نسخه کنسول 360 بازی Street Fighter X Tekken شخصیت انحصاری ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد

121-390x280.png

بازی جدید شرکت کپکام یعنی Street Fighter X Tekken تا چندی دیگر برای 4 پلتفرم PC, 360, PS3 و ویتا روانه بازار می‌شود. با اینکه این بازی برای این 4 پلتفرم می‌آید ولی طبق گفته تهیه کننده بازی آقای Yoshinori Ono، فقط نسخه PS3 و Vita این بازی دارای شخصیت انحصاری می‌باشند و نسخه 360 بازی متاسفانه شخصیت انحصاری ندارد. اقای Yoshinori Ono در طی مصاحبه ای که با سایت CVG داشت دلیل این امر را بیان کرد و افزود، "با شرکت ماکروسافت در این مورد دیداری داشتیم ولی به دلایل زمانی و چیزهایی از این قبیل، دو شرکت کپکام و ماکروسافت نتوانستند بر روی شخصیتی تصمیم گیری کنند."

وی در ادامه از این مورد پیش آمده ابراز نارضایتی کرد و افزود، "خیلی دوست داشتیم یک شخصیت از این کنسول در بازی می گنجاندیم مثلا اگر Master Chief از بازی هالو و یا Marcus Fenix از بازی Gears of War در بازی حضور داشتند بسیار جالب و خوب میشد."

شایان ذکر است شرکت Capcom چندی پیش اعلام کرد، احتمال این که شخصیت بازی inFamous یعنی Cole Mcgrath و همچنین دو شخصیت Kuro و Toro از بازی Monster Hunter در دو نسخه PS3 و Vita حضور داشته باشند بسیار است.

Source

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
چیز جدیدی نیست متاسفانه , MK هم که شخصیت انحصاری برای XBOX نداشت :d

ای کاش یه بار این Master Cheif رو تو یکی از بازی های فایتینگ میدیدم باید خیلی جالب می شد , نه ؟!:d

Kuro اینو بر میداشتن کریتوس رو به جاش میذاشتن عالی میشد :d

DMC-X360

کاربر سایت
Aug 25, 2011
17
آخه xbox شخصیت انحصاری مناسب این بازیش کجا بود که میخواستن بذارن؟مارکوس هم حتما میخواست با اره بریقش مبارزه کنه!اینطور شخصیت ها بدرد این بازی نمیخورن.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
همون بهتر. مارکوس و مستر چیف اگه میومدن تو این بازی فقط سطحشون میومد پایین به نظرم.
cole مناسب این بازی هست ولی مارکوس ، مستر چیف یا نیتان اصلا مناسب این بازی نیستن

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,023
نام
نـــــــویـــــــــد
همون Sagat تو بازی باشه کافیه دیگه شخصیت انحصاری میخوام چی کار . فکر کنم تو این نسخه Sagat رو کمی ضعیفتر از قبل بسازن :d چه حالی میده با این بشر فقط Fire Ball بزنی :d
کلا عجیب منتشر این بازی بیدیم . تریلرهاش خیلی خفن بودن .شخصیت های تکن رو هم خیلی خوب طراحی کردن و هماهنگ کردن با سبک SF

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,293
همون بهتر. مارکوس و مستر چیف اگه میومدن تو این بازی فقط سطحشون میومد پایین به نظرم.
cole مناسب این بازی هست ولی مارکوس ، مستر چیف یا نیتان اصلا مناسب این بازی نیستن

دیگه نخندونین خواهشن . این بازی یکی از مهمترین حادثه های تاریخ بازیهای فایتینگه و البته یکی از مورد توجه ترین بازیهای امسال
من گفتم سطح بازی پایین؟
یکم دقت کنین منظورم رو میفهمی،این شخصیت ها با این بازی هماهنگی ندارن!!! ولی مثلا Cole چرا
ولی به نظر من مسترچیف اگه بود خیلی جالب میشد . استایلش هم به این بازی میخورد

آخرین ویرایش:

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
دیگه نخندونین خواهشن . این بازی یکی از مهمترین حادثه های تاریخ بازیهای فایتینگه و البته یکی از مورد توجه ترین بازیهای امسال
من گفتم سطح بازی پایین؟
یکم دقت کنین منظورم رو میفهمی،این شخصیت ها با این بازی هماهنگی ندارن!!! ولی مثلا Cole چرا

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ولی مثلا Cole چرا
یکی به من بگه که این Cole همون Cole Phelps توی L.A Noir هست؟:d:-/:-o=))
ایشون راست میگن....
مارکوس بیشتر به درد Mortal Kombat میخوره تا SF. چون خیلی اروم و ریلکس هستش......:d:-/:-o=))

Metropolise

کاربر سایت
Jan 1, 2012
325
مارکوس فنیکس بدونه تفنگ و اسلحه گرم هیچی نیست , با اون زره و لباساش اگه بیارنش تو فایتینگ همش رو اسلوموشنه , بیخیالش شید..:d

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
به من باشه میگم اگه اصلا رو 360 نیاد بهتره:dگیمپد 360 برای فایتینگ یه چیزی ورای فاجعس حالا اگه اون فایتینگ SF هم باشه که دیگه هیچی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر