نحوه اتصال PS3 به اینترنت

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
از دو راه
Wireless Connection
Wired Connection
جای اون کابل شبکه واسه مورد دومیه.

ببخشید خیلی عذر میخوام من کاملا تازه واردم و تازهps3گرفتم می شه بیشتر توضیح بدین البته کامل باشه خواهش می کنم حالا یا بصورتpmیا درهمین جا.:blushing:

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
ببخشید خیلی عذر میخوام من کاملا تازه واردم و تازهps3گرفتم می شه بیشتر توضیح بدین البته کامل باشه خواهش می کنم حالا یا بصورتpmیا درهمین جا.:blushing:
ندونستن چیزی که عذر خواهی نداره;)
بهتره همینجا باشه که دوستان دیگر هم استفاده کنند.:smile:
شما اینترنت dial up داری یا adsl؟
اگه dial up داری که اصلا فراموشش کن , اگه adsl داری, سرعتش؟

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
ممنون از با ادبی و کوچک نوازی شما من هنوز خط adsl راه ننداختم ولی زنگ زدم چهاررقم اول شماره منزل رو دادم گفت 512برام وصل میکنه(راستی این سرعت واسه بازی شبکه ای مناسب هست یا نه):eek:

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
ممنون از با ادبی و کوچک نوازی شما من هنوز خط adsl راه ننداختم ولی زنگ زدم چهاررقم اول شماره منزل رو دادم گفت 512برام وصل میکنه(راستی این سرعت واسه بازی شبکه ای مناسب هست یا نه):eek:

با این سرعت که عالیه ولی بستگی به پینگت هم داره.

کسی نیست ما رو راهنمایی کنه.؟؟؟؟؟؟؟

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا

پینگت دیگه چیه راستی اگه این خط رو راه بندازم بدون نیاز به چیز دیگری نیست مثلا خرید مودم یا غیره یعنی فقط باید یه روزی راه بندازم و مستقیم بدون واسطه به ps3 وصل کنم.بازم ممنون.:confused:

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali

پینگت دیگه چیه راستی اگه این خط رو راه بندازم بدون نیاز به چیز دیگری نیست مثلا خرید مودم یا غیره یعنی فقط باید یه روزی راه بندازم و مستقیم بدون واسطه به ps3 وصل کنم.بازم ممنون.:confused:

هم میتونی "بی سیم" وصلش کنی هم "با سیم"

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
واسه من سره Obtaining IP adress ارور می ده. سیگنالش هم بین 20 تا 30 متغیره, حالا راهی نداره بتونم همینجوری وصل بشم؟؟ میتونم سیم کشی کنم مودمو بیارم اینور مه اونوقت سیگنالش 100% میشه, اگه اینکارو بکنم درست میشه؟

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
چند بار امتحان کنی درست میشه این مشکلش از سرعت نتت هست !

وقتی که مستقیم با کابلی از انتن وایرلس اومده به پلی3 وصل میکنم راحت کانکت میشه

ولی موقعی که وصلش میکنم به روتر وایرلس با اینکه سیگنالم 100% هستش تو خونه.

به نت وصل میشه پلی 3 حتی سرچ هم باهاش کردم تو گوگل

فقط به نتورک پلی 3 وصل نمیشه. و Failed میزنه.

دوست عزیز مطمینی از سرعت نتم هستش؟

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
وقتی که مستقیم با کابلی از انتن وایرلس اومده به پلی3 وصل میکنم راحت کانکت میشه

ولی موقعی که وصلش میکنم به روتر وایرلس با اینکه سیگنالم 100% هستش تو خونه.

به نت وصل میشه پلی 3 حتی سرچ هم باهاش کردم تو گوگل

فقط به نتورک پلی 3 وصل نمیشه. و Failed میزنه.

دوست عزیز مطمینی از سرعت نتم هستش؟
بله مطمئنم !

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
راستی می شه 1.یه جوری با ps3فارسی بنویسیم2.زبان خود کنسول چی فارسی میشه 3. بعضی فرمتهایی
که ps3نمیخونه رو نشون نمیده مثلا من تو رم ریدرم تو پوشه ی ویدیو یک فیلم می ریزم بعد که به کنسول وصل
می کنم می بینم هیچی در پوشه ی ویدیو نیست آیا با نصب لینوکس درست میشه اگه نه چارش چیه؟4.آیا برای نصب لینوکس حتما با ید از ماوس و کیبورد usb استفاده کرد یعنی با دسته ی خودش نمیشه اگه نه با این تبدیل هایی که ماوس و کیبورد معمولی رو به usbوصل می کنه می شه کار کرد؟

erfan poet

کاربر سایت
Oct 13, 2008
115
نام
عرفان
من كابل اينترنت رو كه وصل ميكنم به دستگاه يهو همه چيز گير ميكنه و درست نميشه تا اينكه دكمه پاور پشت رو بزنم مشكل از كجاست ؟؟؟؟؟

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
راستی می شه 1.یه جوری با ps3فارسی بنویسیم2.زبان خود کنسول چی فارسی میشه 3. بعضی فرمتهایی
که ps3نمیخونه رو نشون نمیده مثلا من تو رم ریدرم تو پوشه ی ویدیو یک فیلم می ریزم بعد که به کنسول وصل
می کنم می بینم هیچی در پوشه ی ویدیو نیست آیا با نصب لینوکس درست میشه اگه نه چارش چیه؟4.آیا برای نصب لینوکس حتما با ید از ماوس و کیبورد usb استفاده کرد یعنی با دسته ی خودش نمیشه اگه نه با این تبدیل هایی که ماوس و کیبورد معمولی رو به usbوصل می کنه می شه کار کرد؟

چرا دیگه سریع جواب نمی دین؟:((:blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر