نوار نوری DualShock 4 خاموش نخواهد شد

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
20130611_ps4_dual_shock_4.jpg

در یک خبر جدید اعلام شده است که شما نمی توانید نوار آبی رنگ ، که بالای پد لمسی DualShock 4 قرار دارد را خاموش کنید.
طی یک پیغام در Twitter رئیس Sony Worldwide Studios آقای Shuhei Yoshida گفتند که نوار نوری DualShock 4 را نمی توانید خاموش کنید.این نوار به همراه PS4 EYE برای شناسایی حرکات می باشد و در بازی نظیر Killzone: Shadow Fall با تغییر رنگ به عنوان نمایشگر میزان سلامتی کار می کند.هنوز معلوم نیست که آیا سازندگان می توانند این نوار را خاموش کنند یا خیر ، چنین قابلیتی را برای یک بازی ترسناک در نظر بگیرید.خوشبختانه این نوار نوری انعکاس بسیار بدی بر روی صفحه نمایشگر شما نخواهد داشت و باتری کنترلر را به زودی تمام نخواهد کرد.
The PlayStation 4 در اواخر سال 2013 با قیمت $399 به فروش خواهد رسید

VG247

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
برای تزئین یا زیبایی نیست. این نور برای کار کردن با PS Eye گذاشته شده و به گفته IGN سونی یه دفعه تصمیم گرفت PS Eye رو تو پک کنسول نگذاره. در نتیجه این نور هم الان تقریبا بی استفاده میشه.
البته هنوز تو بازی ـی مث کیلزون یا بقیه شوتر ها رنگش با توجه Health بازیکن تغییر میکنه !
به نظر من اگه Option برای خاموش کردن نور میزاشتن عالی میشد !

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,524
نام
میلاد
قبلا هم گفتم تو بدترین حالت که هیچ استفاده ای هم ازش نشه استایل و ظاهر دسته رو خیلی شکیل کرده و به مراتب بهتر از 4 تا سوراخ قرمز DualShock 3 هستش!
حالا یسری کاراییای جذاب دیگه هم داره که به دوربین نیازی نیست.اونطور که قبلا گفتن مثلا سازنده ها میتونن موقع شلیک کردن آتیش گلوله رو با نور قرمز شبیه سازی کنن تو دسته که خداییش تو یه اتاق تاریک خیلی جلوه جالبی پیدا میکنه
:dیا رنگ سبز با کم شدن میزان خون بازیکن به رنگ قرمز تغییر پیدا کنه و ...
ضمن اینکه اگر به عکس دقت کنین میشه فهمید که اصلا نور زننده ای نداره و خیلی لایته
DualShock4.jpg

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
من به نظرم این led هم زیبایی داره هم استفاده داره !! یکی از استفاده ها هم شماره گذاری دسته هست که هر دسته با یه رنگ مشخص میشه !! پس نباید خاموش بشه !!

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
به عنوان کارشناس الکترونیک میگم ( :D ) این LED ها مصرف فوق العاده پایینی دارن تازه اینو شرکت SONY میسازه دقت کنید :D
از این گذشته باعث زیبایی دسته شده و ایده جالبه برای نشون دادن شماره پلیرهاست ! مثل DS3 بود خوب میشد ؟ خیلی عقب افتاده بود 4 تا LED پشت سر هم بر عکس 360 که خیلی جالبه...

در مورد تصمیم سونی برای حذف PS4 EYE اولا که تکذیب کرده اگه واقعیت هم باشه دستش درد نکنه واقعا! :love:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
آخر نفهمیدم این چه نوریه
این نور رو PS4 EYE ردیابی میکنه و با استفاده از اون حرکات شما و پارامترهای مختلف رو شناسایی میکنه
توی یک بازی مثل Killzone: Shadow Fall هم با تغییر رنگ میگه چقدر جون داری
---
در کل چیز خوشگل و بدرد بخوریه
:d

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
این دیگه از اون حرفها بود:dیعنی وقتی داریم کیلزون بازی میکنیم نمیشه توی خود بازی فهمید چقدر جون داریم؟ در ثانی چه کسی میاد وسط شلوغی و اون همه دشمن واسه اینکه بفهمه چقدر جون داره جلوی دسته رو نگاه کنه؟ به نظر من در صورت نبودن PS EYE یه چیز تزئیناتی بیشتر نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر