نرم افزارهای مرتبط با Nintendo DS

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
وقتی از حالت فشرده خارج میشه تبدیل میشه به یه فولدر با حجم 138MB که توش 1,487 Files و 68 Folders داره.
درسته؟
همش رو باید کپی کنم؟
محتویات داخل اون فولدرو باید کپی کنی
یعنی داخل مموریت میشه یه فولدر به اسم moonshl2 و یه فایل به اسم moonshl2.nds
آهنگها و فیلمها رو هم یه فولدر توی هر جای مموری درست میکنی و انتقال میدی

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
اقا این واسه منم همینجوری شده
روت کجاست روتی در کار نیست که؟
اول پوشه ی moonshl2 رو که دانلود کردی باید بریزی توی صفحه ی اصلی Memory(منظور از Root همین ـه)بعد وقتی DS رو روشن کردی وارد پوشه Moonshl2 شو از اونجا Moonshl.nds رو اجرا کن...
در ضمن دقت داشته باش که برنامه رو ناقص کپی نکرده باشی ...
نسخه ی کامل باید 53 فایل و 7 تا پوشه داشته باشه !

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
بابا تا دیروز داشت درست کار میکرد 1هو اینجوری شد دقیقا مثل عکس بالا شده نه چیزی از کنسول کم شده نه نه زیاد

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
بابا تا دیروز داشت درست کار میکرد 1هو اینجوری شد دقیقا مثل عکس بالا شده نه چیزی از کنسول کم شده نه نه زیاد
مموری رو فرمت کنید ، دوباره بریزین.
وقتی هم که دیدین درست اجرا میشه ، یه بکاپ (کپی) از تمام محتویات مموری بگیرین.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
چجوری میشه تو DS فایل TXT فارسی دید؟
چجوری میشه تو DS فایل TXT انگلیسی ویرایش کرد؟
چجوری میشه playlist ساخت برای آهنگ ها که توی LMP-ng همشون رو با هم نشون نده؟(من با kmplayer ساختم ولی وقتی از قسمت playlists اجراش کردم هنگ کرد)

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اين moonshell من بعد از 100 بار اجرا الكي ارور مي ده كه سايز فايل هاش تغيير كرده همه رو پاك كردم دوباره ريختم نشد فايل ريكاوري ايناش ممكنه دستكاري شده باشه؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوستان لطف ميكنيد بگيد اين ديكشنري رو چجوري بايد بريزيم؟ممنون!
خیلی راحت هست.
فایل با پسوند nds رو تو فولدر برنامه هاتون (هرجایی که دوست دارین) بریزین.
فایل GCIDE.dsdict رو هم توی روت مموری بریزین.

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
دوست عزیز ممنون.

من اصلا فولدر روت ندارم!اونو تو rom ریختم.حالا این ارورو میده
error no such file or direcotry when opening 'gcide.dsdict.you may need to use the dldi patcher or an emulator with fat support.

چه باید کرد؟!از همون سایتdldi رو دانلود کردم بازم نشد.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوست عزیز ممنون.

من اصلا فولدر روت ندارم!اونو تو rom ریختم.حالا این ارورو میده
error no such file or direcotry when opening 'gcide.dsdict.you may need to use the dldi patcher or an emulator with fat support.

چه باید کرد؟!از همون سایتdldi رو دانلود کردم بازم نشد.
عزیزم منظورم از روت اینه که توی همون درایو مموری بریزین و توی هیچ فولدری نباشه.مثلا اگه اسم درایوتون هست F باید بریزین توی F دقیقا و نه توی فولدر

ashi54

کاربر سایت
May 27, 2013
1
salam bekhashid man mikhastam bedonama az koja mishe bazi vase ds i xl grrft va bayd baname moon shel ro chi karesh koanm daghighan

- - -ویرایش - - -

salam be bakhshid man , mikhastam bedonam az koja mishe bazi vase dc gerft

- - -ویرایش - - -

salam be bakhshid man , mikhastam bedonam az koja mishe bazi vase dc gerft

- - -ویرایش - - -

be bakhshid man bayd chi zayiro ke dl mikonim berzim to sd kartemon ya ye chiz dige

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

salam bekhashid man mikhastam bedonama az koja mishe bazi vase ds i xl grrft va bayd baname moon shel ro chi karesh koanm daghighan- - -ویرایش - - -salam be bakhshid man , mikhastam bedonam az koja mishe bazi vase dc gerft- - -ویرایش - - -salam be bakhshid man , mikhastam bedonam az koja mishe bazi vase dc gerft- - -ویرایش - - -be bakhshid man bayd chi zayiro ke dl mikonim berzim to sd kartemon ya ye chiz dige
عزیزم بازی ها دی اس هیچ فرقی نداره روی همه مدل دی اس ها جا میشه . تو گوگل انگلیسی بنویس game nds . دانلود بازیا دی اس میاره . سایت CoolROM.com - N64 ROMs GBA ROMs SNES ROMs NDS ROMs GBC ROMs NES ROMs MAME ROMs PSX ROMs Gamecube ROMs ISOs and Emulators هم بازی دی اس داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر