نبرد Titan ها را فراموش کنید ؛ Killzone 4 در راه است

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

guerrilla-games-on-killzone-4-were-on-vacation-for-now.jpg

استودیو معروف هلندی Guerrilla Games با خلق سری بازیهای Killzone به صورت انحصاری برای کنسول PS2 و PS3 توانسته است نامش را در جزء بهترین سازندگان بازیهای شوتر جاودان کند . این استودیو چندی پیش با خلق جدیدترین سری این بازی یعنی Killzone 3 توانست نامزد بهترین بازی از سوی همایش Dutch Control Industry در ساال 2011 شود . در همین راستا مسئولان استودیو Guerrilla Games در طی خبری بسیار مهم در اعلام کرد که دیگر DLC جدیدی برای Killzone 3 ساخته نمیشود و هم اکنون ما در حال اماده سازی برای ساخت سری 4 این بازی میباشیم . این مقام مسئول همچنین اذعان کرد : در حال حاظر بسیار زود است که بگوییم کی این بازی را معرفی میکنیم ولی به احتمال بسیار زیاد در کنفرانس E3 سال 2012 شاید این امر میسر شود .

Source
Source 2

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بچه ها وقتی من اولین بار کیل زون 2 رو توی گیمنت دیدم مخم غاطی کردهبود گفم این چیه من خوابم یا بیدار واقعا نفهیدم چی شد تو راه برگشت فقط به گرافیکش فکر میکرئ اومد خوته مخ بابا رو زدم و پول ازش گرفتم رفت یک ps3 با یک کیلزون 2 خریدم اومده خونه یک ضرب رفتم جلو تا خسته شم وقتی3 اومد با چه سرعتی رفتم خریدم هم چیش عالی بود به جز داستانش خدا کنه تو4 داستان قوی تر بدن و هلگاست ها بهتر ودقیق تر بازگو کند

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
هی اینا میگن هلگاست ها بد ـن میزنن می ترکونن هی هلگاست ها میگن ما خوبیم حملـــــه !!! آخه اینم شد دلیل ؟

احسان ما گفتيم داستانش تعطيله ولي ديگه اينجوريام كه تو ميگي نيست ... :d اتفاقا بازي داستان خيلي خوبي داره و فضاي خاكستري جالبي داره و كاراكتر ها هم خيلي عالين مثل Visari و عقايدش كه شديدا به هيتلر و دوستان شباهت داره ! اما بحث بيشتر سر نوع پرداخت به داستان و كارگرداني صحنه هاست و (البته شخصيت مضخرف ريكو!) ، پيشنهاد ميكنم يه دور مقاله ي كيوان كه تو در مورد KZ نوشته رو بخوني تا بيشتر آشنا شي ! :d

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
شوتر که داستان نمیخواد اصلا! من همین کیلزون 3 بدون داستان خاطرش تو ذهنم زنده تره تا بلک اوپس که (لا اقل یه چیزی داشت).

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
شوتر که داستان نمیخواد اصلا! من همین کیلزون 3 بدون داستان خاطرش تو ذهنم زنده تره تا بلک اوپس که (لا اقل یه چیزی داشت).
آره بابا بلک آپس که فقط اعداد 6 و 8 رو نشونمون میداد که کلی معنی دارند برای پیروان این 2 عدد از جمله خودم ، خیلی داستان داشت . من یه روز ـه تمام بازیش کردم از ساعت 12 ظهر تا 10 ـه شب تا تونستم این ابربازی رو اونم روی چی ! Regular تموم کنم نه Veteran !

(البته شخصيت مضخرف ريكو!)
اتفاقا ریکو خیلی Mysterious به نظر میاد و پخته .
اون لینکم بم Cm بده:d

استودیو معروف هلندی Guerrilla Games با خلق سری بازیهای Killzone به صورت انحصاری برای کنسول PS2 و PS3 توانسته است نامش را در جزء بهترین سازندگان بازیهای شوتر جاودان کند
KZ روی PS2 تقریبا هیچ طرفداری نداشت . یعنی حرف خاصی برای گفتن نداشت که بخواد کسی طرفدارش بشه . اما KZ 2 کلا یه چیز واقعا جذاب رو به زمره ی FPS ها اضافه کرد . نمیگم نو آوری بود اما چیزای جذاب و جدید زیاد داشت ، KZ3 هم همینطور اما نه به اندازه ی 2

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
از جو و گیم پلی بسیار خاص این سری بازی واقعا خوشم میاد و یه جورایی تکه البته نسخه ی سوم یکم به بیراهه رفته بود ولی خوب اونم نکات مثبتی رو به سری اضافه کرد محیطای متنوع از جمله ی این نکات بود. گرافیک این سری بازیم که همیشه خوب بوده و هست به نظر من اگه تو نسخه ی چهارم گیم پلی به اون حالت سنگین نسخه ی دوم و اول نزدیک شه و تنوع محیطاشم در حد نسخه سوم باشه یه داستانی حماسی و خوب رو هم همراه با موزیکای جذابتر به بازی اضافه کنن دیگه فوق العاده میشه و همه ی طرفدارارو راضی میکنه

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان جان جوری میگی هلگاس ها و انسان ها هرکی ندونه فکر میکنه هلگاس ها ادم فضایی هستن .:p

بابا جفتشون ادم هستن فقط به هلگاس ها در حقشون نامردی شده اون ها هم میخوان جواب نامردی رو با نامردی بدن .

هرچند اگه هرکسی جای هلگاس ها بود همین کار رو میکرد . چقدر از زنان و فرزندانشون و پیر هاشون بر اثر بیماری مردن و .... .
اون که بله :D خب برای تفکیک دو گروه فقط گفتم :D
احسان فلسفه جنگ هاي جهاني چي بود :d
جواب تو همينه :d

در ضمن من همين كه اصلا" هلگاست توي بازي باشه برام بسه :d
احسان ما گفتيم داستانش تعطيله ولي ديگه اينجوريام كه تو ميگي نيست ... :d اتفاقا بازي داستان خيلي خوبي داره و فضاي خاكستري جالبي داره و كاراكتر ها هم خيلي عالين مثل Visari و عقايدش كه شديدا به هيتلر و دوستان شباهت داره ! اما بحث بيشتر سر نوع پرداخت به داستان و كارگرداني صحنه هاست و (البته شخصيت مضخرف ريكو!) ، پيشنهاد ميكنم يه دور مقاله ي كيوان كه تو در مورد KZ نوشته رو بخوني تا بيشتر آشنا شي ! :d
آرش جان اون مقاله رو خوندم :D خودم قبل از ریلیز K2 یه سری جست جوی مفصل هم توی ریز و درشت داستان بازی کردم :D درسته کیلزون یه پیش زمینه ی داستانی خیلی خیلی خوبی داره ولی داستان توی خود بازی رسماً به فنا رفته :D توی بازی اتفاقات و سایر قضایا خیلی نافرم ـه :D دیگه آخه این خیلی تابلوئه :D یعنی هیچ احدی روی این کره ی خاکی یافت نمیشه که بگه داستان بازی (پیش زمینه رو نمیگم !) خوبه یا با جرئت میگم هیچ کسی نیست که با داستان و روند بازی بخواد از یه شخصیت بازی در حد یه قهرمان واقعی خوشش اومده باشه ! خب همه ی اینا ضعفه دیگه ! :D باید داستان جوری باشه که اونی که بازی میکنه از شخصیت های منفی بدش بیاد (البته در بعضی موارد نادر بدها محبوب هم میشن :D) و طرف خوب برای گیمر حکم یه قهرمان رو داشته باشه و بتونی خودت رو جاش قرار بدی ! نه مثل شخصیت های آبکی کیلزون که با هیچ امید و زمینه ای نمیتونی بفهمی میخوای کار رو ادامه بدی یا نه ! و فقط صرف یه گرافیک تکنیکی بالا 90% بر و بچه ها برن طرفش !
گیم پلی رو هم گفتم که هنوز چقدر گیر داره ! :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
اصلا توی KZ هلگاست ها محبوب ترند! هم رهبرشون ویزاری ، هم اون رادک :d (اگر اشتباه نوشتم عذر میخوام :d )
ولی خدایی قبل از اومدن بازی چه داستان های خفنی ردیف کردیم برای KZ3 ! بعدشم که اومد گند زد به همه ی امیدها و آرزوهامون :d

• Like
Reactions: Kainé

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
اصلاً بحث من جنگ بین هلگاست ها و انسان ها نیست :D بحث من دلیل جنگ ـه اینه که باید پرداخت بشه یه نمونه ی بسیار عالی از این نوع روایت جنگ رو توی یه بازی که مترادف اون چیزیه که نیت گردنش انداخته هست :D مسئله اینه و گرنه دو طرف هر ننه قمری میتونه باشه :D
هی اینا میگن هلگاست ها بد ـن میزنن می ترکونن هی هلگاست ها میگن ما خوبیم حملـــــه !!! آخه اینم شد دلیل ؟ :D
باو همین که داستان تو حرف زدن های شخصیت اصلی با هوش مصنوعی سفینه روایت نمیشه خودش خیلی جای خوشحالیه :D
کلی بازی معروف و غول با داستان آبکی و بی سر و ته هست حالا تو گیر دادی به این؟ :D
پ.ن: خداییش گیرز 2 رو که بازی کردی در مورد داستانش اینجوری ( :-l) نشدی؟ :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
باو همین که داستان تو حرف زدن های شخصیت اصلی با هوش مصنوعی سفینه روایت نمیشه خودش خیلی جای خوشحالیه :D
کلی بازی معروف و غول با داستان آبکی و بی سر و ته هست حالا تو گیر دادی به این؟ :D
پ.ن: خداییش گیرز 2 رو که بازی کردی در مورد داستانش اینجوری ( :-l) نشدی؟ :d
مسخره نکن ! اون خدا ترین fps ـه ! :|
آخه این علاوه بر داستان مشکل گیم پلی هم داره :D در کل فقط یه بخش مثبت داره اونم مولتی ـشه :D
اگه گیم پلی ـش مشکل داره پس مولتی ـشم مشکل داره دیگه!
نه صدار ! مدل گیم پلی مولتی با سینگل فرق داره :D مثلاً خیلی راحت برات بگم گیم پلی سینگل و مولتی آنچارتد که یکی نیست ! :D اون بیس گیم پلی هست که یکیه ولی سایر چیزها مثل هیجان و غافلگیری و آزادی عمل و ... و خیلی چیزهای دیگه هستن که فقط مختص سینگل هستن :D مولتی هیچ کدوم اینها رو نداره چون دو گروه یا بیشتر و کمتر با هم یا علیه هم دارن رقابت میکنن کلاً نحوه ی بازی چیز دیگه ایه :D

آخرین ویرایش:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا
آخه این علاوه بر داستان مشکل گیم پلی هم داره :biggrin1: در کل فقط یه بخش مثبت داره اونم مولتی ـشه :biggrin1:

اگه گیم پلی ـش مشکل داره پس مولتی ـشم مشکل داره دیگه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر