نصب Emulator روی خود Wii

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

سلام دوستانکسی میدونه میشه رو خود Wii ایمول نصب کرد؟هر کی میدونه راهنمائی کنه لطفاباتشکر
آره میشه نصب کرد برو سایت Systems Emulated on Nintendo Wii - Zophar's Domain. انواع شبیه ساز که روی کنسول wii هستو داره شبیه ساز مورد نظرتو دان کن اگه هوم چنلت آخرین ورژن باشه با فلش میتونی برنامه اجرا کنی تو فلش یه فایل apps بساز فایل برنامه توش کپی کن کنار فایل apps یه فایل به اسم game بساز برای هر کنسولی یه فایل بساز بازی ها مرتبط توش بریز بعد برو تو ویی قسمت هوم چنل اسم برنامه هست اجراش کن حالشو ببر

cr7gr8

کاربر سایت
Oct 1, 2012
137
سلام
من فایلو دان کردم یه فرمت zip هست همونو توی apps کپ کنم یا فایل boot.dol رو کپی کنم در هر صورت چیزی اضافه نشد رو هوم چنل فقط 9 پنجره هست disc channel mii photo wii shop fore cast news internet Neo Gama R8 Beta 15 homebrew
فلش فت 32 رو هر دو جای Wii هم امتحان کردم
بازم چیزی اضافه نشد

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
فکر کنم منظور دوستمون از فلش همون مموری SD که جلوی دستگاه می خوره ... شما پوشه ی برنامه رو که فایل Dol توشه رو در فولدر app کپی کن...بعد که وی رو روشن کردی برو تو کانال HomeBrew ... برنامه ای که ریختی اونجا میاد و میتونی اجراش کنی...
اگه خیلی هم برات مهمه که از اون استفاده نکنی یه برنامه هست که برنامه های HomeBrew رو به کانال تبدیل میکنه...اسمش یادم نیست و پیدا میشه (فکر کنم خود Wad Manager هم این کار رو انجام بده )...در کل دنبال یه Channel Creator باش :d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

فکر کنم منظور دوستمون از فلش همون مموری SD که جلوی دستگاه می خوره ... شما پوشه ی برنامه رو که فایل Dol توشه رو در فولدر app کپی کن...بعد که وی رو روشن کردی برو تو کانال HomeBrew ... برنامه ای که ریختی اونجا میاد و میتونی اجراش کنی...اگه خیلی هم برات مهمه که از اون استفاده نکنی یه برنامه هست که برنامه های HomeBrew رو به کانال تبدیل میکنه...اسمش یادم نیست و پیدا میشه (فکر کنم خود Wad Manager هم این کار رو انجام بده )...در کل دنبال یه Channel Creator باش :d
اسی جان اگه هوم چنل آخرین ورژنش باشه میتونی برنامه ها با فلش(یو اس بی درایو) اجرا کنی من خودم راحت برنامه باهاش اجرا کردم . دوم اینکه کسی میخواد با شبیه ساز کارکنه یا ویی وار اجرا کنه باید ویی کلاسیک داشته باشه یا مبدل دسته پلی 2 به ویی کلاسیک داشته باشه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

ویی وار و ویی کلاسیک چیه؟از کجا باید بفهمم ورژن Wii چنده بعد چجوری باید آپدیتش کنم
ویی غیر از بازی هایی که داره یه سری بازی کمتر شناخته شده و بازی ها کوچیک و کلاسیک و ........ هم داره که عناوین خیلی خوبی هم داره به این بازیا ویی وار میگن . ویی غیر از ویموت و نانچاک یه کنترل کلاسیک هم داره که مثل کنترل معمولیه . تو ویی وار و اجرا شبیه ساز باید ویی کلاسیک داشته باشی تو خیلی از بازیا ویی هم میتونی میشه از ویی کلاسیک استفاده کرد .. برو تو هوم برو چنل ورژنشو نگاه کن .

BeauTeenBoy

کاربر سایت
Feb 7, 2013
102
ویی وار و ویی کلاسیک چیه؟
از کجا باید بفهمم ورژن Wii چنده بعد چجوری باید آپدیتش کنم
وی وار بازی های دانلودی و مینی هست هست که روی وی یا اس دی نصب میشه
وی کلاسیک اگه منظورت Virtual Console هست که بازی های قدیمی هست که دوباره واسه وی ریلیز شده و مثل وی واره
بعضی از بازی ها به دسته کلاسیک نیاز داره

از تو صفحه ی اصلی قسمت تنظیمات(آچاره فک کنم) که بری گوشه صفحه زده
آپدیت هم خطر بریک شدن داره مخصوصا اگه دستگات سری اول نباشه
پس هرگز این کارو انجام ندین

- - -ویرایش - - -

من وقتی میرم تو
HomeBrew فقط قطره بارون میاد کنترل Wii هم برعکسه

اونا بارون نیست حبابه:D که چون صفحه برعکس شده از بالا به پایین میاد:D
فک کنم اگه HBC همون HomeBrew رو آپدیت کنی به آخرین ورژن حل شه این مشکل

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
میشه همونطور که دوستان کفتن امولاتو رو روی SD بریزید و با HBC اجرا کنید یا از Channel Forwarder استفاده کنید.

اینم یه لینک برایی دانلود فورواردر:

Mastershoes Emu Forwarder Collection: 2nd Edition | GBAtemp.net -> The Free Independent Video Game Community: 3DS, NDS, Wii, GBA, PSP, Hacking, Dingoo, PS3, Xbox 360...

در این صورت بازم باید امولاتو رو روی SD بریزید ولی هر امولاتور رو از کانال خودش در منوی Wii اجرا می کنید. برای نصبشون باید یه WAD Manager داشته باشید.
(اگر چیز اشتباه نصب کردید Wii تون مرخص شد به من ربطی نداره:d)

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
میشه همونطور که دوستان کفتن امولاتو رو روی SD بریزید و با HBC اجرا کنید یا از Channel Forwarder استفاده کنید.

اینم یه لینک برایی دانلود فورواردر:

Mastershoes Emu Forwarder Collection: 2nd Edition | GBAtemp.net -> The Free Independent Video Game Community: 3DS, NDS, Wii, GBA, PSP, Hacking, Dingoo, PS3, Xbox 360...

در این صورت بازم باید امولاتو رو روی SD بریزید ولی هر امولاتور رو از کانال خودش در منوی Wii اجرا می کنید. برای نصبشون باید یه WAD Manager داشته باشید.
(اگر چیز اشتباه نصب کردید Wii تون مرخص شد به من ربطی نداره:d)

دستت درد نکنه دکت گرم همه املاتورا داره

آموزش نصب هم از طریق sd هم از طریق usb گفته خیلی کار راه اندازه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر