هرسوالی درمورد Ps2

ramin92194

کاربر سایت
Feb 12, 2007
239
نام
رامین
با سلام و خسته نباشید:
من یه ps2 مدل 77000a palخریدم.این دستگاه رو از اونور برام اوردن و کپی خور نیست مطالب رو خوندم ولی چند سوال دارم:

1:مدچیپ چیه؟ایا مدلهای مختلف داره؟کدوم بهتره؟

2:برای کپی خور کردن چه قسمتهایی دستکاری میشه؟ایا لنر هم تعویض میشه؟

3:شما جایه خوب و مطمئنی رو برای این کار سراغ دارین؟

خیلی خیلی ممنونم

با سلام چیپ همش یکیه -لنز هم دست نمیخوره و فقط یه ای سی عوض میشه و خوراکش توپخونه

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
hi all
دوستان من یه سونی وگا گرفتم جدیدا باری پی اس 2 ولی هر چی زور می زنم تصویر با کیفیت حوبی نمی ده... تصویر به طرز تهوع آوری شارپه هر چی هم تنظیمات تلویزیون و انگولک می کنم فرقی به اون صورت نداره. خواستم ببینم کابله خاصی چیزی می خاد یا همینه که هس. tv ورودی dvd هم داره ولی وصل می کنم کلا تصویر نمی اد. یه راهنمایی کنید ممنون میشم.

thx

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
با سلام به همه
می خاستم بدونم که از بین سری های بازیه silent hill کدوم شمارش از نظره داستان و گرافیک بهتره؟(البته اگه جوابتون شماره ی 2 هستش،لطفا یه کم در موردش توضیح بدین....).
قربون دستتون.

توی سری سایلنت هیل ها : شماره 2 بهترین داستان رو داره. گرافیک شماره 3 به نسبه بهتر از اون یکیاست . و شماره 4 هم هیچ ربطی به سری سایلنت هیل نداره کلا

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
سلام کابل component اومد تست کردم همونی شد که فکرشو می کردم 480 p رو ساپورت نمی کنه شما هم ضرر کردی رفتی اون وگا رو گرفتی البته بجز progressive نبودنش بقیه چیزاش مثل رنگ و اینا سر تر از تلویزیونهای دیگس منم همینو دارم به زور تنظیمش کردم ولی الان خیلی کیفیتش خوب شده می رم تنظیماتشو می بینم مدل دقیق دستگاتو بگو برات می زارم.اگه کابل component داری تو تنظیمات دستگات حالت رنگ رو از rgb به y/yp/ypr یه چیزی تو این مایه ها بزار تا کیفیت رنگت یه ذره بهتر شه.با progressive نبودنش هم یه جور کنار بیا اصلا تلویزیونهای progressive تو این رنج قیمت نیستن

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
سلام کابل component اومد تست کردم همونی شد که فکرشو می کردم 480 p رو ساپورت نمی کنه شما هم ضرر کردی رفتی اون وگا رو گرفتی البته بجز progressive نبودنش بقیه چیزاش مثل رنگ و اینا سر تر از تلویزیونهای دیگس منم همینو دارم به زور تنظیمش کردم ولی الان خیلی کیفیتش خوب شده می رم تنظیماتشو می بینم مدل دقیق دستگاتو بگو برات می زارم.اگه کابل component داری تو تنظیمات دستگات حالت رنگ رو از rgb به y/yp/ypr یه چیزی تو این مایه ها بزار تا کیفیت رنگت یه ذره بهتر شه.با progressive نبودنش هم یه جور کنار بیا اصلا تلویزیونهای progressive تو این رنج قیمت نیستن

دوست عزیز تو چه گیری دادی به 480p....:biggrin1:
پروگرسیو بودن به حالت و سرعت و کیفیت تصویر برمیگرده و ربطی به رزولوشن(480i) نداره؛حالا برای ps2 که همچین رزو لوشنه پایینی داره دیگه فکر نکنم که پروگرسیو بودنه تلویزیون تاثیره اون چنانی ای تو تصویر داشته باشه و زاید فرقی نداره که ps2 رو با 480i بازی کنی یا با 480p....البته فکر کنم منظوره دوستمون که سوال پرسیده بود همون i480بود.با این اوصافی که شما میگی،وقتی سونی پروگرسیو نباشه دیگه بقیه ی تلویزیون های 21 اینچ که ول معطل هستن.ولی با این حال بازم میگم که زیاد تاثیر نداره(البته تو رزولوشن های بالاتر خیلی خودشو نشون میده ولی تو این رزولوشن نه.).من چون با وگای خودم جواب گرفته بودم فکر کردم که اینچ های پایین تر هم پشتیبانی میکنن ولی دیدم که این طوری نبود.وگای من از این 29 اینچ های تصویر در تصویر هست که 610 هزار خریدمش و خیلی خوب هم جواب میده.اگه کاتالوگش رو پیدا کردم مدله کاملش رو براتون میذارم.

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
ملت برای کپی خور کردن دستگاه فقط دستگاه باز میشه و یک چیپ که شبیه به بورد الکتریکی هست رو به دستگاه متصل میکنند و چیزی هم عوض نمیشه شما هم هواست باشه لنز دستگاه رو عوض نککند دوم این که این کارو جایی برید که حضوری انجام بده... در ضمن ps2 تا 480I رو ساپورت میکنه حالت 16:9 یا همون ویداسکرین هم داره...

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
[. در ضمن ps2 تا 480I رو ساپورت میکنه حالت 16:9 یا همون ویداسکرین هم داره...[/QUOTE]

خیر ،480p رو ساپورت میکنه...این همه تو سایت میگن که تا 480p رو ساپورت میکنه،اون وقت شما میگی تا 480i بیشتر ساپورت نمیکنه:cheesygri؛اون جوری باید بگیم که حیفه اون 140 هزار تومن پول..............:cool:

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
با عرض علیکم
دوستان عزیز 480p که جای خودش رو داره ولی اگه یه کم دست تو جیبتون کنید،می بینید که با با کیفیته بهتر هم میشه با ps2 بازی کرد.یه بسته اومده که که شامله یه فیش مخصوص و یک سی دس ی بوت ویک دفتر چه ی کار با اون هست که میشه همه ی بازی ها رو تا 720p بازی کرد و از 1080 هم پشتیبانی میکنه اما تا1080i؛کیفیته تصویر با این اوصاف خیلی می ترکه ولی بازم نباید انتظار داشت که کیفیتش به 360 ک اونم 1080i رو ساپورت میکنه برسه...چون که کیفیت خروجی به نوع برنامه ی بازی هم بستگی داره:-" .
الینکه اون بسته ی xpander HD tv on ps2 رو زیر براتون میذارم:
http://www.siliconera.com/index.php/2006/10/16/1080i-resolution-on-the-ps2
من تازگی ها تو توپخونه دیدمش ولی از نظره قیمتی یه کم سنگین میزد(حدود 50 تومن.) ولی فکر کنم ارزشش رو داره؛من که تابستون اولین فرصتی که یه پوله قلمبه بیاد دستم میرم و میخزمش.

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
با علیکم
یه چیزی رو درباره ی این "پک اکسپلودر"یادم رفته بود بگم که این جا می گم:
اول این که این محصول با NTSC/J کار نمیکنه و فقط با"پال" و "آمریکا" کار میکنه و دوم این که بازی هایی که با این برنهمه کار میکنن محدود هستن و لینکش رو پایین براتون میذارم.
http://www.xploder.net/faqs/6/hdtv-player-compatibility-guide.htm
http://www.xploder.net/xploder-guides/5/Xploder-HDTV-Player-.htm

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
من تو بازی Gun اون مرحله گیر کردم که یه پیرمرده فقط دینامیت میریزه 1 ساعت زدمش هیچیش نشد حالا
اینجا جاش نیست!!
ولی باید صحنه رو آهسته کنی و دینامیت ها رو با شلیک به طرف سرخپوسته بفرستی!!

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
یه جایی رو به من معرفی کنید که کابل component اصل رو میفروشه و فرق کابل component اصل با تقلبیش چیه و چرا بعضی از کابل های component تصویر رو دو تا نشون میده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر