هرسوالی درمورد Ps2

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
با سلام
شرمنده ولی اسمش رو باید نگاه کنم و بعد بهت بگم ولی اگه گفتنه این خصوصیاتی که روی دیسکش هست کمکی بهت بکنه تا پیداش کنی بهت میگم:(البته این خصوصیات ماله دیسکه مالزیش هست)یه دیسک که عکس کوسه ی گیم شارک روشه و روش هم تقریبا با خط بزرگی نوشته30 in 1 tools
Games breaker
البته تو پیام بعدی که اسمه برنامش رو برات میذارم،یه عکس هم از دیسکش برات میذارم.
فعلا بای.......:cheesygri

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
به نظر من ps2 یکی از بهترین کنسولها ،چه از نظره قیمت و چه از نظره کیفیت (البته متناسب با قیمتش)،بوده و هسته خواد بود و هرگز از یاد ها نخواهد رفت.....

اوه ببخشید؛ :blushing:
می دونم این جا جای این حرفها نیست ولی از خوندنه این خبری که الآن میگم اون قدر ذوق کردم که نتونستم جلوی خودم رو بگیرم ،و این مطلب رو این جا نوشتم تا بقیه هم اگه نمی دونن استفاده کنن:
کنسول ps2 تنها کنسولی هست که برای بازی های آنلاین Dial-up رو هم ساپورت میکنه....البته این مطلب رو تو یکی از سایت های معتبر خوندم و موثق هستش.(البته تعداد زیادی از بازی ها با Dial-up ساپورت میشن ولی تعداد انگشت شماری هم هست که فقط با ADSL کار میکنن.)
البته منو ببخشید که هر دفعه که یه مطلبه جدید میبینم،مثل ندید بدید ها اونو سریع مینویسم ولی فکر کنم اونایی که می نویسم زیاد هم بدرد نخور نباشن...:blushing: به بزرگواری خودتون ببخشید.

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
چشم دوست من،رو چشمم...
الآن تو گذاشتنه اسمه برنامه مشکل ندارم ولی اگه یه کم صبر کنی حدودای 8 شب برات هم عکسش و هم اسمش رو میذارم؛الآن نمی تونم ولی ساعت 8 به احتمال زیاد جفتش رو برات میذارم.
تا بعد...;)

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
جریان این lan بازی کردن تو ps2 چیه؟بعضی بازی ها برای lan می گن نیاز به تنظیمات سیو شده تو مموری داری و اگه نداشته باشی میره تو قسمت تنظیماتش ولی بعضیا مثل crash tag eam racing مستقیمه میشه .لطفا یکی که وارده توضیح بده؟در ضمن جریان این system link چیه؟

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
Lan یه سیستم است مثل بازیهای شبکه ای با یک تفاوت که اینترنت استفاده نمی شه و بین 2 و یا بیشتر Ps2 میتونه برقرار بشه .!!

يعني براي تنظيماتش نياز به كامپيوتر نيست مثلا ميشه با يه فيش يو اس بي دو تا پي اس تو رو به هم كانكت كرد و بازي كرد :confused:

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
آره اونو می دونم برای اتصال دو تا hub نیاز نیست فقط موندم این تنظیماتش چی جوریه اگه بازی project snowblind رو بازی کرده باشین مشکل من رو می فهمین مثل رفتن تو اینترنت برای lan تنظیمات می خواد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر