نظر شما درباره ی طراحی و ظاهر Xbox one چیست؟

نظر شما درباره ی ظاهر Xbox one چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    494

HOJSPE

کاربر سایت
May 17, 2010
42
نام
حجت
ما فن سونی هستیم اما به نظر من اگر میخواستن میتونستن خیلی شکیل تر بسازنش.یعنی شرکت به این بزرگی توانش رو نداره!!!!؟
پس همش بر میگرده به سیاست هایی که شرکت دنبال میکنه.مثل القای حس شطرنجی بودن.یا نحوه قرار گرفتنش روی سطح که عمود بودن رو حذف کردن چون شاید اگر عمود قرار بگیره اون تصویری که شرکت میخواد به مخاطب القا کنه اتفاق نیوفته برای همین شاید این قابلیت رو کنار گذاشتن.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
انصافا ادم PS3 FAT رو میبینه دوست داره یکی همینجوری بخره بزاره گوشه خونه مظهر زیبایی واقعا زیبا ترین کنسولی که تو عمرم دیدم بعد از اونم X360 اونم مدل های فت اولیه واقعا زیبا بودن ولیX1 رو که میبینم این حس ها در نطفه خفه میشه

انصافا همچین پست هایی فوق العاده ان! مضحک تر از این بعید میدونم چیزی بتونید بگید

تا 4 سال پیش ایکس باکس الایت و مدلاش زشت بودن بعد اسلیم اومد شد قشنگ الان وان زشته الایت و 360 کلا شده قشنگ نسل جدید مزخرف! بعد ps3 فت با اون وزنش! میشه مظهر زیبایی و!!!!:))

===================
پ.ن: جدا که هرچی ادم تو این فن بازیای بچه گانه که بعده یه نسل دیگه لیم شده و بازم ادامه داره قاطی نشه خودش راحت تره من نمیدونم یه سری جدا بازی میکنن سرگرم شن لذت ببرن ازش یا صرفا بازی میکنن که فن بازی در بیارن و بکوبن تو سر و کله هم

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
به دلیل چیپست بسیار قوی با 5 بیلیون ترانزیستور که حتی از 7970 هم بیشتر ترانسیستور داره !!! شبیه یه کیس جمع و جور شده و یه کمی به عنوان کنسول بزرگه ،البته چاره ای هم نبوده ،برای تهویه بهتر ،قدرت زیاد همراه با گرماست و برای اجتناب از مشکلات سه چراغه شدن
کاملا درسته.دوستان فقط گیر دادن چرا طراحیش زمخت و گندست.توجه نمیکنن که پردازشش چند برابر شده.یعنی گرمای بیشتر و احتیاج به تهویه بهتر.مثلا شما برداری موتور بوگاتی ویرون رو بزاری توی کاپوت ماشین معمولی.خب با رادیاتوره ماشین معمولی موتور در عرض 10 دقیقه میسوزه.این موتور 12 رادیاتور احتیاج داره!
به نظر من طراحیش خیلی شیک و زیباست .

مایکروسافت الآن به ایکس باکس فقط به عنوان یک دستگاه برای بازی نگاه نمی کنه . یک وسیله ی خانگی که بتونه جایگزین همه چی بشه . تلویزیون ، فیلم ، موزیک ، بازی و .... که در واقع به قول خودش یک دستگاه ALL - IN - ONE داشته باشه و دیگه نباید طراحی یک کنسول بازی رو ازش داشته باشیم . یه دستگاهی که به نظر همه خوب بیاد و همه سنی بتونن ازش استفاده کنن . کینکت هم تبدیل به یه دستگاه برای راحتی کار شده .

ولی از حق نگذریم سیاست اصلی مایکروسافت گش*د پروریه :d ...

اینم هم کاملا درسته.طراحی وسایل امروزی مثل تلویزیون,سینمای خانگی,میز تلویزیون و.... زاویه های تیز داره.ایکس باکس جدید هم برای هماهنگی با وسایل دیگه روی میز با این فرمول ساخته شده.مثلا کینکت جدید وقتی جلوی تلویزیون خیلی شیکه.نه مثله کینکته الانی که یه نمه مثله اسباب بازیه.

animagoosnezam

کاربر سایت
Dec 14, 2008
63
به نظر من طراحی مدرن و خوبی داره برای اتاق نشیمن. در کنار یک تلویزیون +۴۰ اینچ به خوبی با فضای اتاق میتونه سازگار باشه.
طراحی دسته هم خیلی خوب شده.
فقط میمونه یه سوال که آیا این کنسول در رنگ های دیگه هم ارایه میشه ؟ مثلا سفید ؟ فقط رنگ مشکی یه محدودیت ایجاد می کنه.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
به نظر منم طراحیش با داشبورد کنسول به هم دیگه میان.دسته هاشم که عالیه مخصوصا که روش lcd نداره و مین قیمتشو پایین میاره
البته طراحی میتونست بهتر باشه من خیلیا رو میشناسم که 360 قدیمیشونو که هیچ مشکلی نداشتو فروختن رفتن 360 slim گرفتن.خلاصه این که طراحی رو انتخاب تاثیر زیادی داره....
امیدوارم همه دوستان بتونن xbox one در کنار یک htc one تهیه کنن:d

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
شکلش که اصلا به دل نمی شینه..
دسته هم که به نظرم چیز خاصی نداره
از لحاظ سیستم عامل هم که از PS4 خیلی پایین تر..
ولی باز اینجا ایران... هر کدوم کپی بشه می رن اونو می خرن..
از الان خیلی زوده بگیم کدوم محبوبیت بیشتری بین مردم پیدا میکنه !!!

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
934
نام
کیوان
برای رقابت با android و ios ویندوز فون رو داد که داره زیر این دوتا له میشه
طبق آمار سهم ویندوز فون به 9% رسیده و پلتفرمی در حال رشد است و تعداد اپلیکیشن های آن در اپ استور ویندوز ظرف 2 سال 100000 عدد افزایش یافته و مایکرو تازه 3-4 ساله به طور جد داره رو ویندوز فون کار میکنه و آینده بهتری مطمئنا در انتظارش خواهد بود شک نکن. اما اشتباه نکنید من فن نیستم ولی به نظرم تو خود سیستم عاملای موبایل برو و اپ رو بزار کنار ویندوز فون بهتره اونم به خاطر رابط کاربری مترو و عملکرد بسیار نرم و سریع سیستم عامل. در مورد کنسول باید بگم زشت است و بیش از اندازه بزرگ است که متن وقتی عکشو کنار یه آدم میبینم میمونم که چرا انقدر این دستگاه بزرگه؟! دستشم به نظرم عوض نمیشد بهتر بود کفرانسم ضعیف عمل کرد واقعا نا انید شدم اما ببینیم E3 چه میشه سونی و مایکرو هم نداره هر چه بیشتر بازی در دسترسمون باشه بهتر حالا میخوتد بازی هاردکور باشه یا نباشه

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,592
نام
حسین
انصافا همچین پست هایی فوق العاده ان! مضحک تر از این بعید میدونم چیزی بتونید بگید

تا 4 سال پیش ایکس باکس الایت و مدلاش زشت بودن بعد اسلیم اومد شد قشنگ الان وان زشته الایت و 360 کلا شده قشنگ نسل جدید مزخرف! بعد ps3 فت با اون وزنش! میشه مظهر زیبایی و!!!!
:))
نمی دونستم وزن ربطی به زیبای داره:blink: XBOX هم کم سنگین نبود با توجه به این که اداپتورش جدا بود این جعبه که دو برار اونه دیگه واویلا
یادم نمیاد قبلا گفته باشم X360 زشته

اتفاقا یهX360 ارکید داشتم بر چسب GTA رو زده بودم واقعا خوشگل شده بود عکس هاشم فکر کنم گذاشته بودم تو فروم

پ.ن:بابا اقای بزرگ چرا خودتو قاطی کردی پس؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
[جالبه یه مشت فن PS ریختن! هی اX one رو مسخره میکنن! خوب میشین! البته اگه تلاش کنین!
دسته PS از14-15سال پیش تا حالا عوض نشده و همون طور مضخرف مونده! اونوقت این دسته های خوش دست و معرکه ی Xbox رو مسخره میکنن!
اخه چی بهتون میرسه؟ بگید فقط میخوام دلیل این رفتارهای مضحک و مسخره رو بدونم!

خود کنسول هم تنها بدیش بزرگ بودنش هست!
آهان یه چیز دیگه:
آخه وقتی PS هنوز رو نمایی نشده چیو مسخره میکنین؟ لابود اگه اون بیاد اندازه پیانو هم باشه میگید اووووووفف عجب چیزی...

آخرین ویرایش:

XBOX 360

کاربر سایت
Jul 22, 2006
62
نام
Playstation
مایکرو نا امیدم کرد با این طراحیش.
انصافا من با مدل 360 خیلی حال میکنم تا این.
طرح بی اصالت.
فکر اینو نکردن که یه نوجوون که عاشق گیمه چه طوری با این طرح رابطه برقرار کنه!
گیرایی خیلی خاص نه ولی طراحی باید یه کم طرف رو قلقلک =)) بده و مجاب بشه بیاد طرف محصول جدید. عینه رسیور شده!
به نظرم سونی کنسولش بهتره از قدیم که این طور بوده.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این مسئله رو درنظر بگیرید که مایکروسافت یه تجربه تلخ اوایل لانچ 360 داشت که کنسولش سه چراغ میشد بنظرمن ممکنه زیبایی رو فدای طراحی مناسب جهت بهره گیری بهتر از کنسول کرده باشن شاید اگر طور دیگه ای طراحی میشد دوباره مسئله حرارت ایجاد میشد....البته این نظر منه ممکنه درست نباشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر