نظرسنجی:انتخاب بهترین انتی ویروس

بهترین انتی ویروس از نظر شما؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    372

jafar-think

کاربر سایت
Aug 20, 2009
148
یه نظر من اگه تعییین میکردی از کدوم بعد بهترنبود ؟؟
آنتی ویروس در کامپیتورهای شخصی با شبکه فرق میکنه به فرض خانگی رو در نظر می گیرم(که در غیر اینصورت نظر سنجی خیلی فرق می کنه)
مثلا از بعد کارایی ،سرعت،به روز شدن،هوشنمد بودن(پیدا کردن ویورس های ناشناخته)،پشتیبانی (که در ایران زیاد به چشم نمی یاد ولی در خارج از کشور زیاد به چشم میاد که سرعت جوابگو به مشتری از اهم فاکتور هاست) ،روان کار کردن(منابع سیستم رو زیاد به خود اختصاص ندهد) یا همه فاکتورها مد نظره اگه تک تک فاکتورها رو در نظر بگیریم مبحث به طولانی کشیده میشه ولی اگه همه فاکتور ها در نظر بگیریم bitdefender antivirus بهتره .
این مسلمه که نظر سنجی عمومی با کارشناسی خیلی فرق می کنه (جسارت به همه نباشه همه خودتو یک کارشناس هستید;))

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
سلام من به BITDEFENDER رای میدم.
بهترین و برترین و اولین انتی ویروس در حال حاضر این انتی ویروسه.
من نسخه BITDEFENDER TOTAL SECURITY 2009 رو دارم و واقعا ازش راضیم
یه موقعی ویروس تو کامپیوترم اومد(TROJAN) بعد هیچ کاری نمی شد انجام داد.ویندوز عوض کردم و...
تا اینکه BITDEFENDER رو نصب کردم و این انتی ویروس کامپیترم رو از اینکه هادشو فرمت کنم نجات داد و من تا امروز به ابن انتی ویروس پای بندم.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من نود رو انتخاب می کنم چرا؟چون کسپر جون آدم رو بالا میاره تا آپدیت بشه!
ولی نود سر 10 دیقه همه چی تمومه!;)
و همچنین تا بحال 2-3 دفه شده به یه ویروس برخوردم ولی هیچ گاه کسپر جواب نداد ولی نود نهایتا مشکلم رو حل کرد.از نظر سبکی و این گزارشات که رو اعصاب می ره بازم نود بهتره و خیلی بهتر و بی دردسر عمل می کنه ولی این کسپر مثل یه کنه گیر میده تا آخر مجبور میشی دیسیبلش کنی و یا بری و کلا گزارشات رو دیسیبل کنی!:biggrin1:

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
سلام
حالا که بحث از آنتی ویروس شد فایل های آپدیت رو باید کجا بریزم؟؟؟
من کسپر اسکای دارم و فایل های آپدیت رو نمیدونم کجا بریزم

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
سلام
فکر میکنم تجربه رو تو این دنیا با هیچی نمیشه عوض کرد. بهتره اون سوال کلیشه ای علم بهتره یا ثروت رو با تجربه بهتره یا ثروت عوض کرد...

من بوسیله یکی از دوستام، مدتیه که دسترسی به سرور یه کافی نت دارم. یادمه یه کاربری(اسمشون خاطرم نیست) تو تاپیک مشکلات(اگه اشتباه نکنم) گفتش که این ویروسایی که تو خونه گریبانگیر رایانه شما میشه، یه سری اسپای ور کوچیکه.
واقعا خارج از این هم نیست. وقتی میتونید بگید یه آنتی ویروسی خوبه یا نه، که تو شرایط خیلی سخت با انواع ویروس ها و برنامه های مخرب دست و پنجه نرم کنه نه اینکه بشینید تو خونه، فیلم ببینید و بگید سیستمم ویروسی نشده. تو این سرور کافی نت، تا دلتون بخواد فلش و مموری و رم و غیره وصل شده. اول رو سیستم NOD32 رو نصب کردم اما تو همون روزای اول واقعا به ضعف این آنتی ویروس پی بردم.

به توصیه یکی از دوستان/بچه های سایت، آنتی ویروس Microsoft Security essential رو واسه دوستم نصب کردم تا اینکه بازم سیستم با اشکال مواجه شد و یکی از بدترین و سرسخت ترین تروجان های ممکن وارد سیستم شد(توسط رم گوشی!). NOD32 که هیچ، رو هواس. MSE هم میتونست تشخیصش بده اما نمیتونست پاکش کنه!!!
اما....
امروز رو سیستم کسپرسکی عزیز! رو نصب کردم و بعد از آپدیت، سیستم رو کاملاً از شر این تروجان راحت کرد. واقعا پر قدرته این آنتی ویروس. اونایی که از این آنتی ویروس استفاده میکنن میتونن با خیال راحت تر نصبت به بقیه کاربرا از اینترنت و ... لذت ببرن. دوستانی هم که از NOD32 یا ESET Smart Security استفاده میکنن، میتونن زودتر برن سراغ کسپر.
این وسط آنتی ویروس رایگان آویرا رو هم تست کردم که اونم نتونست کاری بکنه. کسپر سیستم رو وارد یه مرحله ای کرد که عملا هیچ نرم افزاری نمیتونست هیچکاری بکنه و فقط خود کسپر بود که کنترل سیستم رو در اختیار گرفت و کل سیستم رو Clean کرد.

کسپر 5 رو یکی از ادمین های شبکه فرودگاه مهرآباد نزدیک 5 سال پیش به من معرفی کرد. اون موقع از مک آفی استفاده میکردم. اون موقع به حدی این آنتی ویروس ضعیف بود که داخل فایل های rar رو نمیتونست اسکن کنه. اما تو این مدت واقعا پیشرفت کرده و واقعا یکی از بهترین هاست.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
من از AVG استفاده میکنم نسخه مجانیش که زود آپدیت میشه و کارش هم خوب بوده تا الان ! این لیست هم فکر کنم به درد بخوره ! یک تست مشابه هست که از این آنتی ویروس ها گرفته شده ، یه نگاه بندازید بد نیست انگار همین دیروز هم اومده روی نت !

http://mtc.sri.com/live_data/av_rankings/

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من از Nod استفاده می کردم.بعد یه مدل KasperSky رو انتخاب کردم که واقعا آنتی ویروس خوبیه.
اما وقتی Norton 2010 رو استفاده کردم نظرم عوض شد.با کرک ها مشکل زیادی داره اما من بعد از تست نسخه اصلیش رو خریدم.
سرعتش و سبکیش واقعا خوبه.
یه ویروس داشتم که Kasper و Avira پیداش نکردن اما این پیداش کرد و Clean کرد.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,259
نام
سروش
من هم nod داشتم هم kasper هر دوتا یکی هستن

ما وقتی Norton 2010 رو استفاده کردم نظرم عوض شد.با کرک ها مشکل زیادی داره اما من بعد از تست نسخه اصلیش رو خریدم.

norton سنگین نیست؟ من قبلا نصب داشتم کمر سیستم رو ....

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

نسخه 2010 اصلا اینطوری نیست.این حرف رو با اطمینان میگم.
من الان رو ویندوز 7 نصب کردم و کاراییش عالیه.
ازش خیلی راضی هستم.

mili_k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
102
نام
میلاد
چطور Avira Antivir تو لیست نظر سنجی نیست؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بعدش Microsoft Anti Virus اون وسط جا خوش کرده :sick:
لطفاً آویرا آنتی ویر رو به لیست نظر سنجی اضافه کنید

آویرا قوی ترین سبک ترین و سریع ترین آنتی ویروس هستش اگه باور ندارید امتحانش کنید http://www.free-av.com
محصول آلمان

یه نکته دیگه اینکه بهتره یه گزینه "هیچ کدام" هم توی نظر سنجی بذارین تا اگه یه نفر هیچ کدوم از آنتی ویروس های لیست رو استفاده نمیکرد (و از یه آنتی ویروس دیگه استفاده میکرد) خب "هیچ کدام" رو بزنه ;)

آخرین ویرایش:

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
نورتون نسخه جدید هم تو امتیاز گیری ها خیلی خوب عمل کرده. گزینه بعدی من، اگه کسپر نمیتونست اون ویروس رو پاک کنه، قطعا نورتون بود. اما فعلا با کسپر مشکلی نیست...
گرچه قبلا نسخه های قدیمی تر نورتون رو (حدود 7-8) سال پیش تست کردم و تجربه خوبی نداشتم، اما گویا واقعا عوض شده.

مطمئن باش هر دو یکی نیستن. کسپر خیلی بالاتر از NOD هست. منم همینطوری فکر میکردم، تا اینکه هر دو رو تو عمل دیدم.

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
نسخه 2010 اصلا اینطوری نیست.این حرف رو با اطمینان میگم.
من الان رو ویندوز 7 نصب کردم و کاراییش عالیه.
ازش خیلی راضی هستم.
حرف پدرام کاملا درست ممنون پدرام جان
من این نورتون نصب کردم فقط میتونم بگم عالی

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
خوب معلومه nod 32 اینم سوال بود :biggrin1:
بیشتر بخاطر کم نکردن سرعت سیستم و update انصافا سریع انجام میده مثل kasper نیست
;)