نسخه ی PC بازی Call Of Juarez: The Cartel تاخیرخورد!

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
CoJ-The-Carter.jpg

درود​

یوبی سافت امروز اعلام کرد که نسخه ی PC عنوان Call Of Juarez: The Cartel با تاخیر مواجه شده است .
اینطور که گفته شده بازی تقریبا با دو ماه تاخیر روبرو شده و قرار است در تاریخ 13 september (مصادف با 22 شهریور ) برای PC عرضه شود.
این در حالیست که نسخه های کنسولی در همان تاریخ قبلی ( 22 July ) عرضه میشوند.​

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
از ته دل میخوام این ubi نابود بشه...
4 تا بازی نسبتا خوب داره فک کرده خبریه...
خوبه حالا آنچارتد و خدای جنگ نمیسازه وگرنه کلا بازیش رو منتشر نمی کرد دیگه!!!!! :|
نسبتا خوب؟
کاری به سیست های جدید یوبیک ه بازی هاش رو pc دیر میاد ندارم.اما خداوکیلی یوبی از لحاظ کیفیت بازی ها داره برمی گرده....

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
خدا کنه تو این 2ماه سبکش رو به همون وسترن برگردونن lLOOOOOOOOL
دیگه کم کم داشتم نگران میشدم که چرا تاخیرش نمیدن؟ همه با هم پیش به سوی تاخیر AC:R

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
نسبتا خوب؟
کاری به سیست های جدید یوبیک ه بازی هاش رو pc دیر میاد ندارم.اما خداوکیلی یوبی از لحاظ کیفیت بازی ها داره برمی گرده....
بله مخصوصا هم bold نوشتمش.
الان splinter cell رو که با conviction کلا زیر سوال برد...(بای اکشن شد. گرافیک شاخی هم نداشت)
AC رو هم انقدر کشش میده و آسونش میکنه که نابود بشه.(تو brother hood شد)
prince آخرین شمارش بازی خوبی بود ولی باز هم با prince های قبلی (صرف نظر از افتضاح شماره4) فاصله داشت.
این هم که از C O J که اومده تو زمان حال و وضعش اینه...

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
الان splinter cell رو که با conviction کلا زیر سوال برد...(بای اکشن شد. گرافیک شاخی هم نداشت)
prince آخرین شمارش بازی خوبی بود ولی باز هم با prince های قبلی (صرف نظر از افتضاح شماره4) فاصله داشت.
دوست ندارم از بحث اصلی جدا بشیم اما حرفات همش الکیه

sc cONVICTION کجاش بد بود من که به شخصه خیلی باهاش حال کردم تازه هم نمرات خوبی گرفت ac هیچ کدوم از نسخه هاش بد نبوده هیچ عالی هم بوده BRotherHooD اگه بد بود از 10 ، 10 نمیگرفت :|:pprince هم که خدایی نسخه ی اخرش خیلی جالب و باحال بود اما به نسخه های 2 و 3 نمیرسید اما خوب بود
Call of juarez هم به نظر خوب میاد باید منتظر نمراتش بود یه گیم پلی از بازی اومده که 7 دقیقه است میتونی بری ببینی که چه قدر قشنگ شده #:-s

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
SC:C از مخفی کاری دور شده بود.ولی خداوکیلی,یه لحظه این چیز مسخره ای که همه یاد گرفتن رو بزار کنار,با بازیش حال نکردی؟یکی از بهترین تجربه هات نبوده؟من خودم موقعی که دموش اومد خیلی حالم خراب بود(سرمای شدید خورده بودم)اما نشتسم دو بار دموشو تموم کردم اینقدر بهم حال داد.
AC که کاملا رد می کنم حرفتو.از معدود سری هایی هست که هر نسخه پیشرفت داشته.بلا استثنا.
اما از قضیه ی prince,ببین من خودم prince fan هستم(بچه هایی که منو می شناسن می دونن)اتفاقا نظر من برعکسه.نسخه ی 2008 از اخری بهتر بود.آخری هم خوب بود.اما یه تلاش ناقص برای برگشتن به قدیم بود.اما 2008 یه قدم جسورانه برای نوآوری بود.prince برای این افت کرده که Ac این نسل ظهور کرد....
COJ رو هم که اصولا یوبی سافت نمی سازه.ولی دو نسخه ی اول که خیلی خوب بود.این نسخه هم شما اصلا تریلری ازش دیدید؟تا دیدید یه نفر اومد گفت بازی اومد تو زمان حال چرت شده همه دنبالش راه افتادید.گیم پلی بازی آنچانان فرقی نکرد و بهتر هم شده...

• Like
Reactions: Saber

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
SC:C از مخفی کاری دور شده بود.ولی خداوکیلی,یه لحظه این چیز مسخره ای که همه یاد گرفتن رو بزار کنار,با بازیش حال نکردی؟یکی از بهترین تجربه هات نبوده؟من خودم موقعی که دموش اومد خیلی حالم خراب بود(سرمای شدید خورده بودم)اما نشتسم دو بار دموشو تموم کردم اینقدر بهم حال داد.
AC که کاملا رد می کنم حرفتو.از معدود سری هایی هست که هر نسخه پیشرفت داشته.بلا استثنا.
اما از قضیه ی prince,ببین من خودم prince fan هستم(بچه هایی که منو می شناسن می دونن)اتفاقا نظر من برعکسه.نسخه ی 2008 از اخری بهتر بود.آخری هم خوب بود.اما یه تلاش ناقص برای برگشتن به قدیم بود.اما 2008 یه قدم جسورانه برای نوآوری بود.prince برای این افت کرده که Ac این نسل ظهور کرد....
COJ رو هم که اصولا یوبی سافت نمی سازه.ولی دو نسخه ی اول که خیلی خوب بود.این نسخه هم شما اصلا تریلری ازش دیدید؟تا دیدید یه نفر اومد گفت بازی اومد تو زمان حال چرت شده همه دنبالش راه افتادید.گیم پلی بازی آنچانان فرقی نکرد و بهتر هم شده...
SC:C برای من یه بازی خوب بود ولی جزو بهترین تجربه هام نبود.ولی نسخه های قبلش چرا.
Ac 1 رو من عاشقش شدم ولی از 2 خوشم نیومد.برادر هود هم که به قدری نوبی شده بودکه...فقط زرق وبرق تو یه بازی مهم نیست.
از prince 4 متنفر شدم. چون اصلا پرنش نبود!!! انقدر هم ساده بود که...
COJ های قبلی به خاطر سبک وسترنشون معروف شدن وگرنه بازی آنچنان خوبی نبودن.(هرچند که خودم باهاشون خیلی حال کردم) ولی الان که وارد زمان حال شده دیگه باید با cod و bf رقابت کنه که اونها یه سر و گردن ازش بالاترن.

• Like
Reactions: .:Pouria:.

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
اول میگه فقط کنسوله ! بعد میگه احتمالا برای PC هم عرضه میشه . بعد خودش تایید می کنه این مطلب رو . میره 2 سال بعد درست 1 ماه مونده به تاریخ انتشار میگه نه PC رو 2 ماه دیگه میدم. بعد که 2 ماه تموم شد ی قفل میزاره روش میگه ......خ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Like
Reactions: VahiD_ST

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
SC:C برای من یه بازی خوب بود ولی جزو بهترین تجربه هام نبود.ولی نسخه های قبلش چرا.
Ac 1 رو من عاشقش شدم ولی از 2 خوشم نیومد.برادر هود هم که به قدری نوبی شده بودکه...فقط زرق وبرق تو یه بازی مهم نیست.
از prince 4 متنفر شدم. چون اصلا پرنش نبود!!! انقدر هم ساده بود که...
COJ های قبلی به خاطر سبک وسترنشون معروف شدن وگرنه بازی آنچنان خوبی نبودن.(هرچند که خودم باهاشون خیلی حال کردم) ولی الان که وارد زمان حال شده دیگه باید با cod و bf رقابت کنه که اونها یه سر و گردن ازش بالاترن.
COJ قراره با cod رقابت کنه؟عزیز فرق شوتر نظامی رو با شوتر وسترن-مدرن می دونی شما؟
aC هم نظر خودتونه.نظر میانگین و نمرات چیز دیگه ای نشون می دن.در ضمن شما چند پست قبل گفتی خوبه یوبی خدای جنگ نمی سازه.محض اطلاعتون سال پیش در مراسم VGA که بهترین بازی های سال انتخاب می شن,همون برادرهود نوب(!!)بهترین اکشن ادونچر سال شد<در حالی که GOW3 هم نامزد بود...

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
اما خداوکیلی یوبی از لحاظ کیفیت بازی ها داره برمی گرده....

دیگه اینکه یوبی تازگیا یه گند زن به تمام عیار شده حرفی نیست حالا شاید بشه AC رو ازش فاکتور گرفت ولی از افتضاح SC , FC2 .POP و همین این نمیشه گذشت.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
ظاهرا بازی دو بار تاخیر خورده یه بار 26 اگوست یه بار شده سپتامبر این اصلا pc ساز بودن خاک بر سرشون دیگه البته ظاهرش که چیز مالی نمی زنه

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
ظاهرا بازی دو بار تاخیر خورده یه بار 26 اگوست یه بار شده سپتامبر این اصلا pc ساز بودن خاک بر سرشون دیگه البته ظاهرش که چیز مالی نمی زنه
بله دقیقا همینطوره که شما میگید بازی دوبار تاخیر خورد و تازه هنوز عناوینی مثل ACR ، GRFSو Farcry 3 هم مونده که حدود 3 ماه تاخییر بخوره
-------------------------------------------------------------------------

بذارید یه چیز جالب بهتون بگم یه جا خوندم توی یکی از فرم های خارجی دقیق یادم نیست چی بود ولی نوشته بود بازی GRFS بعد از انتشار Win 8 میاد و از تکنولژی های منحصر به فردی استفاده میکنه که بسیار بازی رو زیبا میکنه
حالا دیگه ما راستو دروغش رو نمیدونیم
ا

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بله دقیقا همینطوره که شما میگید بازی دوبار تاخیر خورد و تازه هنوز عناوینی مثل ACR ، GHFS و Farcry 3 هم مونده که حدود 3 ماه تاخییر بخوره
-------------------------------------------------------------------------

بذارید یه چیز جالب بهتون بگم یه جا خوندم توی یکی از فرم های خارجی دقیق یادم نیست چی بود ولی نوشته بود بازی GRFS بعد از انتشار Win 8 میاد و از تکنولژی های منحصر به فردی استفاده میکنه که بسیار بازی رو زیبا میکنه
حالا دیگه ما راستو دروغش رو نمیدونیم
ا
GHFS چیه؟:d
تاخیر بازی‌های یوبی که عادیه، دیگهthread لازم نیست واسشون.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر