[نظرسنجی] به نظر شما بهترین نسخه از سری Call Of Duty کدام است؟

بهترین نسخه ی سری Call Of Duty از نظر شما ؟

• Call Of Duty 1

رای‌ها: 10 2.6%
  • Call Of Duty 2

رای‌ها: 69 17.7%
  • Call Of Duty 3

رای‌ها: 1 0.3%
  • Modern Warfare

رای‌ها: 108 27.7%
  • World At War

رای‌ها: 11 2.8%
  • Modern Warfare 2

رای‌ها: 108 27.7%
  • Black Ops

رای‌ها: 80 20.5%
  • MODERN WARFARE 3

رای‌ها: 3 0.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    390

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
از نظر من COD2 بهترین بود. خودم جنگ جهانی رو بیشتر می پسندو از نظر خودم هم بهترین نسخ ی COD در باره ی جنگ جهانی همین COD2 بود

Barran

کاربر سایت
Aug 10, 2009
129
نام
حسن
من به WAW راي دادم چون خيلي از اين بازي خوشم اومد.من بازي هاي 1 و 2 و 3 رو بازي نكردم ولي از WAw خيلي خوشم اومد چون داستان جنگ جهاني دوم رو به شيوه اي بسيار زيبا روايت ميكرد.كلا من به جنگ جهاني علاقه بيشتري دارم تا به جنگ هاي مدرن چون به نظرم جنگ هاي قديم دلاورانه تر بود.
صحنه به زير كشيدن پرچم رايش سوم و بالا بردن پرچم داس و چكش رو در WAW خيلي دوست دارم.همينطور مرحله آخر بازي رو چون خداييش از مقاومتي كه نازي ها در برلين كردن خيلي حال كردم.خداييش مردانه مي جنگيدن.يادمه اولين بار به سختي ااين مرحله رو رد كردم

• Like
Reactions: Soap McTavish

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
سوال خوبيه ولي سوال كردن نداره:d
بدون شك mw1 بهترين بود.
ولي كلا من جنگ جهاني دوم رو بيشتر ترجيح ميدم ولي خوب انتخابم mw1 بود

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
من به WAW راي دادم چون خيلي از اين بازي خوشم اومد.من بازي هاي 1 و 2 و 3 رو بازي نكردم ولي از WAw خيلي خوشم اومد چون داستان جنگ جهاني دوم رو به شيوه اي بسيار زيبا روايت ميكرد.كلا من به جنگ جهاني علاقه بيشتري دارم تا به جنگ هاي مدرن چون به نظرم جنگ هاي قديم دلاورانه تر بود.
صحنه به زير كشيدن پرچم رايش سوم و بالا بردن پرچم داس و چكش رو در WAW خيلي دوست دارم.همينطور مرحله آخر بازي رو چون خداييش از مقاومتي كه نازي ها در برلين كردن خيلي حال كردم.خداييش مردانه مي جنگيدن.يادمه اولين بار به سختي ااين مرحله رو رد كردم

:x هرگز فراموش نخواهیم کرد!
متاسفانه دیمیتری قهرمان برلین رو به طرزی زشت توی Black Ops کشتن که به نظرم تاریک ترین قسمت Black Ops بود، همونجا رزنو گفت کاش دیمیتری همون توی برلین می مرد!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Call Of Duty 2.به همین سادگی...
نه تنها بهترین شوتر مرتبط با جنگ جهانی بود,بلکه یکی از بهترین شوترهای اول شخص بود.

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
با اینکه به شخصه عاشق جنگ جهانی هستم اما COD 4 حرف نداشت
بی شک از همه نظر عالی بود با اینکه شماره 6 بهتر هم بود اما شماره 4 بود که باعث شماره 6 شد
بنابراین Call of Duty : Modern warfare

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر