نسخه جدید Metal Gear معرفی شد!

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
ظاهرا صحبت‌های «کونامی» پیرامون زنده بودن فرانچایز «متال‌گیر» چندان هم نادرست نبوده است. نسخه جدیدی از این سری معرفی شد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

7z9l_dzpuntxuxtvklidi80qn.jpg

به شکل انحصاری توسط وبسایت IGN، از «Metal Gear Survive» پرده برداری شد. این اثر یک عنوان مخفی‌کاری Survival خواهد بود که در سال 2017 برای PC، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 به انتشار می‌رسد. بازی تمرکز خاصی را متوجه بخش کواپ 4 نفره کرده است و این بدین معناست که بخش چند نفره فاکتور بزرگی در متال‌گیر جدید خواهد بود.

وقایع بازی پس از «Metal Gear Solid V: Ground Zeroes» جریان خواهد داشت، جایی که تعدادی از سربازان ارتش بدون مرز از جریانات پایانی بازی جان سالم به در برده و به جهانی دیگر منتقل شده‌اند. در جهان دیگر، آن‌ها باید با یک گروه از «زامبی‌های کریستالی»، و حداقل یک ماشین متال‌گیر مبارزه کنند.

کونامی اعتقاد دارد که این نسخه بُعد جدیدی از فرانچایز را به نمایش می‌گذارد و برای ارائه تجره همکاری چند نفره ساخته شده است. Metal Gear Survive اولین نسخه از سری متال‌گیر است که پس از خروج «هیدئو کوجیما» خالق مطرح آن، در دست توسعه قرار دارد.

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
وقایع بازی پس از «Metal Gear Solid V: Ground Zeroes» جریان خواهد داشت، جایی که تعدادی از سربازان ارتش بدون مرز از جریانات پایانی بازی جان سالم به در برده و به جهانی دیگر منتقل شده‌اند. در جهان دیگر، آن‌ها باید با یک گروه از «زامبی‌های کریستالی»، و حداقل یک ماشین متال‌گیر مبارزه کنند.

:| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :|

پ.ن: فکر نمیکردم کونامی به این سرعت پروژه تخریب MG رو استارت بزنه! شایدم از لج کوجیما دارن اینو میسازن!:D

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
پروژه به فاک رفتن این بازی هم شروع شد فاتحشو بخونین اساسینز و cod دیگر در راه است به همین دلایل یحتمل کوجیما دیگه همکاری نکرد
زامبی تو mgs؟ماذا فازا
دیدن زامبی خوب میفروشه گفتن چرا ما اضافه نکنیم

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
یه جور از حضور زامبی تعجب کردین انگار MGSVـی که ما بازی کردیم با اونی که شماها بازی کردین فرق میکنه! :D بیخیال دیگه! وجود هیچی تو متال گیر تعجب برانگیز نیست!:D
====
در مورد خود خبر، با توجه به اسمش به نظر میاد یه عنوان فرعیه و خبری از شخصیت های اصلی بازی نیست. اون گیم پلی و دنیایی که کوجیما با MGSV خلق کرد پتانسیل همچین ادامه هایی رو داره:D من زیاد تعجب نکردم:D خلاصه از الان مشخصه یه Operation Racoon Cityـه دیگه در راهه:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
یه جور از حضور زامبی تعجب کردین انگار MGSVـی که ما بازی کردیم با اونی که شماها بازی کردین فرق میکنه! :D بیخیال دیگه! وجود هیچی تو متال گیر تعجب برانگیز نیست!:D
====
در مورد خود خبر، با توجه به اسمش به نظر میاد یه عنوان فرعیه و خبری از شخصیت های اصلی بازی نیست. اون گیم پلی و دنیایی که کوجیما با MGSV خلق کرد پتانسیل همچین ادامه هایی رو داره:D من زیاد تعجب نکردم:D خلاصه از الان مشخصه یه Operation Racoon Cityـه دیگه در راهه:D

چون هیتری!:D امیدوارم یه اسپلینتر سل با حضور زامبی های کریستالی در جهانی دیگر هم بسازن تعجب دونت پاره بشه!:D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
چون هیتری!:D امیدوارم یه اسپلینتر سل با حضور زامبی های کریستالی در جهانی دیگر هم بسازن تعجب دونت پاره بشه!:D
والا آخرین ساخته ابر استاد قرن، استاد کوجیما و اون اندینگ زیباش داد طرفدارهایی که قنداقشون مزین به تصویر بیگ باس بوده رو هم درآورده، من که جای خود دارم:D
فکر نمیکنم اصلا چیزی برای دفاع وجود داشته باشه که بحث هیتری رو وسط میکشی:D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
#-o#-o#-o#-o#-o
بعد کپکام و حالا کونامی خداییش نشون میده مدیران شرکت 2% مغز ندارن خوب یک نگاهی به کثافت کاری های بقیه بندازین ببینین چرا انقدر داغونن شما دیگه تکرار نکنید .:|

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
واااای این عجب آشغالیه!! :)) :D
همونطور که حدس زدم هیچ کدوم از شخصیت های اصلی توش نیستن جز بیگ باس و رفقا که داشتن اولش فرار میکردن!
البته بعید نیست یهو این بازی هم تموم شد بگن این پسره که داشتین باهاش بازی میکردین سالید اسنیک بوده!:-j

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
والا آخرین ساخته ابر استاد قرن، استاد کوجیما و اون اندینگ زیباش داد طرفدارهایی که قنداقشون مزین به تصویر بیگ باس بوده رو هم درآورده، من که جای خود دارم:D
فکر نمیکنم اصلا چیزی برای دفاع وجود داشته باشه که بحث هیتری رو وسط میکشی:D

بله بازی با متای 93 اصلا هیچ جایی برای دفاع نداره!:D

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
من فکر کردم واسه خاطر اینکه میخوان از کوجیما انتقام بگیرن و ثابت کنن بدون اون هم میتونن کار کنن میخوان یه چیزی بزرگتر (دستکم از نظر هزینه ها و افراد پروژه) از MGS V بسازن ولی توی تریلرشون نشون دادن که میخوان با ری...دن تو سری متال گیر از کوجیما انتقام بگیرن:lol:

خب کسی با بهتر کردن انتقام نمیگیره که، همه با ری....دن انتقام میگیرن:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
اگه جوابت به دفاع از پایان بازی متای 93ـه، من باهات بحثی ندارم :D

چون هیچ حرفی برای گفتن نداری!:D

اینکه پایان بازی از نظر منم به شدت مزخرف بود و خیلی ها حال نکردن یه بحثه، اینکه MGSV بازی بدیه چون پایانش بد بود یه بحث دیگه! صرف نظر از پایان و عدم رضایت فن ها، MGSV جزو خفن ترین بازی های این نسل و جز معدود IP های قدیمی هست که بعد از 4 نسل هنوز پرستیژ و کیفیت خودش رو حفظ کرده. برعکس خیلی از بازی های دیگه که خودت میدونی. برای اثبات این ادعا هم متا بهترین و معتبرترین متر ممکن هست. اعتراضی داری؟:D

حالا اینکه از این به بعد بدون کوجیما چه بلایی سر MGS میارن (مثل همین ابر فاجعه قرن) یه موضوع دیگه هست.

همونطور که حدس زدم هیچ کدوم از شخصیت های اصلی توش نیستن جز بیگ باس و رفقا که داشتن اولش فرار میکردن!

نه دیگه اونا رو اول کار نشون داد که فرار کردن رفتن پی کارشون. اون اخمخی که موند به جهانی دیگر کشیده شد تا با زامبی های کریستالی مبارزه کند!:D لول عجب ایده شتی واقعا!

البته کونامی اینو ساخته چون میدونه نمیتونه فعلا یه شماره داستانی بسازه! بعدم احتمالا میزنه تو خط ریمیک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر