نظر سنجی برای بهترین FPS سال .

سایت ها کدام FPS را در پایان سال انتخاب خواهند کرد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    133

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
بهنام جان شما داری می گی " با همین تکنولوژیشون هم هنوز جلوی کرایسیس2 با DirectX11 و RAGE عددی نیست " ! من می گم یه یه مقایسه نشون بده که نیست :d
شما یه مقایسه بذار که نشون بده هست.من اومدم با کرایسیس و ریج مقایسه کردم شما اومدی عکس مقایسه با cod گذاشتی؟
وجود DX11 هفته پیش تازه تایید شد :)
چه ربطی داره؟ یعنی یهو ناگهان به ذهنشون رسیده که آره DX11 بذاریم باحال میشه اومدن خبرشو گذاشتن؟ خیلی چیزها از مدت ها قبل در دست ساختن ولی دیر از طرف سازنده تایید میشن.
یه عکسی بود یه مقایسه جالبی بین Mw2 و Mw3 انجام داده بود ! الان گشتم پیداش نکردم ولی می گردم پیداش می کنم ! انیمیشن های تکراری و لوکیشن هیا تکراری و اینا ! ( طناب و قایق و اینا ) ! در جواب می خوای بگی اینجوری همه fps ها تکراری می شن :d ( می شناسمت رفیق :d ) ولی انیمیشن ها دیگه مسئله نیست که به این مسئله ضربه ای بزنه ! بلکه تازگی بازی رو داره !
اولا که انیمیشن رو از عکس نمیشه تشخیص داد باید یا تریلر باشه یا خود بازی!! با توجه به تریلر هایی هم که از MW3 انیمیشن ها هم پیشرفت کرده بود.حالا نه در حد بتلفیلد ولی به نسبت بهتر شده بود.
در مورد اون مقایسه ی خوشحال هم باید بگم آدم اگر بین 2تا بازی غیر هم سبک هم بگرده تصاویر کاملا شبیه پیدا میکنه چه برسه به 2 تا شماره از یک بازی.
یک عکس برای مقایسه ی تکسچر های کرایسیس 1 با 2 گذاشته بودن که اگر کسی ندونه فک میکنه این عکس از یک بازی با تنظیمات گرافیکی مختلف هست!! پس بگیم کرایسیس 2 هم کاملا تکراری بود؟
اون مقایسه هم صحنه هایی مثل انفجار و غلاب انداختن بود که تو همه ی بازیها هست.پس بگیم همه ی بازیها تکرارین یه اسلحه دستته با نارنجک میزی همه رو میکشی...

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
Halo (حيف همچين فرنچايزي كه دست مايكروسافته) تا ابد به عنوان بهترين FPS تو ذهن من ميمونه , اما از بين اينا BF3 ميانگينش بيشتر ميشه ... :d
یه سوال . من خیلی دمو های BF رو دنبال نمیکنم اما تو تاپیک TGS Trailers یه دمو از BF دیدم . مال کدوم نسخه بود ؟! 100 % نسخه ی نهایی نبود دیگه ؟
به نظرم باید بازی رو کامل کنن بعد دمو نشون بدن چون این دمویی که من دیدم واقعا در حد Medal of honor هم نبود ! اولش فکر کردم یه بازیه داغونه ! کسی میدونه مال آلافس یا بتا یا گاما یا ... ؟! :d

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
اولا که انیمیشن رو از عکس نمیشه تشخیص داد باید یا تریلر باشه یا خود بازی!! با توجه به تریلر هایی هم که از MW3 انیمیشن ها هم پیشرفت کرده بود.حالا نه در حد بتلفیلد ولی به نسبت بهتر شده بود.
در مورد اون مقایسه ی خوشحال هم باید بگم آدم اگر بین 2تا بازی غیر هم سبک هم بگرده تصاویر کاملا شبیه پیدا میکنه چه برسه به 2 تا شماره از یک بازی.
یک عکس برای مقایسه ی تکسچر های کرایسیس 1 با 2 گذاشته بودن که اگر کسی ندونه فک میکنه این عکس از یک بازی با تنظیمات گرافیکی مختلف هست!! پس بگیم کرایسیس 2 هم کاملا تکراری بود؟
اون مقایسه هم صحنه هایی مثل انفجار و غلاب انداختن بود که تو همه ی بازیها هست.پس بگیم همه ی بازیها تکرارین یه اسلحه دستته با نارنجک میزی همه رو میکشی...

الان میخوای بگی کلا مدرن وارفر3 خیلی بالاست؟ تکبیر...

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
نکته جالب این نظر سنجی اینه که افرادی که برای Crysis 2 سینه زنی راه انداخته بودن هیچ کدوم بهش رای ندادن!
gigglesmile.gif

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
Halo (حيف همچين فرنچايزي كه دست مايكروسافته) تا ابد به عنوان بهترين FPS تو ذهن من ميمونه , اما از بين اينا BF3 ميانگينش بيشتر ميشه ... :d
چرا حیف؟الان مگه ماکرو چیکار کرده؟دوست داری بازی کنی بیاد خونه رقیب بازی کن اینکه دیگه حیف گفتن نداره که :d
اتفاقا مرسی که گفتی امسال بهترین FPS خود خود Halo:CEA هست شکی توش نیست بهترین FPS تاریخ هست بحثی نیست تمام :d تو لیست هم نیست مهم نیست مهم خود بازی
ولی کلا ما به RAGE اعتقاد بیشتری داریم تا بقیه این بازی ها لیست چون بوی نوآوری میده نه تکرار و تقلید

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
با وجود علاقه شدیدی که به CRYSIS دارم ولی باز به RAGE رأی دادم چون به شاهکار استاد کارمک امید زیادی دارم و مطمئنم نظر مثبت همه منتقدین رو جلب می‌کنه، خوب چون مطمئناً هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ گیم پلی، کیفیت بسیار مطلوبی خواهد داشت، این موضوع رو هممون می‌دونیم.به شدت منتظر این بازی فوق زیبا هستم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: uriel

behrooz key

کاربر سایت
Jan 8, 2011
180
نام
بهروز
آقا پاشين برين دموي bf3 رو تو xbox ببينيد،تا نظر آگاهانه بديد!!!
يعني تركونده...
گرافيك،هيجان،كوفت،درد...!
بريد ببينيد حتما

---------- نوشته در 03:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:28 AM ارسال شده بود ----------

یه سوال . من خیلی دمو های BF رو دنبال نمیکنم اما تو تاپیک TGS Trailers یه دمو از BF دیدم . مال کدوم نسخه بود ؟! 100 % نسخه ی نهایی نبود دیگه ؟
به نظرم باید بازی رو کامل کنن بعد دمو نشون بدن چون این دمویی که من دیدم واقعا در حد Medal of honor هم نبود ! اولش فکر کردم یه بازیه داغونه ! کسی میدونه مال آلافس یا بتا یا گاما یا ... ؟! :d
شما يك دموي cam زپرتي ديدي واسه همينه!

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
چرا حیف؟الان مگه ماکرو چیکار کرده؟دوست داری بازی کنی بیاد خونه رقیب بازی کن اینکه دیگه حیف گفتن نداره که :d
اتفاقا مرسی که گفتی امسال بهترین FPS خود خود Halo:CEA هست شکی توش نیست بهترین FPS تاریخ هست بحثی نیست تمام :d تو لیست هم نیست مهم نیست مهم خود بازی
ولی کلا ما به RAGE اعتقاد بیشتری داریم تا بقیه این بازی ها لیست چون بوی نوآوری میده نه تکرار و تقلید

چرا حیف که دسته مایکروسافته ؟!

به خاطر اينكه اگه انحصاري 360 نبود من الان 360ـمو فروخته بودم ... :d

اون تريلر نميدونم چرا انقدر داغون بود ! اواسطش هم اگه دقت كني سربازه از توي صخره ها رد ميشه ، يهو از اون ور ظاهر ميشه ! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر