نرم افزار استفاده از حداکثر قدرت گرافیک×پست اول و دوم خوانده شود×

سلام
نام این نرم افزار Riva Tuner هست که شما میتونید خیلی باحاش حال کنید:biggrin1:
به این شکل عمل کنید!
44hhlhk.jpg

موقعی که نرم افزار رو DL کردید باید اون رو بیارید و روی Customize دومی کلیک کنید که چند برنامه میاید!باید روی اولی یعنی(System settings)کلیک کنید.
در پنجره دوم:
2n9kt3s.jpg

کاملا مثل شکل عمل کنید(فیلد ها و ...)
حال هر چقدر Memory clock بیشتر باشد سرعت هم بیشتر میشود(حتی در حالت:1024×1024 و HIGHT هم سرعت گرافیک من که:512 مگ و Geforce 7100 هم هست سرعت FIFA 09 در بهترین حالت بود:eek:)
شما باید از قدرت کافی Graphic card خودتون هم آگاه باشید و با برنامه پیش برید!
و من هم Core clock رو تکون ندادم پس شما هم تکون ندید:biggrin1:
بعد OK بزنید بیایید بیرون و حال کنید:biggrin1:
با تشکر از آقای Farshidstar2012
Download

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,786
نام
فرشید
سلام
نام این نرم افزار Riva Tuner هست که شما میتونید خیلی باحاش حال کنید:biggrin1:
به این شکل عمل کنید!

موقعی که نرم افزار رو DL کردید باید اون رو بیارید و روی Customize دومی کلیک کنید که چند برنامه میاید!باید روی اولی یعنی(System settings)کلیک کنید.
در پنجره دوم:

کاملا مثل شکل عمل کنید(فیلد ها و ...)
حال هر چقدر Memory clock بیشتر باشد سرعت هم بیشتر میشود(حتی در حالت:1024×1024 و HIGHT هم سرعت گرافیک من که:512 مگ و Geforce 7100 هم هست سرعت FIFA 09 در بهترین حالت بود:eek:)
و من هم Core clock رو تکون ندادم پس شما هم تکون ندید:biggrin1:
بعد OK بزنید بیایید بیرون و حال کنید:biggrin1:
Download
دوست عزیز این نرم افزار خیلی تخصصی تر از اینه که شما توضیح دادی
صرف اینکه بگیری Clock ها رو بالاتر ببری بهتر میشه که نشد راهنمایی،در صورتی که اگر کسی ندونه داره چیکار میکنه اینکار ممکنه باعث خراب شدن و سوختن کارت یا بهم ریختن ویندوز بشه
استفاده از این نرم افزار مستلزم:
آشنایی با مبانی طراحی و نحوه ی کار کارتهای گرافیکی
آشنایی با فرکانسهای مختلف و قابلیتهای کارت گرافیکی خودتون
آشنایی با نحوه ی کار با نرم افزار RivaTuner و چگونگی انجام تنظیمات و تست اونا هست

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,195
دوستان توصیه میکنم بینهایت دقت کنین!من از نهایت کلاک ایتفاده کردم و لپتاپم اونقدر داغ شد که خودش خاموش شد!

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
افزایش سرعت کلاک زیاد تاثیر نداره. یعنی به این راحتی نمی شه در بهترین حالت قرار داد. مشکلات زیادی پیش میاد. مثل هنگ کردن سیستم یا ریست اون یا سوختن کارت.
استفاده از این نرم افزار اصلا توصیه نمی شه. یعنی اصلا کارت رو زیاد قوی نمی کنه. شاید اصلا به چشم نیاد. در ضمن خیلی هم باید حرفه ای باشید.

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
من اصلا حرفه ای نیستم:D
ولی از قدرت کافی کارتم اطمینان دارم و برای کسانی که کارت ضعیف دارند به هیچ وجه توصیه نمیشه
حتی شما دوست عزیز:D(چه ربطی داشت:D)

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
کسانی که می خوان اور کنند اولا باید ببینند کلا سیستم چقدر مصرف می کنه بعد پاور ببینند چقدر بعد با هم مقایسه کنند بعد این برنامه به اندازه ای که مشکلی به دستگاه وارد نکنه اور می کنه و اگر می خواهید در باره اورکلاکینگ چیزی بدونید به سایت ایرانی http://www.pcnetwork.ir/ مراجعه کنید و مشکلتون را در میان بزارید
منم خودم با اینکه cpu 8400 و گرافیک 4870 تو یه بازی که نمی دونم اسمش چیه به مشکل بر خوردم تو رزولیشن 1200 * 1920 و از این برنامه استفاده کردم 40 فریم رو راحت به من داد

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
دوستان من خودم تو FIFA 09 عمرا بتونم روی HIGHT و 1024×1280 بازی کنم ولی با این نرم افزار ...
کلا برای سیستم هایی که 2-3 سال باهاش کارکردین و میدونید کارت گرافیکتون جواب میده یا نه توصیه میکنم;)
کسانی هم که میگن نرم افزار به درد نخور هست:mad::eek:حتما این رو DL نکردن یا اینقدر باحاش بد کار کردن که ...

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
مطمئنید ؟

همه می گفتن CORE کلاک رو بیشتر کنید !
بیشتر کنید ولی به شرط اینکه بدونی تا کجا می بری بالا...
به خاطر همین می گن اصلا دست نزنید...
دوستان من خودم تو FIFA 09 عمرا بتونم روی HIGHT و 1024×1280 بازی کنم ولی با این نرم افزار ...
کلا برای سیستم هایی که 2-3 سال باهاش کارکردین و میدونید کارت گرافیکتون جواب میده یا نه توصیه میکنم;)
کسانی هم که میگن نرم افزار به درد نخور هست:mad::eek:حتما این رو DL نکردن یا اینقدر باحاش بد کار کردن که ...
شما خیلی شانسی به این کارایی رسیدی پس دلیل نمی شه به همه ی مبتدی ها کمک کنه...
بعد یه سوال دیگه ، شما با کارتت 2-3 سال بازی کنی چجوری می فهمی که تا چه Core Clockـیی رو تحمل می کنه ؟ اصلا گیریم که تا Xـم تحمل کرد ، از کجا معلوم پاورت جواب بده و PC دم به دقیقه کرش نکنه ؟ (اگه شانس بیاری چیزی نسوزه)
به این که می گن OverClock...
اگه شما همین یه نرم افزارو می شناسی ، باید بگم کلی از این نرم افزارا (حتی کامل تر و در بعضی موارد فوق گرون) هست که باهاشون میشه سخت افزارو Over کرد...
Over Clock کردن خیلی تجربه و اطلاعات می خواد...
آقا فرشید استادشه تو این فروم :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر