نسخه PC بازی Batman: Arkham City ارزش صبر کردن را دارد

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
استدیوی Rocksteady توسعه دهنده بازی Batman: Arkham City به بازیکنان نسخه PC قول داد:"صبر کردن برای نسخه PC ارزش دارد."

این خبر در حالی منتشر شد که هفته گذشته Warner Bros خبر از تاخیری چند هفته ای برای نسخه PC بازی را داده بود. در خبر مذکور Warner Bros تاریخ عرضه نسخه PC را ماه نوامبر و نسخه کنسولی را همان تاریخ قبیل یعنی 21 اکتبر اعلام کرد.

wpid-batman-arkham-city-logo-01-600x322.jpg

آقای Sefton Hill کارگردان بازی Batman: Arkham City در حاشیه نمایشگاه Eurogamer EXPO به خبرنگار Eurogamer در این باره چنین گفت:"PC Gamer ها نباید از این تاخیر ناراحت شوند. این فقط یک تاخیر چند هفته ایست و اگر آنها یک رایانه قدرتمند دارند و سعی کنند این مدت را تحمل کنند می توانند از بازی ای با کیفیت بالاتر نسبت به نسخه کنسولی بهره ببرند."

او افزود:" ما به تمام اقار مختلف بازیکنان اهمیت می دهیم. چیزی که برای ما بسیار مهم است دارا بودن بازیکنان واقعی و طرفداران واقعی است. کسانی که بر روی پلتفرمشان بهترین می باشند. من خودم را بیشتر یک بازیکن کنسولی می دانم. من اکثر بازی ها را بر روی کنسول انجام می دهم، اما تعداد زیادی از کسانی که به صورت حرفه ای بازی را بر روی PC انجام می دهند نیز وجود دارند که همیشه مرا به جلو میرانند. آنها همیشه از ما توقعات بالایی دارند."

شماره اول بازی ار سوی طرفداران با استقبالی بی نظیر مواجه شد، و به نظر می رسد شماره دوم نیز به همان میزان موفقیت دست یابد.

او ادامه داد:" ما در شماره اول برای اینکه PC Gamer ها تجربه ای ناب از بازی داشته باشند دست به ابداعات فراوانی زدیم. و ما به دلیل داشتن همین هواداران سعی می کنیم همیشه بهترین بازی را به آنان تقدیم کنیم."

خب، PC Gamer ها چه انتظاراتی از بازی شما می تونن داشته باشن؟

Sefton Hill در جواب سوال بالا چنین گفت: "خوب این چیزی هست که ما نسبت بهش آگاهی داریم. اگر شما یک high-end PC دارید میتونید توقع مشاهده تکسچر هایی با جزئیات بالاتر رو داشته باشید. همچنین دنیای بازی بسیار واقعی تر خواهد بود. البته با گفتن این چیز ها شاید بازیکان کنسولی کمی به بازی شک کنند. اما اونها باید بدونند بازی بر روی هر دو پلتفرم Xbox360 و PS3 بسیار نرم و روان و در عین حال زیبا و قدرتمند اجرا میشه."

او افزود:" تمام تکسچر ها و ابزار ها با بالاترین رزولوشن ممکن ساخته شده اند. کسانی که واقعاً Pc رو دوست دارند، از انجام این بازی حساس رضایت خواهند کرد."

او در آخر گفت:" نسخه PC ارزش صبر کردن رو داره.این تاخیر هم زیاد طولانی نیست، فقط چند هفته هست.ما با تمام توان بر روی این بازی کار می کنیم تا در سریع ترین زمان ممکن اون رو به دست طرفداران برسونیم."

منبع

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
ای حرصم میگیره از اینا که بین PC و کنسولها فرق میزارن "اگر آنها یک رایانه قدرتمند دارند و سعی کنند این مدت را تحمل کنند می توانند از بازی ای با کیفیت بالاتر نسبت به نسخه کنسولی بهره ببرند." :| اه اه :|

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
ای حرصم میگیره از اینا که بین PC و کنسولها فرق میزارن "اگر آنها یک رایانه قدرتمند دارند و سعی کنند این مدت را تحمل کنند می توانند از بازی ای با کیفیت بالاتر نسبت به نسخه کنسولی بهره ببرند." :| اه اه :|

چرا نزارن ؟ اون بنده خدایی که دوست داره کیفیت بیشتر داشته باشه 2 میلیون پول پی سی میده که ازش لذت ببره و باید هم سازنده ها همچین کاری بکنن
یه 300 - 400 تومن پول کنسول دادن دوست دارن همه تو همون کیفیت بازی کنن که خدای نکرده پولشون حیف نشه /:)

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
هیچی اینو کم داشتیم کم نیارید هی بزنین تو سر PC باز ها ببینم به کجا می رسید اخه حال نمیده تا بازیی اومده داغه باید تمام بشه کی منتظر میمونه

GTX@580

کاربر سایت
Sep 16, 2011
416
نام
GTX@580
دیگه حالم از این تاخیر ها برای بازیهای pc بهم میخوره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! آخه تا کی ! اول میگن همشون ی تاریخ داره ! بعد کنسولش میاد ! pc می مونه کلا دیگه نمیاد !!!!!!!

ولی بتمن ارزشش رو داره تا کی میخوان عقب بندازن ! نهایتا اول نوامبر شاید زودتر میدن !

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
برای تأخیرشون هیچ دلیله قانع کننده‌ای نیاوردند، حالا یکم به pc بازها دل‌داری می‌دند که رو تآخیرشون ماله بکشند، نمیدونم این تأخیرهای بی مورد بازی‌ها رو pc چه کرمیه که به جون شرکت‌های بازی سازی افتاده، امیدوارم موقع عرضه این نسخه دردسرهایی که با کرک نسخه قبلی داشتیم وجود نداشته باشه، هر چند بعید میدونم اینا بذارند لذت یک بازی به دل PCباز(البته کپی باز) جماعت بمونه!

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
چرا اینقدر اعصاب خودتونو خراب میکنید !!! دیگه باید به این تاخییر ها عادت کرده باشید .
ولی ماه نوامبر عجب ماهی هست پر بازی
راستی من هنوز که هنوزه از این تعجب میکنم که AC REvelations تاخییر نخورده !؟

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
Ubisoft تبحر خاصی داره واسه زجر دادن
میزاره یه هفته مونده به عرضه بازی تاخیر میزنه نسخه PC رو

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
چرا اینقدر اعصاب خودتونو خراب میکنید !!! دیگه باید به این تاخییر ها عادت کرده باشید .
ولی ماه نوامبر عجب ماهی هست پر بازی
بله این ترم مشروظ نشیم، شانس آوردیم.
این بازی هم تأخیر می‌خوره صد در صد، چون هر چی کرمه زیر سره این UBI خدانشناسه، بنیان گذار این رسم مسخره همین شرکت از خدا بی خبره، اونوقت به سنت‌های خودش عمل نکنه؟تأخیر می‌خوره به چه قشنگی(تا سال 2012) شک نکنید.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
بله این ترم مشروظ نشیم، شانس آوردیم.
این بازی هم تأخیر می‌خوره صد در صد، چون هر چی کرمه زیر سره این UBI خدانشناسه، بنیان گذار این رسم مسخره همین شرکت از خدا بی خبره، اونوقت به سنت‌های خودش عمل نکنه؟تأخیر می‌خوره به چه قشنگی(تا سال 2012) شک نکنید.
بابا شما خوبه دانشگاه میرید
یه وقتی هم دارید بازی میکنید
ما چی بگیم که همش سر کاریم وقت نمیکنیم بازی کنیم .

ولی جدا از اینا دوستان اینقدر ترش نکنند بازی فقط 3 هفته یه 2 هفته تاخییر خورده .

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
گیم اسپات که گذاتتش اخر نوامبر پس یک ماهی حداقل می خوره

اگه تغییر محسوس داشت که هیچی می ارزه بازی هم اکتبر با نوامبر خیلی زیاده اما اگه با نسخه ی کنسولی تفاوت نداشت بعد باید...... اره

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اینو که میدونیم ارزش داره.:d

البته با توجه به بازی‌های دیگه‌ای که میان اصلا متوجه تاخیرش نمیشیم.
مرگ بر یوبی:d

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
این تاخیر واقعن از اون مدلای مسخرس!
دلیل قانع کننده:" ما بازیمون رو ساختیم تنظیمات گرافیکی هم داره، اما اگه بخاید ببینید باید صبر کنید!" آ این چه دلیلیه؟!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
اگر آنها یک رایانه قدرتمند دارند و سعی کنند این مدت را تحمل کنند می توانند از بازی ای با کیفیت بالاتر نسبت به نسخه کنسولی بهره ببرند."
این قسمت ازجمله اش را باید طلا گرفت قابل توجه دوستانی که هنوز باور براشون سخت هست

او افزود:" تمام تکسچر ها و ابزار ها با بالاترین رزولوشن ممکن ساخته شده اند. کسانی که واقعاً Pc رو دوست دارند، از انجام این بازی حساس رضایت خواهند کرد."

چه شود و چی قرارا هست ببینیم تو این بازی :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر