نظرسنجی بهترین گرافیک نسخه pc سال 2011

خوب دیدیم قسمت کنسولی سایت این تاپیک زده گفتم که pcکه مهد بازی های گیم و دارای گرافیک بالاتری هم هست نظر سنجیش را هم راه بیندازیم
به اندازه کافی هم تریلر و گیم پلی از بازی ها بیرون امده

Crysis 2
Battlefield 3
The Witcher 2
rage
The Elder Scroll 5 : Skyrim
Batman:arkham city
Deus Human revolution
Hitman Absolution
call of duty modern warfare 3
LA.Noire

• Like
Reactions: .:Pouria:.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
نمی دونم چی شد یهو همه فراموش کردن که کرایتک و موتورش چه غولایی هستن! بتلفید عالیه و واقعا حس یه military shooter واقعی رو به آدم میده ولی از لحاظ تکنیکی اصلا و به هیچ وجه از کرایسیس 2 بهتر نمی شه!! این رو همه جوره بهش اعتقاد دارم و می شه ثابت هم کرد. گرافیک بتلفیلد 100 درصد سینمایی تر از کرایسیس 2 هست و کرایتک تازه یه سری افکت و خرت و پرت های سینمایی به کرایسیس 2 اضافه کرد که باز بازی هایی مثل همین بتلفیلد 3 و یا آنچارتد 3 با یه سری ترفند های جدیدتر بازی هاشون رو قشنگ تر کردن( همیشه کرایتک یه پله عقبه توی این زمینه از رقبا!:D)
اگه منظور گرافیک تکنیکی باشه بدون شک کرایسیس 2 انتخاب منه
اقا شرمنده اسپم میدم ولی این کی بوده به mw3 رای داده ؟
lol
منم دقیقا میخواستم همین سوال رو بپرسم که فراموش شد
جون من بیاد خودش رو معرفی کنه!:D

آخرین ویرایش:

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
بهترین گرافیک
این دیگه جک ساله:-o:-o=))

در جواب پاسخ به امضای شما باید بگم . شکل این حرفا نیستن.
هروفت سونی اومد این استودیو رو رسما خرید اونوقت می تونه اضهار نظر کنه.
در غیر اینصورت زیپ دهنش رو بکشه .
حالا می خواد سونی باشه یا ماکرو ماست )x)x)x)x)x)x

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
ES V: Skyrim
به انتخابم ایمان دارم .... یک Open world شاهکار ... مثل Oblivion تو زمان خودش ... در حالی که Open world ه از لحاظ تکنیکی چیزی از غول های گرافیکی مثل Crysis 2 کم نداره ... فقط کافیه به تکسچرها تو تریزرها یه نگاه بندازین ;)

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بدون شک BT3 - دیگه Cryengine هم اون هیولای همیشگی CryEngine 2 نیست -- الان BT3 هست و مخصوصا قابلیتهای Physic و Shodow های بسیار عالی داره -- ازنظر جنبه هنری گرفیک هم که Skyrim - Rage - Witcher جایگاه بالایی دارن - بیشتر Skyrim

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
امسال رقابت اصلی سر بهترین گرافیک 2011بین bf3وC2وTHE W2هستش! RAGEهم می تونه در کنار این سه تا باشه!بقیه گزینه به نظر من در برابر این بازی ها حرفی برای گفتن ندارن!
گذاشتن MW3تو این نظرسنجی هم از یک جهت خوبه که فن جان بر کف بازی اشکار بشن و هم بده برای اینکه بازی MW3وقتی تو نظر سنجی باشه عملا میشه رقیب اون سه تا بازی که گفتم میشه در صورتی گرافیک MW3باید با HOMEFRONTو امثال اون مقایسه کرد! به جای MW3می تونستید TOTAL WAR SHOGUN2را می ذاشتین که پجDX11هم منتشر شده و SHADER MODEL 5هم پشتیبانی می کنه!
----------------
ولی از گرافیک تکنیکی کرایسیس با DX11نمیشه گذشت که واقعا فوق العادست!

• Like
Reactions: ramin cybran

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر