نرم افزار های روز

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
سامان جان کرک evil گرفت اگه نگرفت بگو تا بزارم

من اون كركي رو كه Evil لينك داد دانلود كردم اما باز هم همون ارور رو ميده. فايل توي رجيستري ثبت نميشه.
من توي اين مدت برنامه هاي امنيتي زيادي رو نصب كرده م . شايد يكي از اينها اجازه نميده رجيستري رو دستكاري كنم. به هر حال هنوز نفهميده م مشكل كجاس.

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
942
نام
هادی
من اون كركي رو كه Evil لينك داد دانلود كردم اما باز هم همون ارور رو ميده. فايل توي رجيستري ثبت نميشه.
من توي اين مدت برنامه هاي امنيتي زيادي رو نصب كرده م . شايد يكي از اينها اجازه نميده رجيستري رو دستكاري كنم. به هر حال هنوز نفهميده م مشكل كجاس.

شما بايد KEY File رو در داخل انتي ويروس Import كنيد.

445001534.gif

انتي ويروس رو باز كنيد در قسمت سمت چپ پنجره بروي ايكون
0101251.gif
كليك كنيد.

روي اين قسمت كليك كنيد

2221100334.gif

در پنجره باز شده بر روي Add كليك كنيد و در پنجره جديد گزينه Apply existing license key رو انتخاب و Next رو بزنيد.

037444141898.gif

در اين قسمت KEY File رو به برنامه بدهيد و Next و در اخر Finish رو بزنيد.

04322332.gif

ببخشيد از اينكه خيلي بد توضيح دادم.

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سامان این ها رو امتحان کن:

1
2
If you need a license key for FINALS here you go : http://rapidshare.de/files/7914696/000A02EC_20070714.key.html

و این:
http://www.easy-share.com/590119.html

و
Kaspersky Internet Security v6.0.0.300-TWK

و
Kaspersky Internet Security V6.0.0.300

و
Kaspersky security internet 6.0.0.300

امیدوارم یکیش کار کنه
72.gif

این رو کرک نیست ولی بدردت میخوره:

For all those of you who having problems with the installation (uninstallation of previous beta's), Use following patch (released by Kaspersky) to remove the old registery keys, worked fine for me.
http://www.verzend.be/v/3613777/KisKav6Remove.zip.html

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,011
نام
خلیل
VCDCutter Pro 4.13

CDCut Pro is a video player (MPEG/VCD/DVD/AVI/OGG). It can control the playback of video file conveniently and friendly.

VCDCut Pro Supports File Formats

*.avi; *.qt; *.mov; *.mpg; *.mpeg; *.m1v; *.dat; *.vob
*.wav; *.mpa; *.mp2; *.mp3; *.au; *.aif; *.aiff; *.snd
*.mid, *.midi, *.rmi
*.jpg, *.bmp, *.gif, *.tga

یکی از قدیمی ترین برنامه های بخش فایل های صوتی و تصویری هستش

Download Now 1.38MB

اگه توی فایل دانلودی کرک نبود از اینها استفاده کن

Crack
Crack

راستی ورژن 4.16 هم هستش که آخرین ورژن بود که به خاطر نبود کرک برنامه ناچار ورژن
پایین تر رو گذاشتم

++++++++++++++++++

امین جون شما اختیار داری :love: :cool:

الان چشمام دیگه داره در میاد برای فردا برنامه زیر نویس رو میزارم و برنامه های توپ در زمینه
Peer 2 Peer که قولش رو داده بودم .!

تا بعد یا حق

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
ياهو مسنجرتون رو به راحتي فارسي كنيد

یاهو! مسنجر فارسی شتاب" نسخه ترجمه شده یاهو! مسنجر انگلیسی است که تمامی تنظیمات و امکانات آن به زبان فارسی ترجمه شده است.

خصوصیت جدید یاهو! مسنجر فارسی شتاب مبدل فارسی آن است که باعث می شود تا پیغامهایی را که شما به صورت پینگلیش تایپ می کنید به زبان فارسی تبدیل شوند.

برای اینکه بتوانید با این نسخه یاهو! مسنجر فارسی شتاب کار کنید باید یاهو! مسنجر انگلیسی نسخه 7.0.0 روی کامپیوتر شما نصب شده باشد.

خصوصیت دیگر "یاهو! مسنجر فارسی شتاب" این است که یک برنامه کاملاً مستقل از یاهو! مسنجر انگلیسی است. یعنی اینکه بعد از نصب شما میتوانید هر موقع که خواستید با یاهو! مسنجر انگلیسی خود کار کنید. در واقع این برنامه هیچ تغییری در یاهو! مسنجر شما نمیدهد و فقط یک نسخه ترجمه شده از یاهو! مسنجر است، ولی برای اینکه بتوانید با این برنامه کار کنید باید حتماً یاهو! مسنجر انگلیسی (نسخه 7.0.0) روی کامپیوتر شما نصب شده باشد.

Farsi-Yahoo.gif

لينك دانلود مستقيم:

click here to download

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
آموزش نرم افزار هاي فشرده سازي Win Zip

يكي از برنامه هاي بسيار كارآمد و مفيد كه متأسفانه كمتر توسط كاربران كامپيوتر در ايران مورد استفاده قرار گرفته برنامه Win zip است. توسط اين برنامه شما به سادگي مي توانيد فايلها و پرونده هاي خود را تا حد زيادي فشرده كرده و به صورت آرشيو در آوريد. حتي مي توانيد فايلها را فشرده كرده و از طريق اينترنت براي دوستان و آشنايانتان ارسال نمائيد. يكي از ويژگيهاي منحصر به فرد اين برنامه راحتي استفاده از آن است شما با چند آزمون و خطا به سادگي مي توانيد در كار با اين برنامه استاد گرديد (البته به شرطي كه يه اندازه كافي پشتكار داشته باشيد). در اين قسمت ما مي خواهيم به بررسي قابليت هاي اين برنامه بپردازيم، خوب حالا چند نفس عميق بكشيد.
چگونه از برنامه in z ip W جهت فشرده سازي استفاده كنيم؟
۱- آيا شما تا به حال به كارگاههاي نجاري سر زده ايد، در آنجا حتماً تا به حال گيره هاي نجاري را ديده ايد. نجارها براي نگهداري قطعات مختلف چوب و حتي چسباندن دو قسمت از اين گيره ها استفاده مي كنند. آيكون برنامه Winzip دقيقاً آيكوني شبيه يك گيره دارد وشايد بتوان گفت كه دقيقاً مثل يك گيره عمل مي نمايد. براي شروع كار بروي آيكون اين برنامه در منوي Start- Programs و يا در روي روميزي دوبار كليك كنيد تا كادر محاوره اي Welcome-Winzip Wizard در روي صفحه نمايش ظاهر گردد.
۳- در كادر محاوره اي ظاهر شده گزينه Create a new zip file را انتخاب كرده و بر روي Next كليك كنيد.
۴- در كادر محاوره اي بعدي بر روي كليد Browse كليك كرده و در پنجره ظاهر شده، محلي را براي ذخيره سازي فايل فشره شده از قسمت Save in و يك نام را در كادر File name وارد كرده و روي كليد Ok كليك كنيد و در كادر محاوره اي Win zip wizard كليد Next را كليك كنيد تا به قسمت بعدي برويد.
WinZip.jpg

۵- در صورتي كه مي خواهيد يك پوشه را Zip (فشرده) كنيد بر روي كليد Add folders كليك كنيد و در صورتي كه مي خواهيد يك فايل را Zip كنيد بر روي كليد Add file كليك كرده و از پنجره ظاهر شده فايل مورد نظرتان را انتخاب كرده و به روي كليد OK كليك كنيد و در پنجره Win zip wizard گزينه Zip Now را انتخاب كنيد.
۶- اگر مراحل فوق را قدم به قدم اجرا كرده باشيد فايل شروع به Zip شدن مي نمايد. در پنجره ظاهر شده به روي كليد Close كليك كنيد تا بسته شود.
۷- براي حسن ختام اين قسمت كمي نفس تازه كنيد تا به مرحله بعد برويم.
نكته: براي اينكه مثل من به وجد بياييد به روي فايل يا پرونده Zip شده راست كليك كنيد و اندازه و حجم آ ن را با قبل از فشرده سازي مقايسه نماييد.
استفاده از برنامه Winzip جهت باز كردن فايلهاي Zip شده
۱- براي باز كردن فايلهاي Zip شده نيز شما به برنامه Winzip نياز داريد. به روي آيكون گيره مانند Winzip دوبار كليك كنيد تا كادر محاوره اي welcome to the winzip wizard در روي صفحه نمايش ظاهر گردد.
۲- در كادر محاوره اي ظاهر شده به روي كليد Next كليك كنيد و در مرحله بعد گزينه unzip or install from an existing zip file را انتخاب كرده و كليد Next را كليك نماييد.
۳- در پنجره ظاهر شده بعدي فايل Zip شده مورد نظرتان را انتخاب نماييد. در صورتي كه فايل Zip شده مورد نظر شما در پنجره فوق وجود نداشت بر روي كليد Search كليك كرده و در كادر محاوره اي باز شده درايو مورد نظرتان را براي جستجوي فايل Zip انتخاب كرده و بر روي كليد OK كليك كنيد. بعد از يافتن فايل مورد نظرتان بر روي كليد Next كليد نماييد.
۴- در كادر محاوره اي ظاهر شده بروي كليد Unzip Now كليك كنيد تا فرايند بازشدن فايل Zip به پايان برسد حالا شما به سادگي مي توانيد از فايل باز شده استفاده كنيد.
نكته: قبل از اينكه در پنجره آخر روي كليد Unzip Now كليك كنيد شما با كليك كردن روي كليد Select different folder مي توانيد در پنجره باز شده يك محل را براي فايل باز شده مشخص نماييد.
ارسال فايلهاي Zip شده توسط Emailشما به سادگي مي توانيد فايل هاي Zip شده را به Email هاي خود پيوست نماييد(مانند ديگر فايلها). فقط قبل از ارسال از دارا بودن Winzip توسط فرد گيرنده مطمئن گرديد.

منبع : WinZip.Com

ترجمه : POFAK.Blogfa.Com

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,011
نام
خلیل
خوب این برنامه ای که gameware خواستند
شرمنده که خیلی دیر شد چون ویندوز رو عوض کردم دیگه خودتون بهتر میدونید که چه عضابی
داره :-" :-"
++++++++++++++++++

همون طور که گفتم برنامه ای مثل یولید و یا پریمیر که توی زمینه میکس معرف هستند میشه
برای زیر نویس کردن فیلم استفاده کرد ولی کار وقت گیر و سختی هستش

خوب اول یه توضیحی راجع به این برنامه بدم

خوب اول شما نیاز به سه تا برنامه دارید VobSub 2.23 , DivXLand Media Subtitler 2.01 , Boilsoft AVI to VCD SVCD DVD Converter

خوب برنامه VobSub 2.23 برای باز کردن کد های Subtitle است که می تونی از سایت پایین
دانلودش کنی و حجمی تقریبا 700 کیلو باید داره

VobSub 2.23

خوب برنامه بعدی DivXLand Media Subtitler 2.01 که برای زیر نویس کردن فیلم به کار
میره رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید و حجمی تقریبا 1.66 میگ داره .

DivXLand Media Subtitler 2.01

خوب یه خورده از طرز کار برنامه بگم .

اول شما فیلم رو وارد برنامه میکنید و لاین ها رو میسازید و بعد از اون شروع میکنید به نوشتن زیر
نویس و انتخاب اول و آخر اون کار بسیار راحتی هستش
بعد فایل رو به صورت SRT سیو میکنید با همان نام فیلم در کنار فیلم .

راستی برنامه قابیلت زبان فارسی رو هم داره :eek: :cool:

DivXLand-Subtitler_2.png

برنامه بعدی Boilsoft AVI to VCD SVCD DVD Converter هستش که برای تبدیل فیلم
به VCD و فرمت های دیگه به کار برده میشه و قابلیت تبدیل هم زمان فیلم و گذاشتن زیر نویس
رو زیر فیلم داره و برای این کار باید Auto Load Subtitle رو در برنامه فعال کنید

AVIConverter.gif

اینم لینک دانلود برنامه AVI to VCD/SVCD/DVD Converter v3.61
حجم این یکی هم 2.16 میگ هستش

سریال اکتیو برنامه
Code:
Name: Xi Li

Serial: BYUY-7T8S5-6283C-TYZY2-ESDU6-J2BCU-3ASCH-WCAFK-HY3VG

خوب جمع کل حجم برنامه ها شد 4.5 میگ شد :cheesygri

اگه توی برنامه به مشکلی بر خوردی در خدمتیم :cheesygri ;)

تا بعد یا حق

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,011
نام
خلیل
دو سه روز پیش

خوب دیگه فکر نکنم نیازی به معرفی باشه ولی ..... انتی ویروسش خیلی بهتر از زونی الارم هستش
ولی با فایرولش کار نکردم کسی چیزی میدونی در مورد این دو .؟

Crack Kaspersky Anti-Virus v6.0.0.303
Crack Kaspersky Internet Security v6.0.0.300

کرک ها و هنوز تست نکردم اگه مشکل داشت بگید از دوباره بزارم

تا بعد یا حق

رو گذاشته بودم که سری ورژن 6.0.0.303 بودند

الان آخرین ورژن رو که مال 2006-09-01 هستش به همراه کرکش پیدا کردم :cool: یعنی :confused:

Kaspersky Lab Products Beta 6.0.1.380 pre RC2

دیگه نیازی به توضیح نیست

Download

Kaspersky Anti-Virus Beta 6.0.1.380 pre RC2
Activation Beta Code
Code:
FHJ4S-R1XEX-5BW3T-JYEKB

Kaspersky Internet Security Beta 6.0.1.380 pre RC2
Activation Beta Code
Code:
T1JVS-NNMBD-K1QTN-SUBP8

تا بعد یا حق

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
سوال

امین ممنون از نرف افزار یاهوت ایا میشه با فارسیه با یه اکانت رفت با انگلیسیه هم با یه اکانت ؟ ! ;)

اقا خلیل خیلی خیلی ممنون بابت همه نرم افزار ها که گفتین و همچنین Pm هایی که برام تو Y! میزارین ....

میخواستم بپرسم شما با برنامه های Subtittle کار کردین ؟ ؟ ؟ چون من بم پیشنهاد شده از برنامه

http://download.divxmovies.com/VobSub_2.23.exe

استفاده کنم . مثلا این فایل یکی از سریال هایی هست که دارم جدید میبینم :

http://www.subtitles-divx.net/199668/Desperate+Housewives+-+The+Complete+First+Season.html

من 1 سال پیش یه برنامه دانلود کردم با یه سری فایل برای سابتایتل که با هم مخلوط میکرد ولی صداش با نوشته هاش یکی در نمیومد هیچ وقت ؟!!!!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,011
نام
خلیل
میلاد جان زیاد توی زمینه ساب وارد نیستم :-"

یادمه چندتا فیلمی که دانلود میکردم اول فایل ساب داشت من فکر میکردم اضافی هستش :confused: و
اونها رو پاک میکردم :-"

الان هم که این برنامه ها رو گذاشتم یه دو روزی وقتم رو گرفت برای سرچ کردن و دانلود
در همین حد اطلاعاتی که بالا نوشتم یاد گرفتم

ولی دوست دارم که بیشتر توی این زمینه چیز یاد بیگرم خوشحال میشم که از تجربیات و برنامه هایی
که توی این زمینه کار کردید استفاده کنم .:love: :love:

تا بعد

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
سلام. من برنامه bink and smacker نصب کردم. برنامه ای است که فایلهای ویدئویی با پسوند bik (فایلهای ویدئویی بیشتر بازیها) رو می خونه. بعد از اینکه من برنامه ATI catalyst control center نصب کردم. وقتی می خوام این فیلمها رو(باورتون نمی شه این رو(را) منو کشته بس که گفتم) اجرا کنم صفحه مانیتور سیاه میشه بعد به حالت عادی بر میگرده و فیلم رو نشون میده وقتی میخوام از فیلم خارج بشم از دوباره این اتفاق می افته در حالی که قبلا این اتفاق نمی افتاد. جونم بگه (مثل پیرزنا وقتی که می خوان قصه بگن) Microsoft framework هم نصبش کردم. چون یرای اجرای ATI catalyst control center نیاز است که نصبش کنی. وقتی دیدم این اتفاق می افته رفتم پاکش کردم ولی دیگه هم این اتفاق تکرار شد. اصلا یکدفعه رفتم درایور کارت گرافیکم رو پاک کردم وقتی پاکش کردم قبل از اینکه دوباره نصبش کنم رفتم فیلمها رو اجرا کردم صفحه مانیتورها سیاه نشد!​
وقتی که درایور کارت گرافیکم رو نصب کردم از دوباره این اتفاق افتاد. شما نمی دونید باید چی کار کنم! حوصله نصب ویندوز ندارم.​
یک چیز دیگه. دیدم (به این دیدم دقت کن چون از طریق تلویزیون بود) یک ایرانی برنامه ای نوشته بود که می تونستی با موس تایپ کنی یعنی با موس مینوشتی بعد خودش اتوماتیک تبدیل به حروف قابل شناسایی توسط کامپیوتر می کرد. می تونی برام پیداش کنی؟​
موزیک راک Devil may cry 3 رو که شنیدی؟! عشق کردی؟! حال کردی!! می تونی برام پیداش کنی؟​

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
یعنی با موس مینوشتی بعد خودش اتوماتیک تبدیل به حروف قابل شناسایی توسط کامپیوتر می کرد. می تونی برام پیداش کنی؟

اسمش چیه؟

امین ممنون از نرف افزار یاهوت ایا میشه با فارسیه با یه اکانت رفت با انگلیسیه هم با یه اکانت ؟ ! ;)

فکر کنم بشه چون گفته یه برنامه ی مستقله!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر