نظر والدین شما درباره بازیهای کامپیوتری. مخالف یا موافق؟؟!

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
سلام.اول از خودم شروع میکنم.
آقا من پدرم زیاد گیر نمیده ها ولی برای 360 چشمتون روز بد نبینه گفت این چیه 500 هزار تومن پول دادم بازی کنی؟؟:mad::mad:
بچه تو دیگه بزرگ شدی(من 18 سالمه)اینا مال بچه کوچیکاست ول کن دیگه
منم بهش توضیح میدم که باب آخه بچه کوچیک چی میفهمه اکسباکس چیه:laughing::laughing:
در فصل مدارس:میرم تمام درسام رو میخونم بعد که میام بازی کنم:پسر تو اصلا درساتو خوندی؟؟:eek::eek:
خلاصه آقا سرتون رو در نیارم زیاد اذیت نمیکنن ولی اصلا خوششون نمیاد.فقط بابام عشق فوتباله:blushing:
کلا" در ایران فکر کنم خوب با این چیزا پدر مادر ها کنار نیومدن...بیشترشون هم فکر میکننبه درس بچشون لطمه میخوره
شما چطور؟؟

HITMAN.47

کاربر سایت
Jul 18, 2008
54
چي ايكس باكس 360 قيمتش 500 هزار تومانه؟
نميدونستم اي كاش به جاي اين كار قطعات PC تو ارتقاع ميدادي و Crysis و HITMAN و ديگر بازي هاي خوش گرافيك و جذاب مينشستي

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
من فکر میکنم چون زمان اونا 360 نبوده یکم حسودی میکنن.......
به نظر من کلا یه فرهنگی الان جا افتاده که بچه از 10 12 سالگی به بعد دستش به دستگاه های بازی نخوره....

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
تو ايران كه اصلاً مادر پدر بدون گير كم پيدا ميشه! حالا يكي زياد، يكي كم، يكيم نا محسوس!
من مامانم زياد مخالف نيست ولي بابام يكم گيره، اونم جزئي. ولي يك بازي كه قبلاً مي كردم اصلاً بهم گير نميداد!! وقتي God Of War بازي مي كردم!:biggrin1:

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام من هم مشكل زياد دارم مامانم زياد گير نيست اما بابام همه اش غر ميزنه حالا كه 360 خريدمم هنوز مشكل دارم راستش رو بخوايد بيشتر نگران تلويزييونش هست بايديه lcdبخرم و خلاص

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
سلام!
تو ايران كه اصلاً مادر پدر بدون گير كم پيدا ميشه! حالا يكي زياد، يكي كم، يكيم نا محسوس!
آره خدایی . من زیادم که درس میخونم میگن چه خبرته:laughing: بعد که میرم سر کامپیوتر یا 360 میگن یه وقت لای کتابو باز نکنیا:biggrin1:
ولی در مورد بازی فکر میکنم اکثریت اینجوری باشن.البته در مورد من زیاد گیر نیستن معمولا یه اخطار میدن بعد میبینن توجهی نمیشه :biggrin1:بیخیال میشنو میرن.
هر کاریم که نمیتونم بکنم میگن چطور 10 ساعت میشینی بازی میکنی ولی این کارو نمیتونی بکنی؟:eek:
به نظر من کلا نمیتونن درک کنند بره همین منم زیاد جدی نمیگیریم و هرچی خودم صلاح بدونمو انجام میدم(درس یا بازی)

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
من بابام خیلی مرموزه:biggrin1: از یه طرف طعنه می زنه میگه تو یه بچه ای واقعا که این چیزا مال بچه هاست.از یه طرف تو دلش خوشحاله میگه این خوبه این احمق با این بازی مازیا سرگرمه بیرون نمیره رفیق بازی نمی کنه:shrewd:
خلاصه مای احمقم صبح تا شب هی بازی می گیریم تموم می کنیم بی اطلاع از دنیای بیرون:wacko:

sahand_mc

کاربر سایت
Dec 23, 2007
161
نام
sahand
خونه ی ما که مامانم داداشم و بابام کارشون اینه به من گیر بدن یادمه دبیرستان که بودم یه روز 5 سایت پیاپی بازی کردم بعد 5 ساعت اخطار آخرش بابام از پشت با یه فن کنگ فو منو نقش زمین کرد دلیلشم این بود ممکنه مندر اثر بازیه زیاد بمیرم:eek: آخه دیشبش تو اخبار شنیده بود تو یه گیم نت تو ژاپن یه بابایی بعد از 48 ساعت بازیه مداوم مرده :confused:
خدا رحمتش کنه یه فاتحه بفرستین همه:((

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
کلا تو ایران بازی انمیشنی به اسم بچه هاست که از خیلی چیزا نشعت میگیره!!!
حقوق کم باعث میشه مردم برن دنبال راهی که همون نیاز رو با قیمت کم بر اورده می کنه مثلا یارو می خواد یه ویندوز بریزه نمیره 50 هزارتومن پول original بده با 1000 تومن یه کپیش رو می خره همون استفاده رو می بره البته حقم داره 150هزار تومن حقوق چیه که 50 تومنش هم بره پای ویندوز!!!!! (( یعنی جبر روزگار باعث می شه حق کپی رایت رو رعایت نکنه و یه جورایی دزدی کنه )):-"
خوب حالا ربطش به موضوع:
1. به همون دلیل جبر و عدم رعایت کپی رایت انقدر دیگه برنامه ها قیمتش میاد پایین که دیگه از اینور نمیشه کنترلش کرد بعد دیگه هرکی می تونه هر چیزی بخواد رو بخره مثلا یه بچه دبستانی میاد gta رو می خره 300 تومن بابا مامانش هم چون پول زیادی خرج نکرده خوشحال میشن که افرین چه پسر خوبی دیگه دقت نمی کنن که تو بازی داره چه اتفاقاتی میافته اصلا بازی مناسب سنش هست یا نه فقط 4 ساعت یه بار میان تو اتاق بچشون می بینن سواره یه ماشین اینور اونور میره
2. بعد همون بچه که 10 سال بزرگتر میشه و سن درستش برای gta بازی کردنش میرسه باز میشینه تو اتاق باباش میاد میبینه باز داره با یه ماشین ایور اونور میره
نتیجه : بابا هه هم حق داره میگه بچم 10 سال بزرگ شد ولی انگار نه انگار که نه انگار که نه انگار:biggrin1: هنوز سوار همون ماشینست دیگه نمی دونه که اونموقع نباید میزاشت gta بازی کنه نه الان که سنش درسته... .
حالا چه ربطی داشت به کپی رایت؟! اگه باباهه اون 10 سال پیش که خوشحال بود که بچش داره بازی میکنه قانون کپی رایت رعایت میشد و مجبور بود برای بچش یه بازیه 50 هزار تومنی بخره دیگه پول رو نمیداد دست بچش بگه هرچی دوستداری بخر خودش میرفت مغازه به یارو می گفت اقا یه بازی مناسبه بچم بده بعد یارو gta رو می داد دسته باباهه , باباهه هم رو جعبه رو نیگاه می کرد میدید إإإإإ این که زده +18 بعد میگفت این خوب نیست پسر من همش 8 سالشه!!!
یارو هم به جای gta بهش بهش sherek2 رو میداد !!
بعد چون باباه 50 هزار تومن خرج کرده هی یه رب یه بار میاد ببینه این پولی که برای بچش خرج کرده مناسب بوده یا نه!!!
خلاصه بعد 10 سال که بچش داره gta بازی میکنه می فهمه که أأأأ چقدر بازیا عوض شده اصلا هم بچه گونه نیست دیگه گیری هم بهش نمیده:biggrin1:

((( GTA فقط برای مثال بود:biggrin1: )))

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
كسي كه تو خونه جرات نميكنه به من چيزي بگه ... چون استرات‍‍ژي عمل دارم ...

يادمه يه دفعه براي اولين بار نشستم 8 ساعت هاروست موون بازي كردم ...

ديگه واسشون عادت شده شب ساعت 10 ميشينم بازي ميكنم 7 صبح ميرم صبحونه ميخورم بعد مي خوابم ... تا 6 يا 7 بعد از ظهر ...

mahmoodrj13

کاربر سایت
Feb 27, 2008
221
من که تا پارسال (یعنی 14 سال داشتم) اصلا کنسول بازی نداشتم و فقط با کامپیوترم حال می کردم. اون زمان خیلی بهم گیر نمی دادند. بعد که خواستم wii بگیرم حملات همه جانبه شروع شد از طرف مامان و بابا و برادرم که مگه تو بچه ای اینا مال بچه هاست و از اینجور حرفا. بعد که در این مورد قانعشون کردم گفتن حالا هر وقت که تو بخوای بازی کنی ما کی تلویزیون ببینیم. حالا این هم با کلی مشقت پایان یافت. دو سه هفته پیش گفتم که میخوام wii رو بفروشم به جاش psp بخرم. باز حرف های پارسال رو تکرار کردند. من میگم آخه مگه این واسه من نیست خوب خودم میخوام بفروشم جاش چیز دیگه بگیرم تازه تلویزیون هم اشغال نیست. خلاصه مامان و بابای من با کامپیوتر مشکلی ندارند فقط با کنسول مشکل دارند نمیدونم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:
ولی همیشه من پیروز میدان هستم:laughing:

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
به من زیاد گیر نمیدن فقط هر چند وقت یبار میان میگن: بیا برو کلاس ورزشی چیزی یکم تحرک داشته باش
منم میگم
چی میگی:biggrin1:(به سبک علی صادقی)

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
من که توی کل خانواده تابلو شدم،بابام گیر نیستش ولی مادرم گیر میداد ولی دید من پوست کلفتم دیگه کمتر گیر میده.
بیشتر موقعیی که برای ps3 بازی میگیرم سالی یه دفه ،میگه 40 تومن به یه بازی پول دادی ،منم جدیدا میگم خریدم 2000 تومان:laughing::eek::biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر