نسخه جدید عنوان Assassin’s Creed به‌طور رسمی توسط یوبی سافت معرفی شد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
1.png
بالاخره بعد از شایعات فراوان، نسخه جدید عنوان معروف و مورد انتظار عنوان Assassin’s Creed توسط کمپانی یوبی سافت تأیید شد. این عنوان قرار است در سال مالی که از ماه آپریل تا مارس ۲۰۱۸ اجرا خواهد شد، عرضه شود.

متأسفانه اطلاعات دیگری از این عنوان در دست‌ساخت منتشر نشد.

این خبر به‌عنوان بخشی از گزارش‌های مالی کمپانی یوبی سافت به اشتراک گذاشته‌شده است. در ضمن کمپانی یوبی سافت تصویری از لوگو بازی را با مضمون «شروع دوران جدید» در توییتر منتشر کرد.

طبق شایعات منتشرشده، نسخه بعدی این سری Assassin’s Creed: Origins نام خواهد داشت. و داستان این قسمت در مصر باستان خواهد بود. ظاهراً کمپانی یوبی سافت درصدد است که این سری را دوباره بازسازی کند.

منبع

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
به به مصر ایده ی خیلی جالبیه

فقط خواهشا باز برندارن co-op online بسازنش:D
بسازن چه اشکالی داره؟:Dدفعه قبلی story کلا سینگل پلیر بود یه بخش CO-OP هم گذاشته بودن
اصلا یکی از جذابیت هاش همون بود با همون بخش Co-Opمردم رو گول زدن که بازی رو بخرند XD

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بسازن چه اشکالی داره؟:Dدفعه قبلی story کلا سینگل پلیر بود یه بخش CO-OP هم گذاشته بودن
اصلا یکی از جذابیت هاش همون بود با همون بخش Co-Opمردم رو گول زدن که بازی رو بخرند XD

منظورم سیاست کثیف جدید یوبی هست که بر می داره تمام انلاینشم می کنه یا کلا co-op base می سازه هر بازی ای جایگاه خودشو داره اصلا یوبی سافت معروف ترین بازی هاش به خاطر سینگلشون معروف هستن از وقتی زده توی این سبک انلاین بیس جز division الباقی متا ها همگی خسته بودن تازه اونم 80 شده نمی شه گفت عالیه

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
منظورم سیاست کثیف جدید یوبی هست که بر می داره تمام انلاینشم می کنه یا کلا co-op base می سازه هر بازی ای جایگاه خودشو داره اصلا یوبی سافت معروف ترین بازی هاش به خاطر سینگلشون معروف هستن از وقتی زده توی این سبک انلاین بیس جز division الباقی متا ها همگی خسته بودن تازه اونم 80 شده نمی شه گفت عالیه
باید با توجه به تاریخچه ی عملکردش در سری Assassinsاین حرف رو بزنی ،خیلی از بازی هایش فقط آنلاین شدن درسته،ولی درUnity که اجباری به CO-OPرفتن نداره!اصلا بخش CO-OPکلا جداست ارتباطی به Storyنداره پس بیس بازی بر پایه آنلاین نیست فقط تبلیغات بازی برای بخش آنلاینش بیشتر بوده
فکر نکنم کسایی که بازی های جدید یوبی سافت دارند خیلی باهات موافق باشند الان rainbow Sixیکی از محبوبترین بازی هاست وقتی مردم یه بازی رو دوست دارند دیگه چیکار به متاش داریم؟همین بازی For Honorهم اگر سرور هاش مشکلی نداشت خیلی ها بازی میکردن خوب یادمه چند روز اول جز 10 بازیMost played Gamesاستیم بود که به خاطر وضعیت سرور هاش بازیکناش رو خیلی سریع از دست داد.
من Unity رو چندین بار تموم کردم،کلا دو تا بازی پلات شده روی PS4 دارم که یکیش همین Unity هست و بخش آنلاینش یکی از لذت بخش ترین قسمت های بازی بود
اینبار هم اگه آنلاین داشته باشه و بخش Storyکاملا جدا باشه ،هر کسی که دوست داره میتونه اون بخش خاص یا هر دو رو بازی کنه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
باید با توجه به تاریخچه ی عملکردش در سری Assassinsاین حرف رو بزنی ،خیلی از بازی هایش فقط آنلاین شدن درسته،ولی درUnity که اجباری به CO-OPرفتن نداره!اصلا بخش CO-OPکلا جداست ارتباطی به Storyنداره پس بیس بازی بر پایه آنلاین نیست فقط تبلیغات بازی برای بخش آنلاینش بیشتر بوده
فکر نکنم کسایی که بازی های جدید یوبی سافت دارند خیلی باهات موافق باشند الان rainbow Sixیکی از محبوبترین بازی هاست وقتی مردم یه بازی رو دوست دارند دیگه چیکار به متاش داریم؟همین بازی For Honorهم اگر سرور هاش مشکلی نداشت خیلی ها بازی میکردن خوب یادمه چند روز اول جز 10 بازیMost played Gamesاستیم بود که به خاطر وضعیت سرور هاش بازیکناش رو خیلی سریع از دست داد.
من Unity رو چندین بار تموم کردم،کلا دو تا بازی پلات شده روی PS4 دارم که یکیش همین Unity هست و بخش آنلاینش یکی از لذت بخش ترین قسمت های بازی بود
اینبار هم اگه آنلاین داشته باشه و بخش Storyکاملا جدا باشه ،هر کسی که دوست داره میتونه اون بخش خاص یا هر دو رو بازی کنه

اصلا بحثم unity منم از unity خوشم اومد اما به هر حال مدت هاست که دیگه خبری از یوبی سافت با متاهای انچنانیش نیست علتشم همین سیاستش هست اخه steep بازی ورزشی بر فرض چیه که دیگه برداشته تمام انلاینش کرده.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
اصلا بحثم unity منم از unity خوشم اومد اما به هر حال مدت هاست که دیگه خبری از یوبی سافت با متاهای انچنانیش نیست علتشم همین سیاستش هست اخه steep بازی ورزشی بر فرض چیه که دیگه برداشته تمام انلاینش کرده.
ghost recon هم تماما آنلاینه یا آفلاین قابل بازیه ؟

Amir gh

کاربر سایت
Sep 19, 2015
96
یه موقع اسم AC جدید که می اومد کلی ذوق میکردم حالا تا اسم نسخه جدیدش میاد تاسف میخورم کلا این ای پی نابود شدس فقط فروش داره همین..

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
یه موقع اسم AC جدید که می اومد کلی ذوق میکردم حالا تا اسم نسخه جدیدش میاد تاسف میخورم کلا این ای پی نابود شدس فقط فروش داره همین..[/QUOT استراحت دو ساله به این نسخه به همین دلیل بوده که دوباره یک بازی درست حسابی دربیاد
یوببسافت برگردوندن طرفدارا را به سری رو یک هدف قرار داده

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ghost recon هم تماما آنلاینه یا آفلاین قابل بازیه ؟

انلاین استارت بود که بعدا در اپدیت های جدیدش افلاین شد الان افلاینم اجرا می شه اما مشکل بازی این هست که بیسش بر مبنای انلاین هست co-op دقیقا چیزی مشابه division کلا سینگلش یلی حال نمی ده هر چند من با سینگلشم خیلی مشکلی ندارم به شرطی موج عظیم باگ هاش با مشکلات گرافیکی و فریم دهیش درست بشه.

• Like
Reactions: king of north

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بنده به عنوان کسی که تمامی نسخه های AC رو بازی کرده و پلت کرده ام میگم که آنلاین برای این سری یه چیز واقعا مسخره ایه :D بهترین تصمیمی که سر این سیدیکیت گرفتن حذف انلاین و دقت بیشتر روی افلاین بود. امیدوارم هیچ وقت انلاین رو برنگردونن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
بنده به عنوان کسی که تمامی نسخه های AC رو بازی کرده و پلت کرده ام میگم که آنلاین برای این سری یه چیز واقعا مسخره ایه :D بهترین تصمیمی که سر این سیدیکیت گرفتن حذف انلاین و دقت بیشتر روی افلاین بود. امیدوارم هیچ وقت انلاین رو برنگردونن.
Co Op توی یونیتی خوب بودا:-"
البته همون مولتی قبلی هم من بدم نمیومد:D

• Like
Reactions: tom71

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Co Op توی یونیتی خوب بودا:-"
البته همون مولتی قبلی هم من بدم نمیومد:D
با Co-Op تو هیچ بازی ای مخالف نیستم من :D از لذت بخش ترین چیزهایی هست که تو صنعت وجود داره. (اگر خوب پرداخته بشه). من مخالفتم با آنلاین مسخره بازی بود :D

• Like
Reactions: tom71

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر