نقد و برسی میم مثل مادر ( شاهکار سینمای ایران )

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
سلام
یه سوال دارم کسی نخنده.:coolgun: من این فیلمو یه باز توی یه سینمای شلوغ دیدم و خوب نتونستم دقت کنم.یه جائیش مغزم ارور داد.چه میدونم شاید اشتباه دیدم.میگم این دختره گلشیفته زمان جنگ شیمیایی شده بود درسته؟اونوقت توی یکی از صحنه ها یه عکسی از صدام نشون داد که که برچیده شده بود.من نفهمیدم مگه حدود بیست سال این بین فاصله نبوده؟:thinking: :mrgreen: یا من اشتباه دیدم؟یا این حرفم سوتی بیش نیست.نمیدونم به هر حال گیج شدم.این تاپیک رو دیدم گفتم بیام اینجا بپرسم.سواله دیگه.حالا شاید یه بار دیگه ببینم بفهمم جریان چیه!!!:biggrin1: :biggrin1: :-"

بابا یکی جواب منو بده.من خیلی confuse هستم.سوالم واضح نبوده؟یا کسی به این تاپیک سر نمیزنه؟:-" :-" :-"

Just_myself_1367

کاربر سایت
Jan 13, 2007
275
بابا یکی جواب منو بده.من خیلی confuse هستم.سوالم واضح نبوده؟یا کسی به این تاپیک سر نمیزنه؟:-" :-" :-"
اين فيلم چيزي كه زياد داشت پر بود از سوتي ....
ديشب گل شيفته اومده بود شب شيشه اي ( تكراري يم بود )
گفت توي زمان حال گلشيفته توي فيلم 34 ساله بوده ...
اگه حساب كنيم كه گل شيفته آخر جنگ يعني سال 67 شيميايي شده ، الانم 34 سالشه، يعني اون موقع 16 ساله بوده ...
آخه ميشه يه دكتر يا پرستار 16 سالش باشه ؟؟؟؟
بعد براي خدمت بفرستنش جبهه ؟؟؟؟؟ ... :eek:
يا چيزي تو اين مايه ها :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
منم الان خودم كانفيوزم ؟؟؟؟؟ :confused: :confused: :confused: :confused:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
البته پرستار بود نه دکتر!!
چرا نمیشه 16 سالش باشه؟!;)
در ضمن اون موقع یه دوره ی کمک های اولیه میدادن بعد میفرستادن جنگ همشون که پرستار واقعی نبودن...

Just_myself_1367

کاربر سایت
Jan 13, 2007
275
البته پرستار بود نه دکتر!!
چرا نمیشه 16 سالش باشه؟!;)
در ضمن اون موقع یه دوره ی کمک های اولیه میدادن بعد میفرستادن جنگ همشون که پرستار واقعی نبودن...
يعني داش امين اگه اينجوري كه شما ميگي باشه ايشون از سن 12 سالگي وارد دانشكده پرستاري شدن :eek: و تا 16 سالگي درسشون رو تموم كردن و به جبهه ها اعزام شدن !!
من كه قانع نشدم ...
اگه با دوره كمك هاي اوليه رفته جبهه . . .
نميدونم چي بگم ؟؟؟

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
آهان مرسی پس من درست فهمیدم.اگه 34 سالش بود و پس چرا موهاش سفید نبود؟چون اگه توی یه فیلم بخوان همچین چیزی رو نشون بدن که مثلا طرف الان نسبت به صحنه های قبلی فیلم پیر شده با سفید کردن موهاش نشون میدن و چین و چروکهای صورت.خوب البته توی سن 34 سالگی که آدم ائنقدر پیر نمیشه ولی خوب میتونستن با گریم نشون بدن.البته گفتم من فقط یه بار این فیلمو دیدم ولی تا جایی که یادمه همچین چیزی ندیدم.
ديشب گل شيفته اومده بود شب شيشه اي ( تكراري يم بود )
گفت توي زمان حال گلشيفته توي فيلم 34 ساله بوده ...
میگم به نظرتون این حرف سوتی جم کنی نبوده؟آخه آدم باید همش خودشو قانع کنه که اگه قضیه شیمیایی شدن مربوط به آخر جنگ باشه و گلشیفته هم 34 ساله باشه(که اصلا بهش نمیاد)اون موقع قضیه تا حدودی درست میشه:-"
تازه اینم هست:
ايشون از سن 12 سالگي وارد دانشكده پرستاري شدن:eek:
من كه قانع نشدم ...
منم قانع نشدم.:confused: ولی فکر کنم امین منظورش اینه که آموزش اولیه دادن و دانشکده پرستاری نفرستادن.ولی خوب میتونستن کاری کنن که آدم انقدر گیج نشه.:mad: :biggrin1: رفع این سوتی فقط با در نظر گرفتن احتمالات کمیاب ممکن است:biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :-"
--------
یکی بیاد دفاع کنه:biggrin1:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر