نصب homebrew channel بر روی همه ی wii ها (حتی ورژن4)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
اون قسمتی رو که سبز کردم انگار اضافی ـه تو خود Site Bannerbomb این قسمت رو حذف کرده اینم لینکش

سوال : این جا یه List ـه بلند ـه این برنامه ها کدومشون بدرد بخورن ؟؟
http://www.wiibrew.org/wiki/List_of_all_homebrew
آقا اون فايله يه فايله تست براي BannerBomb هست فقط همين.

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
bax این برنامه رو وقتی run میکردیم تمام file ها firmware ها و برنامه های لازم رو برای هک xbox 360 در اختیار میداد خیلی عالی ـه چون تمام چیزای کم یاب هم توش هست تازگی ها بهش سر زدم دیدم یه بخش بهش اضافه کرده مخصوص Wii هر چی بخوایید توش هست

Xbins

این جا کلیIOS ـه این همه چیه فقط آخری باید نصب شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

/WII/015-Nintendo-IOS/

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
bax این برنامه رو وقتی run میکردیم تمام file ها firmware ها و برنامه های لازم رو برای هک xbox 360 در اختیار میداد خیلی عالی ـه چون تمام چیزای کم یاب هم توش هست تازگی ها بهش سر زدم دیدم یه بخش بهش اضافه کرده مخصوص Wii هر چی بخوایید توش هست

View attachment 7407

این جا کلیIOS ـه این همه چیه فقط آخری باید نصب شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

/WII/015-Nintendo-IOS/
يه جا ديگه آپلود كن.

Travis

کاربر سایت
May 20, 2008
61
نام
حمیدرضا
آقا دستت درد نکنه. خیلی باحال بود. واقعاً حال کردم. راحت نصب شد. اما الان یه مشکل دیگه دارم. مموریه خودم رو که توش همه برنامه ها بود رو گذاشتم. اما خیلیا رو اجرا نمیکنه و میگه invalid wii software . مشکل چیه. softchip اجرا میشه ولی gecko os و یا wad installer اجرا نمیشن.
یه کمک دیگه هم بکنید. بهترین لودر برای اجرای بازی های wii J روی Pal چیه؟ الان softchip نصبه. همین خوبه؟ لطفاً کمک کنید.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
آقا دستت درد نکنه. خیلی باحال بود. واقعاً حال کردم. راحت نصب شد. اما الان یه مشکل دیگه دارم. مموریه خودم رو که توش همه برنامه ها بود رو گذاشتم. اما خیلیا رو اجرا نمیکنه و میگه invalid wii software . مشکل چیه. softchip اجرا میشه ولی gecko os و یا wad installer اجرا نمیشن.
یه کمک دیگه هم بکنید. بهترین لودر برای اجرای بازی های wii J روی Pal چیه؟ الان softchip نصبه. همین خوبه؟ لطفاً کمک کنید.
اره خوبه
ببین softchip خراک بازی هایی که مشکل کانتری دارن
برای بازی هایی که گیر کوچولو دارن و 001و002 همین gecko os جدید خوبه
یه سری بازی ها هم مثل redsteel , wii sport resort هم که گیر اساسی دارن باید از روش استفاده از main.dol بازی در neogama که تو تایپک کپی خور نرم افزاری همه ی اموزش هاش و برنامه هاش هست اجرا کنی

موفق باشی

Momeks

کاربر سایت
Jun 30, 2009
51
مرسی از آموزش خوبت ، اما بعد از لود شدن boot یه پیغام میاد و من yes میزنم ، اما صفحه سیاه میشه و هیچ اتقاقی نمی افته ، چیکار کنم !!! من wii کپی خور هست فقط میخوام HBC نصب کنم ممنونم

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
مرسی از آموزش خوبت ، اما بعد از لود شدن boot یه پیغام میاد و من yes میزنم ، اما صفحه سیاه میشه و هیچ اتقاقی نمی افته ، چیکار کنم !!! من wii کپی خور هست فقط میخوام HBC نصب کنم ممنونم
خواهش میکنم
فایل رو به boot.dol تغیر نام دادی و تو روت sd ریختی؟؟؟؟؟؟؟

Momeks

کاربر سایت
Jun 30, 2009
51
خواهش میکنم
فایل رو به boot.dol تغیر نام دادی و تو روت sd ریختی؟؟؟؟؟؟؟
تو آموزشتون که فایل boot.dol که تغییری نمیکنه ! فقط installer.elfهست که به boot.elf تغییر میکنه ، و فایل رو که گرفتم installer.elf نبود فقط boot.elf بود که اون رو کپی کردم!

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
تو آموزشتون که فایل boot.dol که تغییری نمیکنه ! فقط installer.elfهست که به boot.elf تغییر میکنه ، و فایل رو که گرفتم installer.elf نبود فقط boot.elf بود که اون رو کپی کردم!
حالا یه بار به boot.dol تغییر بده
راستی sd چیه؟؟؟ امکان داره مشکل اون باشه

geumat

کاربر سایت
Jul 13, 2009
31
نام
میثم
سلام
Wii من سخت افزاری کپی خور شده و ورژنش هم 3.3U هست

آیا روی این دستگاه که سخت افزاری کپی خور شده، میشه HBC نصب کرد و با چیپش مشکلی نداره؟ (البته خودم حدس میزنم که ربطی نداشته باشن)

ممنون

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
Wii من سخت افزاری کپی خور شده و ورژنش هم 3.3U هست

آیا روی این دستگاه که سخت افزاری کپی خور شده، میشه HBC نصب کرد و با چیپش مشکلی نداره؟ (البته خودم حدس میزنم که ربطی نداشته باشن)

ممنون
حدست درسته
لطفا با کله نصب کن:d

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
اقا شرمنده من زیاد از wii سر در نمیارم ولی این homebrew chanl که میگین ماله من که 3.2 u هست داره ماله شما که 4.0 هست و از upgrade من بالاتره نداره.؟جریان چیه 1 نفر به منه ناواردم توضیح بده لطفا.ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر