نسخه ی PC بازی Crysis2 ابتدا بدون DX11 منتشر می شود.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
استودیوی Crytek هیچ برنامه ای برای انتشار DX11 برای Crysis 2 ندارد.

گزارشهای منتشر شده بر اساس اخبار غیر رسمی نشان می دهد که نسخه ی Crysis 2 برای PC در زمان تاریخ انتشار-که 25 مارس برای US هست- به مانند کنسولها فقط از DX9 پشتیبانی خواهد کرد و پشتیبانی DX11 هم مدتی پس از آن-که هنوز مشخص نیست- بصورت یک Patch برای بازی منتشر خواهد شد.

اما حالا بعد از چند روز از انتشار بازی مسول روابط عمومی سایت Mycrysis.com که بصورت رسمی تمام اخبار Crysis رو منتشر می کنه گفته که استودیوی Crytek هیچ برنامه ی برای انتشار DX11 Patch واسه Crysis 2 نداره و این شایعات صحت نداره!

این موضوع را در صورت صحت می توان ضربه ی بزرگی به طرفداران غیر کنسولی این بازی به شمار آورد، چرا که Cevat Yerli شخصا قول داده بود که تیم تحت فرمانش در Crytek زمان زیادی را بر روی نسخه ی PC صرف کرده اند تا مطمئن شوند که طرفداران PC این بازی از نسخه ی جدید آن نا امید نخواهند شد.

منبع 1
منبع 2
منبع 3
منبع 4

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
سومی و بلندتر بفرست:d آقا.من خودم PC رو قابل قیاس با کنسول نمیدونم.اما به نظر من تا نسل عوض نشه و کنسول های جدید وارد بازار نشن DX11 جنبه تبلیغاتی داره و تفاوت آنچنانی با DX10 نداره که آدمو بخواد مجاب کنه از کارت dx10 به 11 نقل مکان کنه.

اصلا dx10 که هیچ تفاوتی نداشت بازم به dx11 شایدم دیدید dx12 یه دفه دادن:d

چنتا بازی هم هستن که ادمو مجاب می کنن

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سایت TweakTown در خبری مربوط به کارت GTX 590، ضمن بیان این مطلب که کارت 590 قرار است همزمان با بازی Crysis 2 به بازار عرضه شود به سرمایه گذاری و حسابی که روی آن باز کرده اشاره کرده و گفته که "با این وجود Crysis 2 فقط با DX9 در زمان انتشار عرضه خواهد شد- که شک آور است اگر بازی اول را در 4 سال پیش در نظر بگیریم که با مدهای DX9 و DX10 عرضه شده بود"

فک کنم دیگه بشه صحت تاپیک مورد بحثمون رو قطعی محسوب کنیم.

منبع

• Like
Reactions: Bayonetta

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
اگه همچین کاری کنن خاک بر سرشون
اونوقت میگن چرا نسخه pc زیاد نمیفروشه!
خب واسه همین کارتونه دیگه
شماره یکش که انحصاری بود و اون کیفیت رو عرضه کرد،میزان پخش نسخه دزدی ،به مراتب بیشتر از نسخه اصلی شد بعد حالا شما بر چه اساسی و اصولا از کجا این حرفا رو درمیاری؟

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
با این کارشون خیلیا رو از خریدن نسخه اورجینال پشیمون کردن...
دقیقا اولین نفر خود من :d
شایدم بخاطر اینه که به فروش نسخه های کنسولی لطمه وارد نشه!
وگرنه چه لزومی داره؟
شک نکن مجتبی بخاطر همین بود ولی چه کنیم دیگه کاریش نمیشه کرد;)
این کنسولیا همیشه باعث عذابنننننننن:d
البته همیشه نه وحید جان تو چند تا مورد خاص

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
یه لینک ویدئویی چیزی از بالاترین تنظیمات گرافیکی واسه این بازی روی نت نیست دانلود کنیم ببینیم؟ من که از گرافیک این بازی چیزی نفهمیدم روی سیستم خودم. گرافیک بازی روی سیستم من در حد هیبت کلمه ی هویج بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر