نسخه PC بازی Watch Dogs دارای برتری هاییست

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
Ubisoft-Confirms-Watch-Dogs-for-2013-Release-on-PC-and-Consoles.jpg

وبسایت Geforce.com متعلق به nVidia در مقاله ای نسخه PC بازی Watch Dogs را دارای برتریهایی نسبت به نسخه های کنسولی دانسته که در واقع در راستای همکاری اخیر nVidia و Ubisoft در امضای همبستگی تکنیکی و بی سابقه ی این دو شرکت برای قرار دادن ویژگی ها و افکتهای انحصاری در بازیهای در حال ساخت این شرکت برای پلتفرم PC است.

قبل از این هم دو بازی دیگر این شرکت یعنی Clancy's Splinter Cell Blacklist و Assassin's Creed IV: Black Flag نیز مشمول این همکاری شده بودن و حال
Watch Dogs که یکی از مورد انتظارترین بازیهای سال است نیز به جمع آنها پیوسته است.

جزییات مربوط به برتری های نسخه PC این بازی در ماههای آینده منتشر خواهد شد.

سرچشمه

- - -ویرایش - - -

همونجوری که انتظار داشتم nVidia بیکار نمیشینه تا AMD از طریق کنسولها پول پارو کنه.
فعلا که nVidia با بازیهای مولتی پلتفرمه شروع کرده و احتمالا بزودی شاهد بازیهای فوق گرافیکی و انحصاری برای PC با لوگوی nVidia در ابتدای آنها خواهیم بود :d

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
به نظر میاد که سازنده ها همچین دل خوشی از کنسول های نسل جدید ندارن
راستش اگه واقع بین باشیم و الکی جانب داری نکنیم حرفاشون درسته
من خودمم اصلا خوشم نیومد با این وضعیت چه خوب چه بد هممون باید تحمل کنیم این کنسولارو حتی اگه قرار باشه pc هم بخریم باز هم قدرت کنسول ها کل گرافیک این نسل رو تحت شعاع قرار میده:(
فقط تنها امیدواری که میشه داشت اینه رویه جدید در پیش گرفته باشن به جاش عمر این نسل کم بشه دیگه پر پر 5 سال اگه بخوان کشش بدن که دیگه هیچی!

Völundr

کاربر سایت
Jul 6, 2013
267
مگه نه کنسول های نسل جدید بهترین سخت افزار رو دارن و واسه ی همرده شون 4000 دلار باید خرج بشه و هیچ چی بهش نمیرسه حتی PC ه 8000 دلاری و همه ی بازی ها روشون بهتر از PC هستن؟:(

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
این انحصاری های nvidia که ما دیدیم کلا ا خلاصه شده بود در HBAO+ , TXAA چیزه دیگه ای هم هست!

اره Physx هم هست که زندگی میکنم با این ویژگی انویدیا :d

در هر صورت از نظر من یک گیمر حرفه ایی از ترکیب زیر استفاده میکنه
بازیهای مولتی فقط PC
بازیهای انحصاری XONE+PS4

هرکی بنا به سلیقه خودش یکی رو انتخاب میکنه اگرم پولش رسید همشو میخره

اما مسلما حتی طرفدارن XONE یا PS4 هم ارزو دارن بازی Watch Dogs روی PCHIGH END تجربه کنن حالا چون پولشون نمیرسه مجبورن با همون کنسول مورد علاقشون سر کنن .

البته دوستانی که مدام میگن PC بازیهای انحصاری کنسول هارو نداره باید توجه کنید که

دوستانی که کنسول PS4 دارن هم از انحصاری های XONE محروند و بر عکس و همین داستان برای PC هم مصدق میکنه .. پس یک گمر حرفه ایی باید سعی کنه هر سه گزینه رو تهیه کنه ..

در کل هیچ وقت برتری انحصاری تو سر PC نزنید چون PC انحصاری خاص خودشو داره و این مقایسه حرفه ایی نیست

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
اره Physx هم هست که زندگی میکنم با این ویژگی انویدیا :d

در هر صورت از نظر من یک گیمر حرفه ایی از ترکیب زیر استفاده میکنه
بازیهای مولتی فقط PC
بازیهای انحصاری XONE+PS4

هرکی بنا به سلیقه خودش یکی رو انتخاب میکنه اگرم پولش رسید همشو میخره

اما مسلما حتی طرفدارن XONE یا PS4 هم ارزو دارن بازی Watch Dogs روی PCHIGH END تجربه کنن حالا چون پولشون نمیرسه مجبورن با همون کنسول مورد علاقشون سر کنن .

البته دوستانی که مدام میگن PC بازیهای انحصاری کنسول هارو نداره باید توجه کنید که

دوستانی که کنسول PS4 دارن هم از انحصاری های XONE محروند و بر عکس و همین داستان برای PC هم مصدق میکنه .. پس یک گمر حرفه ایی باید سعی کنه هر سه گزینه رو تهیه کنه ..

در کل هیچ وقت برتری انحصاری تو سر PC نزنید چون PC انحصاری خاص خودشو داره و این مقایسه حرفه ایی نیست
قربون دستت یکدفعه بگو wiiu و امپراطور و 3ds و ویتا هم بگیرن کامل کنند لیستو

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
در SC:blacklist كه ubisoft بايد ممنون nvidia باشه كه از افكتهاي نمايشيش تو بازي بهره برد والا با اون موتور به تاريخ پيوسته Unreal Engine2.5 (حتي نيومد لااقل UE3 رو بكاربگيره!) كه معلوم نيست چطور با برخي افكتهاي DX11 تركيبش كرده چه بلايي سر رندر نهايي تصوير ميومد..

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
بازی به غیر موتر اصلی متور فیزیکش Havok به نظر نمیاد تغییرات باشه چون پلتفرم اصلی PC
پس احتمال وجود Physx خیلی کم

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
همونجوری که انتظار داشتم nVidia بیکار نمیشینه تا AMD از طریق کنسولها پول پارو کنه.
فعلا که nVidia با بازیهای مولتی پلتفرمه شروع کرده و احتمالا بزودی شاهد بازیهای فوق گرافیکی و انحصاری برای PC با لوگوی nVidia در ابتدای آنها خواهیم بود :d

اول اینکه بهتر بود اینو به عنوان نظر میگفتی نه تو خوده خبر

اما خب مسلمه با از دست دادن بازار هر دو کنسول باید هزینه و خرج بیشتری رو در PC بکنه چون تا الان که خیلی پرکار نبوده اما از اون طرف AMD هم بیکار ننشته و داره هزینه زیادی رو تو بخش PC میکنه، کم مونده بیاد رو پیشونیه منم برچسب Gaming Evolved بزنه :|:d

در کل این حرکت این دو کمپانی و رقابتشون در آخر به نفع PC Gamerها خواهد بود ...

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
متاسفانه من اصلا آرزو ندارم واچ داگز رو روی PC بازی کنم!;) آرزو دارم فقط رو PS4 برم و پلاتش کنم! هیچ بایدی در مورد سلیقه افراد وجود نداره.
بعد دو میلیون و خرده ای پول کنسول نسل بعده+دو میلیون هزینه نمایشگر متناسب باهاش=4 و خرده ای. پول بازی های ارجینال هم بماند. کسی که داره 5 میلیون هزینه کنه و بازی ها رو هم اریج بخره پولش نمی رسه یه سیستم ببنده؟
اینهمه هم تاپیک ها رو منحرف نکنید بحث PC vs Console راه بندازید که بیایم جواب تون رو بدیم!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
Nvidia از اینکه با هیچ کدوم از کنسولا نتونسته قرارداد ببنده داره میسوزه همین چند وقت پیش بود که از طرفدارای GTA IV بخاطر اطلاعات غلط دادن عذر خواهی کرد کلا تا خود UBI تایید نکرده به حرف این NVIDIA هیچ اعتباری نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر