نظرسنجي دوبله بازي هاي پرطرفدار!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام خدمت كاربران عزيز!

طبق فعاليت هاي گسترده در عرضه ي بازي هاي رايانه اي و افزايش بيش از حد فعالان و گيمرهاي حرفه اي نياز به دوبله هم زياد شده و براي درك بهتر موضوع و محتويات بازي نياز به دوبله افزايش پيدا كرده است! ما بيشترين درصد رو حداكثر تا 3 روز انتخاب مي كنيم و با شركت و بنياد ملي بازي هاي رايانه اي صحبت مي كنيم و شروع به دوبله ي آن مي كنيم!

لطفا از بين بازي هاي پر طرفدار زير يكي را انتخاب كنيد و دليل را هم عرض كنيد!

Call Of Juarez

250px-Boxcallofjuarez.jpg

The Elder Scrolls IV: Oblivion

256px-The_Elder_Scrolls_IV_Oblivion_cover.png

OverLord (درمورد مجوز بايد صحبت شود!)

Overlord_pc_uk.jpg

HALF LIFE 2 : Episode Two

Half-Life_2_Episode_Two_title.jpg

FarCry

Far_Cry_Coverart.png

Crysis (درمورد مجوز بايد صحبت شود!)

256px-Crysis_Boxart_Final.jpg

Silent Hill : Homecoming

Silent_Hill_Homecoming.jpg

DOOM 3

250px-Doom3box.jpg

Machinarium

Machinarium-cover_art.png

Trine

Trine.png

Call Of Duty 4 : Modern Warfare

250px-Call_of_Duty_4_Modern_Warfare.jpg

Call Of Duty : Modern Warfare 2 (درمورد مجوز بايد صحبت شود!)

256px-Modern_Warfare_2_cover.PNG

فقط يه نكته بگم كه درمورد اين بازي ها صحبت كنيد و نظر بديد و حرف هاي حاشيه دار و بي ربط نزنيد!

اين پست در صورت نياز بروز مي شود!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ✞ChrisT✞

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین
به نظر من باید GTA:IV رو دوبله کنید چون واقعا پارسی بازی کردنش حال میده و داستان بازی حالیت میشه البته صد در صد نمیتونین مجوز بگیرین شاید هم پارتی داشته باشین بتونین مجوز بگیرین

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
ما كه خيلي سر و كارمون با بنياد نيست. اين ناشرين بايد پارتي داشته باشن كه من خبر ندارم! :d

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
به نظر من

• Call of Duty 4: Modern Warfare

• Call of Duty: Modern Warfare 2 را دوبله کنید.

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
:dهیچ کدوم..Worms 3D بهترین و بامزه ترین دوبله رو داشت...

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
فعلا كه الويت با
Call of Duty: Modern Warfare 2 هست چون در انجمنهاي ديگه هم كه اين نظرسنجي رو راه انداختم بيشتر آرا با اين بازي بود و همينطور در همينجا!

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
مگه رفتيد پرسيديد كه مي گيد!؟ :-b خودمون پرس و جو مي كنيم و اگر ديديم ندادند به كاربران اطلاع مي دهيم.
عزیز من نیازی به پرس و جو نیستش و خود بنیاد توی سایتش می زنه
و همون طور که گفتم اون بازی ها را ممنوع کرده و فکر نمکنم نیازی به پرس و جو باشه مگر اینکه شما علاوه بر دوبله بخواهید تغییراتی هم توی بازی ها بدید

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
اگه كه امتياز بالايي گرفت مجبوريم دوبلش كنيم!

Game of the Year شده. شما می گی اگه امتیاز بالایی گرفت؟! اینطور بازی ها خیلی سخت هست دوبلش. ولی واقعا ارزشمنده. Call of Duty برعکس آسونه. نصف جملاتش یه کلمه ای و تکراریه. توی جنگن دیگه. نهایت یه briefing داره اول هر بازی.

اگه دو تا انتخاب داشتم، Half life رو هم می زدم. به نظرم واجبه که Half life 2 رو از اولش دوبله کنین.

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
ما هم قصد داشتيم Half life 2 رو دوبله كنيم ولي وقتي آمار رو اينجوري ديديم ديگه ناچاريم بيشترين راي رو انتخاب كنيم!

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
mw2 که دوبله شده و به بازار هم اومده من هم بازیش کردم چند سال پیش

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
اگه TES IV رو انتخاب کردید، کتابای هاش رو هم ترجمه می کنید دیگه؟ آخه کتاباش خیلی باحالن، حیفه آدم کل بازی رو بره و کتاباشو نخونه!
ترجمه کتاب هاش که آسونه اما من موندم چطور میخوایید توش فونت فارسی بزارید؟! آخه سیستم فونت بازی خیلی مسخره است. حتی ماد سازها هم باهاش مشکل دارن...
فایل های صدا هم که راحت unpack و ویرایش میشه با Mod manager. فایل های Lip رو هم خود برنامه ماد ساز بازی TES CS راحت براتون بر اساس صدا میسازه، به طوری که نتیجش واقعاً دیدنی میشه. یعنی لب شخصیت ها با صدا و آوای فارسی قشنگ حرکت می کنه.
همه دیالوگ ها هم زیر نویس داره البته...
فقط میمونه ساعت ها زحمت که روش باید بکشید... کلاً دیالوگ ها انقدر زیادن و اسم فایل ها (که به صورت ID هست) انقدر شیر تو شیره که شاید لازم باشه فقط 5 نفر بشینن کار Rename فایلا رو انجام بدن!!

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
اگه TES IV رو انتخاب کردید، کتابای هاش رو هم ترجمه می کنید دیگه؟ آخه کتاباش خیلی باحالن، حیفه آدم کل بازی رو بره و کتاباشو نخونه!
ترجمه کتاب هاش که آسونه اما من موندم چطور میخوایید توش فونت فارسی بزارید؟! آخه سیستم فونت بازی خیلی مسخره است. حتی ماد سازها هم باهاش مشکل دارن...
فایل های صدا هم که راحت unpack و ویرایش میشه با Mod manager. فایل های Lip رو هم خود برنامه ماد ساز بازی TES CS راحت براتون بر اساس صدا میسازه، به طوری که نتیجش واقعاً دیدنی میشه. یعنی لب شخصیت ها با صدا و آوای فارسی قشنگ حرکت می کنه.
همه دیالوگ ها هم زیر نویس داره البته...
فقط میمونه ساعت ها زحمت که روش باید بکشید... کلاً دیالوگ ها انقدر زیادن و اسم فایل ها (که به صورت ID هست) انقدر شیر تو شیره که شاید لازم باشه فقط 5 نفر بشینن کار Rename فایلا رو انجام بدن!!

اگه تصميم گرفتيم دوبلش كنيم تا جايي كه مي تونيم فارسيش مي كنيم! ما كه نمي خوايم فايل ها رو Rename كنيم! حتي الامكان شايد كرديم!

---------- نوشته در 10:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:22 PM ارسال شده بود ----------

mw2 که دوبله شده و به بازار هم اومده من هم بازیش کردم چند سال پیش

پس چرا خيلي ها هم تو اين انجمن و هم تو يه انجمن ديگه به اين بازي راي دادن؟

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
اگه تصميم گرفتيم دوبلش كنيم تا جايي كه مي تونيم فارسيش مي كنيم! ما كه نمي خوايم فايل ها رو Rename كنيم! حتي الامكان شايد كرديم!
خوبه...
اتفاقاً این یکی راحت ترین کارش rename فایل های خودتونه! وگرنه مجبورید کل بازی رو دوباره خودتون بنویسید!!! (تمام شاخه بندی دیالوگ ها و...) که در این صورت شاهد هزاران باگ خواهیم بود!
خودم هم تا حالا شاهد پک جدا برای زبان براش نبودم که بشه هر وقت خواست سویچش کرد.
دو راه هست: عوض کردن پک ها با هم یا گذاشتن صدا ها بدون پک که خود بازی اون فایلای پک نشده رو ارجعیت میده تو خوندن. البته تو هر دو راه باید اسمشون مثل اسم فایل اصلی باشه که اینجا یکی باید بشینه همه فایلای دوبله رو مثل بازی Rename کنه.
بعدش باس بشینید فایل های lip درست کنید که این کارو یه بچه 4 ساله هم بلده! فقط 4-5 تا کلیک هست. خود TES CS همه کارا رو میکنه.
ترجمه متن های کتاب و زیر نویس دیالوگ ها مثل آب خوردنه اگه و فقط اگه بتونید براش فونت فارسی درست کنید.

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
اين TES CS اي كه مي گيد تو خود بازي هست؟ يعني مثل بازي WarCraft يه برنامه براي ويرايش داره؟ حالا چرا فايل lip درست كنيم؟ متن هاش در فرمت هاي خاصي هست؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر