هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
عزیزکم من گفتم که انجام نمیدم..همین هاب usb های معمولی؟؟خودم چندتایی تو مغازه دارم باید تست کنم...حتما جواب میده!!!!!

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
عزیزکم من گفتم که انجام نمیدم..همین هاب usb های معمولی؟؟خودم چندتایی تو مغازه دارم باید تست کنم...حتما جواب میده!!!!!

خلاصه گفتم یه موقع دیوونه نشی :D
آره.. هاب ها معمولا باید تست بشن.. من 3مدل گرفتم یکی از یکی آشغالتر.. معمولیش باید جواب بده...100%

- دوستانی که هاب گرفتن یه هاب مدل پدر مادر دار معرفی کنن

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
یه هاب معمولی از این گل منگلیا داشتم اوردم ..جواب داد...بازی هم اجرا کردم باهاش...
------
یکی از دوستان گفت از فریمور دستگاهه...

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
ما كه آخر نفهميديم كدام برند بهتر هست...هر كي گفته هاي اون يكي رو بطوري رد ميكنه...جون من يه مدل خوب رو معرفي كنيد چون من ميخوام برم بخرم:d:d:d

mmary

کاربر سایت
Feb 4, 2012
2
سلام به همگی من یه سری اطلاعات در مورد هارد اکسترنال twinmos 1tb میخواستم اینکه کیفیتش خوبه کاراییش در چه حده و سرعتش انتقال دادههاش بالاس ؟واسم مهمه کاراییش خوب باشه کسی استفاده کرده که بتونه کمکم کنه واسه خرید آخه توی هر سایتی که میرم
یا میگن sigate یا wd!
connie_boy_cleanglasses.gif

بعد اینکه میخوام بدونم ps3 میتونه بخوندش یا نه چون usb3 ولی خوب usb2 و usb1 رو هم مثل اینکه ساپورت میکنه.و در مورد قیمت هم قیمت جدید اگر کسی میدونه بازم بگه.
خلاصه هر کس هر اطلاعاتی که داره اگر در اختیارم بزاره ممنونش میشم .

LEON.M

کاربر سایت
Mar 25, 2011
185
سلام دوستان. من امروز یک هارد pqi 500gig usb2.0 به قیمت 150هزار تومن خریدم. فرمتشو ntfs کردم توش بازی ریختم ولی وقتی به کنسول وصلش می کنم چراغش روشن میشه ولی دستگاه هاردو شناسایی نمی کنه لطفا منو راهنمایی کنید:(

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان. من امروز یک هارد pqi 500gig usb2.0 به قیمت 150هزار تومن خریدم. فرمتشو ntfs کردم توش بازی ریختم ولی وقتی به کنسول وصلش می کنم چراغش روشن میشه ولی دستگاه هاردو شناسایی نمی کنه لطفا منو راهنمایی کنید:(
خوب اشتباهت همین جا بود دوسته عزیز شما باید فت 32 باشه تا کنسول هارد رو بشناسه نه ntfs

ps3.best

کاربر سایت
Feb 10, 2012
5
توجه
دوستان عزیز توجه داشته باشند بنده همین الانه با هارد 1ترای وسترن اداپتور دار روی ps3 slim یه روشی پیاده کردم که بدونه نیاز به هاب دستگاه هارد را شناسایی کرد.
ببینید شما زمانی که میخواین کابل یو اس بی را داخل دستگاه کنید تا اخر تو نکنید یکمی خیلی کم وارد کنید چند بار این کار و امتحان کنید (کابل را وارد و خارج کنید) دستگاه هارد را شناسایی میکند به همین راحتی و فراموش نکنید فرمت هارد حتما باید fat32 باشه.
این کار را امتحان کنید 100 درصد جواب میگیرین.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
توجه
دوستان عزیز توجه داشته باشند بنده همین الانه با هارد 1ترای وسترن اداپتور دار روی ps3 slim یه روشی پیاده کردم که بدونه نیاز به هاب دستگاه هارد را شناسایی کرد.
ببینید شما زمانی که میخواین کابل یو اس بی را داخل دستگاه کنید تا اخر تو نکنید یکمی خیلی کم وارد کنید چند بار این کار و امتحان کنید (کابل را وارد و خارج کنید) دستگاه هارد را شناسایی میکند به همین راحتی و فراموش نکنید فرمت هارد حتما باید fat32 باشه.

خوب با این کار به هارد صدمه میزنه و برای هارد مشکل پیش میاد

ps3.best

کاربر سایت
Feb 10, 2012
5
نه دوست عزیز چه صدمه ای به هارد میرسه!!این روشو خود شرکت سونی مخفی کرده بوده که کسی نتونه با هارد usb3 دستگاه را به کنسول متصل کنه پیاده کرده و در ضمن بعد از شناسایی هارد توسط کنسول مثل یک هارد usb2 با سرعت بیشتر میشه به راحتی عملیات کپی پیست را انجام داد.

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
توجه
نه دوست عزیز چه صدمه ای به هارد میرسه!!این روشو خود شرکت سونی مخفی کرده بوده که کسی نتونه با هارد usb3 دستگاه را به کنسول متصل کنه پیاده کرده و در ضمن بعد از شناسایی هارد توسط کنسول مثل یک هارد usb2 با سرعت بیشتر میشه به راحتی عملیات کپی پیست را انجام داد.
اصلاً عالی بود. very good . you made my day
=))

بستگی داره. اگه کابل مال خود هارد باشه مشکلی پیش نمیاد ولی اگه ماله یه هارد دیگه باشه احتمال داره به درگاه!! آسیب برسونه. بعد اگه این پروسه رو درست انجام ندی(وارد و خارج کردن کابل) احتمال داره اطلاعات بپاشه بیرون!

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
توجه توجه !
دوستان من wd 1tb My Passport Usb3 رو بدون هیچ گونه هابی بدون مشکل به PS3 Slim 120 GB PAL وصل کردم:d
فقط فرمتش رو به FAT32 تغییر دادم! اونم با برنامه EASEUS Partition Master 6.0.1 Professional Edition که به تمام دوستان توصیه می کنم ازش استفاده کنن
چون از دو سه نمونه دیگه ای که تو صفحات قبل معرفی شده بود بهتر و کاملتر هستش.

فکر کنم دلیل اینکه نیازی به هاب پیدا نکرد PAL بودن دستگاه باشهl-)البته بچه های قدیمی شاید تایید نکنن، اما تو چند صفحه قبل تا به اینجا فقط من و یکی دیگه از دوستان تونسته بودیم هارد وستن رو بدون هاب به دستگاه بشناسونیم و اگه دستگاه اون دوستمون هم پال باشه فرضیه من تایید میشه مگر اینکه خلافش ثابت شه!
در کل از اینکه لازم نیست از هاب و آداپتور استفاده کنم خوشحالم.:p

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر