هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
اقایون میشه یکی یه لطفی بکنه تمام 500 gb های سازگار با ps3 که usb 2.0 7200 rpm هستند رو بنویسید؟ ( واسه اسلیم ) ( بدون اداپتور ) ؟؟

یه سوال دیگه ، الان یه هارد 500 adata اوردم از یکی ، چند تا از بازی های داخل پی اس 3 رو توش ریختم ، و پاکشون کردم از توی پی اس 3 ، حالا اگه بخوام مثلا از خود هارد بازی ها رو اجرا کنم ، چیکار کنم ،؟ ؟؟ چون توی مولتی من ، چیزی از اون بازی ها نیست ولی هارد وصله و توی پوشه ها اگه بری ، هستن بازی ها . ( توی روت هارد هستن )

میشه کمک کنید .

سوال اول رو هم اگه میشه خووب بگین ، چون میخوام بگیرم ، ؟

ممنونتونم

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من میخوام یه هارد 1 ترابایت اکسترنال برای اسلیم بخرم اگه میشه تک تک ویژگی هایی که باید داشته باشه و ویژگی هایی که نباید داشته باشه رو بگید که یه وقت اشتباه نگیرم (نمیخوام هاب بخرم)
برای اسلیم بدون آداپتور باشه مشکل پیش میاد ؟
ممنون
لطفاً جواب بدید

مخصوصاً این قسمت رو :

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
اقایون میشه یکی یه لطفی بکنه تمام 500 gb های سازگار با ps3 که usb 2.0 7200 rpm هستند رو بنویسید؟ ( واسه اسلیم ) ( بدون اداپتور ) ؟؟

یه سوال دیگه ، الان یه هارد 500 adata اوردم از یکی ، چند تا از بازی های داخل پی اس 3 رو توش ریختم ، و پاکشون کردم از توی پی اس 3 ، حالا اگه بخوام مثلا از خود هارد بازی ها رو اجرا کنم ، چیکار کنم ،؟ ؟؟ چون توی مولتی من ، چیزی از اون بازی ها نیست ولی هارد وصله و توی پوشه ها اگه بری ، هستن بازی ها . ( توی روت هارد هستن )

میشه کمک کنید .

ممنونتونم

سلام .

میشه یکم زود تر جوابمو بدین دوستان ؟

bijan_455

کاربر سایت
Jun 20, 2009
66
نام
BIJAN
به نطر شما برای PS3 هاردهای با آدابتور (دسکتاپ :3.5 اینچ) بهتر است یا بدون آدابتور (قابل حمل:2.5 اینچ) ؟ البته خودم 3.5 اینچی را ترجیح می دهم <<مقرون به صرفه تر است>>

ار هارد های زیر به نظر شما کدام مناسبتر هست ؟
( البته برای اسلیم و USB 2.0 میخرم )

Western Digital Portable My Passport Essential SE 1TB
http://www.digikala.com/default.aspx...Ess-SE-1TB#Tab

Western Digital External My Book Essential 1TB
http://www.digikala.com/default.aspx...EMB-Ess-1T#Tab

Western Digital External My Book Elite 1TB
http://www.digikala.com/default.aspx...B-Elite-1T#Tab

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
به نطر شما برای PS3 هاردهای با آدابتور (دسکتاپ :3.5 اینچ) بهتر است یا بدون آدابتور (قابل حمل:2.5 اینچ) ؟ البته خودم 3.5 اینچی را ترجیح می دهم <<مقرون به صرفه تر است>>

ار هارد های زیر به نظر شما کدام مناسبتر هست ؟
( البته برای اسلیم و USB 2.0 میخرم )

Western Digital Portable My Passport Essential SE 1TB
http://www.digikala.com/default.aspx...Ess-SE-1TB#Tab

Western Digital External My Book Essential 1TB
http://www.digikala.com/default.aspx...EMB-Ess-1T#Tab

Western Digital External My Book Elite 1TB
http://www.digikala.com/default.aspx...B-Elite-1T#Tab

به نظرم مورد اول مناسب تره.
هزینه بیشتری میکنی ولی عوضش دردسر جابجایی و اداپتور و نمیکشی!!!

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد

میشه کمک کنید .

ممنونتونم
1 - سلام
2 - تمام 500 گیگای بازار که مثنوی هفتاد من میشه !!
برو بازار یکیشو بخر دیگه حالا برندش دیگه خیلی هم مهم نبیست در ضمن از 7200 بالاتر هم هست که اگه خریدی چه بهتر !
3 - توی روت هارد یک فولدر به اسم GAMES بساز و بازیا رو بیریز اون تو ! ( فرمت هاردت باید حتما Fat باشه )
4 - موفق باشی

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من میخوام یه هارد 1 ترابایت اکسترنال برای اسلیم بخرم اگه میشه تک تک ویژگی هایی که باید داشته باشه و ویژگی هایی که نباید داشته باشه رو بگید که یه وقت اشتباه نگیرم (نمیخوام هاب بخرم)
ممنون

لطفاً جواب بدید

مخصوصاً این قسمت رو :

همچنان منتظرم ...

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
ممنون

ویژگی های خاصی ندارند.اگه نمیخوای هاب بگیری فقط usb 2 باشه.ولی به نظرم یه usb3 بگیر با یه هاب چون سرعتش بهتره و کندی نداره

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
بلخره یکی نگفت برای اسلیم بدون ااپتور بهتره یا با اداپتور
و چند مدل قیمت با ادابتور 1 ترارو بگید ممنون

بابا چقد سخت میگیرین
فرقشون چیه؟
تو یه سری مدلها کنسول یا رایانه ( یا حالا هر میزبانی ) میتونه با همون کابل یو اس بی برق رو هم تامین کنه ولی از یه ظرفیتی به بعد باید برای تامین برق هارد از آداپتور استفاده بشه
هیچ فرقی هم نداره
شما تشریف ببرین بازار از هر رنگ و مدلی که خوشتون اومد خریداری بفرمایید
اصلا هم به آداپتورش گیر ندین
فقط برای اسلیم یا باید یو اس بی 2 بگیرین یا اگر هم یو اس بی 3 میگیرید هاب هم تهیه کنید .
والسلام

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
یه سوال که شاید مربوط به تاپیک نباشه ولی ممنون میشم جواب بدین
ps3 تا چه حجمی هارد داخلیرو ساپورت میکنه ؟
به نظرتون بهتر نیست جای هارد اکسترنال یه هارد لبتاپی 500 بگیریم براش ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
بلخره یکی نگفت برای اسلیم بدون ااپتور بهتره یا با اداپتور
و چند مدل قیمت با ادابتور 1 ترارو بگید ممنون

خوب معلومه که بدون اداپتور بهتره چون برقش رو از خود کنسول میگیره و با هر بار روشن و خاموش شدن کنسول دیگه شما نیازی نداری اداپتور رو به برق بزنی و هاردهای بدون اداپتور در حال حاضر بیشترین ظرفیتش 1.5 ترابایات هست و تنها نقطه ضعفه این هاردها قیمت بالاتر اونهاست و اینهایی که میگن به کنسول فشار میاره بلانسبت چرت میگن و ps3 که خوبه خود من به xbox360 جیتگم دوتا هارد بدون اداپتور 1 ترابایت و 1.5 ترابایت وصل کردم و تازه بهش کول پد هم برای خنک نگهداشتنش وصل کردم و الان دوساله اخ نگفته.

هاردهای با اداپتور هم گزینه های بدی نیستن در صورتی که ظرفیت بالای اونها رو بخری و خودم برای ps3 یک 3 ترابایتش رو خریدم و هارد یک ترابایت اداپتوری هم تو رنج 100 تومن هست و نوع بدون اداپتورش هم 130 تومن هست.

یه سوال که شاید مربوط به تاپیک نباشه ولی ممنون میشم جواب بدین
ps3 تا چه حجمی هارد داخلیرو ساپورت میکنه ؟
به نظرتون بهتر نیست جای هارد اکسترنال یه هارد لبتاپی 500 بگیریم براش ؟

تا 750 گیگ رو ساپورت میکنه از نوع لبتابیش.

البته بیشتر هم ساپورت میکنه ولی چون هاردهای لبتابی از 750 گیگ به بالا حجم فیزیکی اونها بزرگتر میشه دیگه تو ps3 جا نمیشن و خود من یه هار داخلی 640 گیگ بر روی ps3 گذاشتم.

شما میتونی با یک تیر دو نشون بزنی و یه هارد اکسترنال پاسپورتی بدون اداپتور بگیری و بعد میتونی هارد رو از تو قاب در بیاری و به ps3 وصل کنی و هر وقت هم نخواستی دوباره هارد رو به قابش بزنی و بصورت اکسترنال استفاده کنی و حواست باشه ظرفیت بیشتر از 750 نگیری که اونا بزرگترن و تو دستگاه جا نمیشن.

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
بابا چقد سخت میگیرین
فرقشون چیه؟
تو یه سری مدلها کنسول یا رایانه ( یا حالا هر میزبانی ) میتونه با همون کابل یو اس بی برق رو هم تامین کنه ولی از یه ظرفیتی به بعد باید برای تامین برق هارد از آداپتور استفاده بشه
هیچ فرقی هم نداره
شما تشریف ببرین بازار از هر رنگ و مدلی که خوشتون اومد خریداری بفرمایید
اصلا هم به آداپتورش گیر ندین
فقط برای اسلیم یا باید یو اس بی 2 بگیرین یا اگر هم یو اس بی 3 میگیرید هاب هم تهیه کنید .
والسلام

عزیزم سخت نمیگیرم :d
هرکی یجور میگه بعد گفتیم بپرسیمم به مشکل لر نخوریم (هرده خودت چیه؟)
من میخوام با اداپتور بگیرم مشکلی نداره پس؟چون قیمت با اداپتور نصف بی اداپتور تقریبا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر