نظر شما درباره ظاهر playstation4 چیست؟

نظر شما در باره ظاهر کنسول playstation4 چیست؟

• بسیار زیبا

رای‌ها: 215 54.2%
  • خوب

رای‌ها: 94 23.7%
  • معمولی

رای‌ها: 57 14.4%
  • بسیار زشت

رای‌ها: 31 7.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    397

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
اکثر بچه ها میدونند من PC فن هستم و یک بی طرف ( اون پلتفرم PS3 که توی پروفایل کناری هست برای من نیست، یعنی دسترسی دارم:d ) که ار نظر من PS4 خیلی زیبا تر هست یعنی خیلی ...
ببخشید نخواستم کلمه ی بدی بکار ببرم
ولی این Xbox One عین قوطی کبریت می مونه:| فقط با جلوه های کناری :d

چون میدونستم باعث دعوا میشه و اینو نشنیده بگیر :)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
از وان که قشنگتره ولی خودم بی تعارف انتظار بیشتری داشتم
البته کنسول وقتی عمودی قرار میگیره خیلی بهتر میشه و نمای سمت راستش رو میشه گفت زیبا میشه و شبیه پلی2 هم میشه
اون سوراخ های پشتش برای تهویه هم گنده هستن یکم و خطوط تیز هم زیاد داره

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
بابا میدادن طراح مد درست کنه قشنگ تر می شد البته ازx1 خیلی قشنگتره ولی نسل جدید کلا هر دو کنسول نسبت به نسله قبلشون پسرفت کردن حالا PS4 خوبه ولی x1 که واقعا گندشو مسخره کرده:|

Ƥѻƙҿɍ Ϝᶏƈҿ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
83
نام
David
واقعا نمیدونم بگم خوبه یه بد , ولی همین که ادم رو یاد ps2 میندازه حرف نداره , انگاری دوتا ps2 رو هم قرار داره که جمعشون میشه ps4 :|

ولی دو سه سال دیگه اسلیمش که اومد احتمالا مدرن تر خواهد بود , ولی با این ضخامتی که این داره اسلیمشم زیاد جمع و جور نمیشه :d

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138
تنها برتریش کوچکتر بودنشه. یه وریه! فضاییه؟ اصلا با لوازم صوتی تصویر اتاق نشیمن همخوانی نداره. امیدوارم طراحیشون مهندسی باشه فلش ها و رم ریدرهای تپل از شکافش رد بشه و جلوی ورود دیسک هم نگیره! من طراحی x360 که دیشب معرفی شد را به این ترجیح می دم.

(البته کلا با طراحی ژاپنی ها و کلا شرقی ها نمی تونم کنار بیام سبک بازیاشون هم که اصلا (هر چقدر هم خوب باشه) فقط فیلم ترسناکاشون خوبه :d)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
متاسفانه نتونست در زشت بودن از X1 پیشی بگیره. طراحی به نظرم معمولی ـه. من برم جبین PS3 رو ببوسم...

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
واقعا زیباست.یه طرح خاصی زده که ممکنه همه پسند نکنند.ولی آدمو یاد کنسول قدیمی ps2 میندازه.طرحش بیشتر از اینکه خوشگل باشه باکلاسه:d

طراحیش خیلی بهتر از xbox 1 هستش.

این کنسول وقتی ایستاده هستش زیبایی خاصی داره.

قیمتشم که عالیه.....399 دلار.

من که صد در صد میگیرم;)

برا اومدنش لحظه شماری میکنم........:x

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
واسه ار سال سی دی به داخلش باید یک عملیات انتحاری انجام داد جا سی دی چند سانت عقب تر از کنسوله یعنی چی ؟؟ من یکم انتظار بیشتری داشتم ازش .

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138
دیشب :| X360 :| معرفی :|
طرح جدید 360:
redesigned%20Xbox%20360-580-75.jpg

Code:
http://news.xbox.com/2013/06/x360-xbox-360-e3-2013-reveal

(همون پوکر فیس بمون)

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
یادش بخیر ، اون زمان که قرار بود PS3 معرفی بشه کف بُر بودم ببینم چه شکلیه ، وقتی دیدمش خیلی حال کردم
حالا هم که PS4 دیدم حقیقاً مثل اون موقع هرچی فحش بود :d روانه این شرکت سونی کردم به خاطر این طراحی زیبا
از نظر ظاهری خیلی زیبا طراحی شده و جای دکمه on/off و خروج دیسک جالبه اما اینکه در عمل کار باهاش راحت باشه یه بحث دیگری هست ولی ظاهرش مثل پدرش سالاره:x

برای دیدن تصاویر PS4 اینجا کلیک کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر