نمرات Spider Man

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
spiderman-ps4-art-2018-ko-3840x2400.jpg

Initial release date: September 7, 2018
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Developer: Insomniac Games
Platform: PlayStation 4

screenshot-www.metacritic.com-2018-09-04-18-41-30.png
screenshot-opencritic.com-2018-09-04-18-59-26.png

98n_screenshot-opencritic.com-2018.09.04-21-45-511111.png
x5i_screenshot-opencritic.com-2018.09.04-21-45-511.png

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
متاش با Dragon Quest XI یکیه...یکی اون هم دریابه :D
مشکل یه مقدار برمی‌گرده به "از دل برود هر آنکه از دیده برفت"، تو بازی‌داتکام خدابیامرز بود که در مورد DQ8 حرف می‌زدیم!!! وگرنه من با تمام علاقه‌ای که به FF7 دارم، سری DQ واسم فرسنگها جلوتر از FFها هستن به خاطر حس و حال خاص و خل بازیهاشون :D

• Like
Reactions: arash1996

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
بتمن‌ نسل‌ هشتمی از ۹۱ شروع کرد که به ۸۷ رسید، اینم واسه قضاوت زوده هنوز!
ربطی نداره.دووم هم از ۷۷ شروع کرد و به ۸۵ رسید!تازه بالای ۷۰ تا نقد از بازی منتشر شده و بازه ی تقریبی اش مشخص شده.در ضمن این تغییری تو نمره ی گیم اسپات به این دو ایجاد نمیکنه

• Like
Reactions: noorihamid99

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
ایراداتی که گرفتن بیشتر به محتوای اوپن ورلد و کمبود باس فایت ها مربوط میشه. از مپ شلوغ بازی ایراد‌گرفتن که تعداد خیلی زیادی radio tower و پایگاه دشمن داره و‌ یه سری بیشتر با اضافه کاری های بازیهای یوبیسافت مقایسه کردن. باس فایت های بازی هم‌تعدادشون زیاد نیست و چیزی که گفتن مثل سری ارکام دشمنهای معروف زیادی تو‌بازی نیست هر چند مکانیزم‌ مبارزه با باس‌فایت ها خیلی خوب کار شده.ماموریت های جانبی هم اکثرا تاثیر خاصی تو‌ داستان ندارن.
تعداد باس فایتا کمه؟
تو تریلر ای تری بعد از نشون دادن اون همه دشمن اسپایدی بچه ها اینجا میگفتن چطوری می خوان تو این 20 ساعت اینا رو جا بدن:|
من حقیقتا به همون شش تا دشمنی که نشون دادن ( اگه دکتر اختاپوس هم اضافه کنیم:D) راضیم فقط خدا کنه برا هر کدوم یه بخش داستانی خفن در نظر گرفته باشن نه این که تو یه مرحله بریم دخلشو بیاریم البته با وجود متای 88 فکر کنم برا هر کدوم یه یخش داستانی قابل قبول درنظر گرفتن

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
عالیه.پیشبینی ام درست از آب دراومد.میدونستم متاش بین ۸۸_۹۰ میشه:Dهمین که متاش از بتمن نسل هشتمی بیشتره و گیم اسپاتی که به بتمن ۷ داده بود به این ۹ داده نشون میده چقدر فوق العاده است
داداش بتمن رو وسط نکش که سه گانش قشنگ جر میده:D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
نمرات رو می‌بینم به خودم می‌گم کاش Webhead بودم و فراتر از یه بازی خیلی خوب خوشحالم می‌کرد :D
ظاهراً تا انتهای دنیا منتظر یه اقتباس اپیک از Green Lantern یا یه اقتباس وفادارانه از Daredevil باید بمونم=((
خب دلت بسوزه.:D از اسپایدرمن ۲ به این ور منتظر یه بازی مشتی از آقای عنکبوتی بودم خدایا شکرت.:D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
تعداد باس فایتا کمه؟
تو تریلر ای تری بعد از نشون دادن اون همه دشمن اسپایدی بچه ها اینجا میگفتن چطوری می خوان تو این 20 ساعت اینا رو جا بدن:|
من حقیقتا به همون شش تا دشمنی که نشون دادن ( اگه دکتر اختاپوس هم اضافه کنیم:D) راضیم فقط خدا کنه برا هر کدوم یه بخش داستانی خفن در نظر گرفته باشن نه این که تو یه مرحله بریم دخلشو بیاریم البته با وجود متای 88 فکر کنم برا هر کدوم یه یخش داستانی قابل قبول درنظر گرفتن
Mr.negative دشمن اصلی بازی هستش .چیزی من‌ خوندم اون تریلر دشمنا که نشون دادن خیلی دیر تو‌‌بازی میاد و باس فایت های تو‌اون تریلر با این که مکانیزمشون خیلی خوب کار شده ولی خیلی سریع جمع میشن‌ تا بازی برسه به negative. هر‌چند‌ narrative بازی میگن فوق العاده کار شده و راحت با بهترین فیلمای‌mcu برابری‌میکنه

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
خب دلت بسوزه.:D از اسپایدرمن ۲ به این ور منتظر یه بازی مشتی از آقای عنکبوتی بودم خدایا شکرت.:D
با آرزوی آتیش گرفتن Duopoly بتمن و اسپایدرمن تو مدیا :D
در ضمن Shattered Dimensions هم بسیار بازی خفنی بود

آخرین ویرایش:

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین

نمیدونم The Amazing Spider-man [فقط نسخه اول] رو زمان خودش بازی کردی یا نه ولی اونم یه بازی عالی و در خور نام SM بود:D به نظر خودم که تا قبل از این بازی جدید بهترین بازی ساخته شده از SM هست.

• Like
Reactions: RED_BEARD39

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
Mr.negative دشمن اصلی بازی هستش .چیزی من‌ خوندم اون تریلر دشمنا که نشون دادن خیلی دیر تو‌‌بازی میاد و باس فایت های تو‌اون تریلر با این که مکانیزمشون خیلی خوب کار شده ولی خیلی سریع جمع میشن‌ تا بازی برسه به negative. هر‌چند‌ narrative بازی میگن فوق العاده کار شده و راحت با بهترین فیلمای‌mcu برابری‌میکنه
خب اینم از اولین اپیک فیل ما از یک بازی با متای 88:|

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
عالیه.پیشبینی ام درست از آب دراومد.میدونستم متاش بین ۸۸_۹۰ میشه:Dهمین که متاش از بتمن نسل هشتمی بیشتره و گیم اسپاتی که به بتمن ۷ داده بود به این ۹ داده نشون میده چقدر فوق العاده است
اصلا خودشون گفتن از بتمن الهام گرفتیم:-"
Insomniac’s Spider-Man Influenced by Batman: Arkham Series

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
نمیدونم The Amazing Spider-man [فقط نسخه اول] رو زمان خودش بازی کردی یا نه ولی اونم یه بازی عالی و در خور نام SM بود:D به نظر خودم که تا قبل از این بازی جدید بهترین بازی ساخته شده از SM هست.
یعنی از Spider-Man PS1، Spider-Man 2 و Spider-Man: The Movie بهتر؟:D قبول ندارم.:D من اسپایدرمن ۳ رو بیشتر از اون دوست دارم حتی.:D

• Like
Reactions: arash1996

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دوستان يكى بگه از دانگريد و اين حرفا منتقدى ايراد نگرفته؟ بحثى در اين مورد نبوده؟
DF بررسی کرده بازی رو و فقط 20 دقیقه صحنه به صحنه با بیلد E3 2017 مقایسش میکنه و در اخر میگه که بیلد ها نسبت به هم تغییر داشتن ولی به این دلیل نیست که بازی دانگرید شده و دلیلش تغییراتی بوده که تیم هنری رو بازی این مدت اعمال کرده و بعضی جاها هم میگه بستگی به سلیقتون هم داره که از کدوم ورژن بیشتر خوشتون بیاد یا نه در کل حرفش اینه که چیزی به عمد دانگرید نشده ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر