نظر تهيه كننده Heavy Rain در مورد MW2

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
heavyrain.jpg

درود.

تهيه كننده Heavy Rain يعني Guillaume de Fondaumiere در گفتگويي با MTV گفته است كه با صحنه ي آدمشكي در فرودگاه بازي Modern Warfare2 ،نبايد رفتاري متفاوت از يك فيلم برخورد كرد.

"برداشت من خيلي ساده است. هيچ دليلي نميبينم كه رفتار و واكنش به بازيها متفاوت از فيلم ها باشد. به نظرم بايد به بازيسازها اجازه بدهيم ديدگاه خود را هر طور كه خود مناسب ميبينند در بازيها پياده كنند. فكر مي كنم كه بچه هاي Infinity Ward از اين صحنه يك نكته اي براي گفتن داشته اند."

" خطر واقعي براي من اين است كه يك صحنه را از بازي حذف كنيد. من مي توانم هر فيلمي را بگيرم و قسمتي از آن را حذف كنم ، در اينجا است كه ميبينيم فيلم خيلي بي ارزش و بد مي شود. اين چيزي است كه به نظرم براي بازي ها هم صدق مي كند."

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
خدا وکیلی چقدر اینا زرنگند ! هر روز یه مصاحبه ترتیب میدند تا بازیشون رو به یاد همه بیارند! lol
زحمت می کشیدید اول خبر رو می خوندید می دیدید یک کلمه هم حرف از بازی خودشون زدن؟
مصاحبه کردنهای سازندگان HR بخودشون مربوطه و کاملا" هم طبیعیه و این وسط حرف و امضای شماست که غیر طبیعه و کاملا" هم معلومه که بخاطر طرفداری از م. نشات می گیره!
اگر با تاپیکهای مربوط به HR مشکل دارید باید بدونید که اصلا" برای شما ایجاد نشدن .
از این گذشته HR شاهکاریه که اگه سازنده ها در موردش مصاحبه هم نکنند هم چیزی ازش کم نمی شه ، و اگه هزار بار هم مصاحبه کنند باز هم نمی تونند زیباییش رو بیان کنند ، پس زیاد سعی نکنید مورد تمسخرش قرار بدید .
کلا" دست گذاشتن رو این بازی اصلا" براتون خوب نیست;)

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ای با با چه سبکی را با چه سبکی قاتی می کنه این یارو واقعا یه تختش کم داره به نظر من یک بازی سریع را بهتر از Heavy Rain است :confused:

شما اصلا خوندی چی گفته ؟ منظورش اینه که نباید به بازی ساز ها فشار بیارن کشور ها که بخش های از بازیشون رو حذف کنن وهر چی فکر میکنن درسته رو دربازی قرار بدن بازی ساز ها همین .

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
زحمت می کشیدید اول خبر رو می خوندید می دیدید یک کلمه هم حرف از بازی خودشون زدن؟
مصاحبه کردنهای سازندگان HR بخودشون مربوطه و کاملا" هم طبیعیه و این وسط حرف و امضای شماست که غیر طبیعه و کاملا" هم معلومه که بخاطر طرفداری از م. نشات می گیره!
اگر با تاپیکهای مربوط به HR مشکل دارید باید بدونید که اصلا" برای شما ایجاد نشدن .
از این گذشته HR شاهکاریه که اگه سازنده ها در موردش مصاحبه هم نکنند هم چیزی ازش کم نمی شه ، و اگه هزار بار هم مصاحبه کنند باز هم نمی تونند زیباییش رو بیان کنند ، پس زیاد سعی نکنید مورد تمسخرش قرار بدید .
کلا" دست گذاشتن رو این بازی اصلا" براتون خوب نیست;)

بله شما میتونید به مصاحبه های زیبا کارکنای این شرکت توجه بسیاری بکنی ! جالبیش اینه تو هر مصاحبه یه تبلیغی از بازیشون میکنند !

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
بله شما میتونید به مصاحبه های زیبا کارکنای این شرکت توجه بسیاری بکنی ! جالبیش اینه تو هر مصاحبه یه تبلیغی از بازیشون میکنند !
اگه روزی 20 بار بعد از خواب صبحانه نهار شام عصرانه هنگام دیدن تلیوزیون توی حموم و... مصاحبه کنه شما مطمئن باش هنوز Turn 10 خیلی از ایشون برای تبلیغات جلو تره!

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
من از لحاظ منطقی هیچ عیبی تو این مصاحبه ها نمی بینم و همه شون رو هم تا حالا خوندم البته خیلی مصاحبه ها و تاپیکها رو که شما خیلی بهش علاقمندید من نگاهشون هم نمی کنم که این برمی گرده به علاقه ی شخصیم .
مصاحبه کردن در مورد بازی نقطه ضعف محسوب نمی شه شما اگه می تونی از خود بازی برای ما ایراد بگیر .
حالا خوبه اینا تو مصاحبه هاشون مثل بعضیها (:)) نه گاف دادن و نه مثل کلیفی بی شغل و چهره ی واقعی خودشون رو اسپویل کردن !:laughing::lol:
پس شما وقتی کلا" با یه چیزی مشکل دارید بهتره اصلا" در موردش حرف نزنید .
اینم از آخرین پستم تو این تاپیک .

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
من از لحاظ منطقی هیچ عیبی تو این مصاحبه ها نمی بینم و همه شون رو هم تا حالا خوندم البته خیلی مصاحبه ها و تاپیکها رو که شما خیلی بهش علاقمندید من نگاهشون هم نمی کنم که این برمی گرده به علاقه ی شخصیم .
مصاحبه کردن در مورد بازی نقطه ضعف محسوب نمی شه شما اگه می تونی از خود بازی برای ما ایراد بگیر .
حالا خوبه اینا تو مصاحبه هاشون مثل بعضیها (:)) نه گاف دادن و نه مثل کلیفی بی شغل و چهره ی واقعی خودشون رو اسپویل کردن !:laughing::lol:
پس شما وقتی کلا" با یه چیزی مشکل دارید بهتره اصلا" در موردش حرف نزنید .
اینم از آخرین پستم تو این تاپیک .
بله بله ! میشه برای ما استاد بفرمایید که تو کدوم مصحابه گاف دادند ! ؟؟؟ حتما منظورت turn 10 هان ؟؟؟ حالو حوصله بحث با یه فن بوی رو ندارم ولی بهتره بدونی که تا حالا بیشترین امتیاز بازی های racing از گیم اسپات ماله این بازیه ! حتما edge هم امتیاز چرت داده ؟؟؟

در پست بعدی : گیم اسپات هم شد منبع ؟؟؟ edge رو که مایکروسافت خریده !

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
من که زدم همه رو لت و پار کردم حتی کسانی که سینه خیز میرفتن و زخمی شده بودن رو رحم نمیکردم

همه رو از دم میزدم حتی پیش دستی هم میکردم چه حالی داد خداییش :)

khurus

کاربر سایت
Oct 29, 2009
28
عجب روزی بود . ملت تو صف از آسانسور اومدیم همین طوری زدیم . من اولش نزدم . خیلی فشار آوردم حس انسانیتم گل کنه نشد . که یا رو پلیس یه تیر زد دیگه همین طوری زدم . آخرش عذاب وجدان گرفتم باییه بار دیگه گذاشتم از اون مرحله یارای خودمو کشتم دفعه بعدش می خواستم خودمو بکشم نشد

**SAW**

کاربر سایت
Feb 17, 2010
57
نام
محمد
من که زدم همه رو لت و پار کردم حتی کسانی که سینه خیز میرفتن و زخمی شده بودن رو رحم نمیکردم

همه رو از دم میزدم حتی پیش دستی هم میکردم چه حالی داد خداییش :)

واقعآ خسته نباشی:confused:

یادم باشه هر جا تو رو دیدم ...................................................فرار کنم

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
واقعآ خسته نباشی

یادم باشه هر جا تو رو دیدم .................................................. .فرار کنم
شما مثله اینکه تو کار زیر خاکی هستیا! اگه قصد پست دادن دارید تاپیک هایی هستن که مخصوص افزایش پست در کمترین زمان ممکن هستن، به اونجا ها مراجعه کنید

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
کاملا موافقم با نظر ایشون اینهمه فیلم ساخته میشه کسی عیب نمیگیره بعد به این صحنه عیب گرفته بشه برعکس من یک آدم میشناختم عاشق این مرحله بود و حتی یک نفر را هم زنده نمیزاشت البته بسیجی بود این بستگی به فرهنگ طرف داره اکثر کسایی که با این مرحله خیلی عادی رفتار کردن نشون میده که خصومتی با آمریکایی ها نداشتن اونهایی هم که زیادی لذت بردن دیگه همه می دونند کی هستن
کسایی که به این صحنه عیب میگیرن اگر دوتا فیلم از پازولینی ببینند اونموقع میفهمند فیلم تاثیر گزار یعنی چی فیلم اینقدر صحنه های خفن داره نه +18 ها منظور صحنه های فجیع که در بیشتر کشور های پیشرفته نیز بن شده

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
کاملا موافقم با نظر ایشون اینهمه فیلم ساخته میشه کسی عیب نمیگیره بعد به این صحنه عیب گرفته بشه برعکس من یک آدم میشناختم عاشق این مرحله بود و حتی یک نفر را هم زنده نمیزاشت البته بسیجی بود این بستگی به فرهنگ طرف داره اکثر کسایی که با این مرحله خیلی عادی رفتار کردن نشون میده که خصومتی با آمریکایی ها نداشتن اونهایی هم که زیادی لذت بردن دیگه همه می دونند کی هستن
کسایی که به این صحنه عیب میگیرن اگر دوتا فیلم از پازولینی ببینند اونموقع میفهمند فیلم تاثیر گزار یعنی چی فیلم اینقدر صحنه های خفن داره نه +18 ها منظور صحنه های فجیع که در بیشتر کشور های پیشرفته نیز بن شده

اول از همه تاپیک زیر خاکی هستش دوم این که عزیز بهتره سیاسی ش نکنی اصلا ربطی نداره .

بازی هستش یعنی ببینی یه بازی تو ایران اینجوری هستش و ... حتما اگه آمریکای ها بزنن بکشن حال کنن بازم اون ها با فرهنگ هستن ایرانی ها نیستن این چه حرفیه میزنی .

بازی هستش من تا الان یادم نمیاد برای کشتن یک دشمن تو بازی ناراحت شده باشم بازی هستش واقعی که نیست دلت برای طرف بسوزه دشمن یا هرچی بازی هستش .

جدیدن دوستان هم بازی رو سخت میگیرن هم فیلم رو .:-"

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
بابا من بار اول که رفتم نمی دونستم داریم چه کار میکنیم داشتم با تلفن حرف میزدم :laughing: نصفه شونو کشته بودم :cheesygri گفتم فایده نداره بزار همه رو بکشم زیاد حال داد ولی وقتی می خواستیم فرار کنیم نامردی کردن منو زدن و فرار کردن :laughing: منو دوباره رستارد کردم بازی کنم هر اومدم نامردی کنم روس ها رو بزنم پاره پاره میشدم :blushing:گفتم چه کار می شه کرد دسته زوره ولی خیلی حال میده کشتن ادم بی گناه :blushing: این بازی هست :cheesygri اینقدر فاز میده چه برسه واقعی ادم بکشی :eek: تروریستا هم حالی میکنن برای خودشون :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر