نسخه PC بازی Bad Company 2 عالی خواهد بود

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
battlefield-bad-company-2-1.jpg

درود.

بازی Bad Company 2 از اغاز ساخت تا به امروز هر گونه خبری ازش شنیده میشود و EA هر گونه خبری که بتواند برتری خود را نسبت به بازی پرفروش MW2 ارئه دهد را میدهد بازی BFBC2 که در حال حاظر نسخه Multiplayer beta ان بسیار مورد توجه قرار گرفته است خبرهای جدید از نسخه PC ان به گوش میرسد .

در همین راستا از EA DICE اقای Patrick Bach در طی گفتگویی با سایت Worthplaying در این مورد گفت . نسخه PC بازی قابلیت پشتیبانی از DirectX 11 را دارا میباشد و ما همچنین از بهترین و جدیدترین گرافیک و افکت صدا بهر برده ایم در بازی BF2 و ما همچنین از قابلیت 3D کارت NVidia بهر میبریم خلاصه ورژن PC بازی BF2 از ویژگیهای بسیار بالایی برخوردار است . وی در ادامه در مورد Hardcore بازی نیز سخنانی را بیان کردند .
Hardcore همانطور که از نامش پیداست بسیار به واقعت شبیه است و شما فقط با دریافت یک گلوله کشته خواهید شد .
حال باید دید این بازی با این همه ویژگی چه کار میکند .

Source

آخرین ویرایش:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
نه بابا.حالا که PC Gamer ها زیاد از نسخه PC MW2 خوششون نیومده PC gamer ها شدن عزیز و این حرفا.اگر راست میگن چرا BC1 واسه PC نیومد.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
منکر عالی بودن بازی خصوصا روی pc نیستم....ولی این حرفها بخش زیادیش تبلیغات زیرکانه ی EA برای جلب نظر PC فن هاست به خصوص از نوع HARDCORE و عشق گرافیک....
به نظر می رسه بعد از مدتی دوباره وقت کم آوردن کارت گرافیک های ملت شده....خوش به حال ATI و NVIDIA.

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
منکر عالی بودن بازی خصوصا روی pc نیستم....ولی این حرفها بخش زیادیش تبلیغات زیرکانه ی EA برای جلب نظر PC فن هاست به خصوص از نوع HARDCORE و عشق گرافیک....
به نظر می رسه بعد از مدتی دوباره وقت کم آوردن کارت گرافیک های ملت شده....خوش به حال ATI و NVIDIA.
حرف جالبی زدی البته من را یاد یه چیز انداخت که خبری خونده بودم 2 میلیون کارت گرافیکی dx11 ati فروخته شده پس این 2 میلیون گیمر کجاند؟؟(حالا همشون گیمر نباشند 90 درصد که برای بازی خریدند):confused::confused::confused:اینا همه پول میدند ولی وضع پی سی الان همینه:(
ATI's New DX11 GPUs sell over 2 million in first 4 months

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
بابامن که برای پلی 3 میگیرم می خوام انلاین بزنم بتا رو که بازی کردم عالی بود ولی به کیل زون نمی شد :blushing:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
حرف جالبی زدی البته من را یاد یه چیز انداخت که خبری خونده بودم 2 میلیون کارت گرافیکی dx11 ati فروخته شده پس این 2 میلیون گیمر کجاند؟؟(حالا همشون گیمر نباشند 90 درصد که برای بازی خریدند):confused::confused::confused:اینا همه پول میدند ولی وضع پی سی الان همینه:(
ATI's New DX11 GPUs sell over 2 million in first 4 months

بحث سر این نیست که سخت افزار چقدر فروش میره اینا بهونشون اینه که بازیا کپی میشن و کرک میشن و اون 2 میلیون شاید 1.500 نفرشون بازیو دانلود میکنند و از کرک استفاده میکنند.

بابامن که برای پلی 3 میگیرم می خوام انلاین بزنم بتا رو که بازی کردم عالی بود ولی به کیل زون نمی شد :blushing:
خب ما الان چیکار کنیم؟جای این پست اینجاست؟اینجا واسه کساییکه میخوان رو pc بازی کنن

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,925
نام
نـــــــویـــــــــد
اين روزا طرف تو فيلم هم با يه گلوله نميميره ! :biggrin1:
يه InSane هم اضافه ميكرن به بازي !

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
نصف امکاناتش که برای ما غیر قابل بهرست!3D -DX11و ....
اینا فقط به درد PC- Hard core gamer جماعت میخوره !برای چی میان دهن ملت رو اب میندازن:biggrin1:!!!
همون میزنه Hype کارشون باشه دیگه!جو سنگینی تا عرضه بازی بوجود میارن-که هر کسی هم نمیخواد بیاد بخره:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر