه مشکلی داره...؟

دوست عزیز کلا پیشنهاد میشه از کنسول برای پخش DVD Movie استفاده نشه همینطور پخش فرمت هایی مثل Divx ، سخت افزار این کنسول برای بازی بهینه شده و ترجیها برای موارد فوق الذکر استفاده نشه برای عمر کنسول مفید خواهد بود. موفق باشید

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
یه سر به لینک زیر بزنید.

http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/928128/49106
سلام بروبکس چه خبر؟
چند تا سوال
1.ps2 را میشه به مانیتور وصل کرد چه جوری؟
2.ps2 را در تهران از کجا تهیه کنم؟اصفهان کجا؟
3.قیمت ps2 الان چند است؟
4.ps2 چند مدل داره و بهترینش کدوم مدلش است؟
5.آیا راهی برای ارتباط بین ps2 با psp هست؟
میدونم سوالام تکراری لطفا جواب بدید چون من وقت زیادی ندارم برم تو کل صفحه ها را با دیال آپ بگردم!

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
سلام بروبکس چه خبر؟
چند تا سوال
1.ps2 را میشه به مانیتور وصل کرد چه جوری؟
2.ps2 را در تهران از کجا تهیه کنم؟اصفهان کجا؟
3.قیمت ps2 الان چند است؟
4.ps2 چند مدل داره و بهترینش کدوم مدلش است؟
5.آیا راهی برای ارتباط بین ps2 با psp هست؟
میدونم سوالام تکراری لطفا جواب بدید چون من وقت زیادی ندارم برم تو کل صفحه ها را با دیال آپ بگردم!

سلام
1-در مورد اتصال PS2 به مانیتور به لینک زیر مراجعه کنید.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=1704

2-تقریبا فرقی نمی کنه اما در پاساژ لباف پشت شهرداری، فکر کنم اونجا کمی قیمت ها بهتر باشه.

3-به خاطر تابستان حتی تا مرز 210.000 تومان هم رسید البته کمی بهتر شده فکر کنم تا حدود 160.000 یا 170.000 ولی اگر تا پاییز صبر کنی تا 140.000 هم پیدا میشه.

4-در دو حالت PAL و NTSC/UC موجود هست که به نظر من پول زیادی بابت NTSC/UC هدر ندهید همان PAL مدل SCPH-75004 مناسبه، معمولا فروشنده ها مدل NTSC/UC رو پیشنهاد میدن اما به نظرم بازار گرمیه برای دریافت مبلغی بیشتر.

5-در بعضی از بازیها امکان اتصال PSP به PS2 جهت انتقال اجزای بازیها و جزئیات قابل انتقال وجود داره اما فکر کنم تعداد این بازیها زیاد نباشه! بد نیست در گوگل هم سرچ کنید.

موفق باشید

آخرین ویرایش:

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
دمت گرم اما بازی های ntsc/uc بیشتر گیر میاد uc بهتر است.
آیا قیمت ها در دبی هم همینطور است. در دبی چند است؟
آخرین رزولیشن ps2 واینکه در مانیتور بهتر جواب میده یا در tv معمولی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر