نبرد Titan ها را فراموش کنید ؛ Killzone 4 در راه است

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

guerrilla-games-on-killzone-4-were-on-vacation-for-now.jpg

استودیو معروف هلندی Guerrilla Games با خلق سری بازیهای Killzone به صورت انحصاری برای کنسول PS2 و PS3 توانسته است نامش را در جزء بهترین سازندگان بازیهای شوتر جاودان کند . این استودیو چندی پیش با خلق جدیدترین سری این بازی یعنی Killzone 3 توانست نامزد بهترین بازی از سوی همایش Dutch Control Industry در ساال 2011 شود . در همین راستا مسئولان استودیو Guerrilla Games در طی خبری بسیار مهم در اعلام کرد که دیگر DLC جدیدی برای Killzone 3 ساخته نمیشود و هم اکنون ما در حال اماده سازی برای ساخت سری 4 این بازی میباشیم . این مقام مسئول همچنین اذعان کرد : در حال حاظر بسیار زود است که بگوییم کی این بازی را معرفی میکنیم ولی به احتمال بسیار زیاد در کنفرانس E3 سال 2012 شاید این امر میسر شود .

Source
Source 2

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
Behnam_Yakuza @

27736078629755188729.gif

===============================
کلا کیلزون با اون اسمش چه سودی برای خلاقیت و این صحبتا داشت؟ چه حرفی کلا برای گفتن داشت؟ اسکی؟ شیپ؟ نه نه ماشین لباسشویی رو کار ندارم. (دوشواری اعظم ستاد مبارزه با کیلزون)

• Like
Reactions: shefer

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
بهترین حالت ریکو همون توی شماره ی 1 ـش بود ! میشد به خاطر جوون بودن و شرایطش اسکل بازیاش رو تحمل کرد ! ولی از همیچین مرد خیکی و گنده ای قهرمان بازی بعید که هیچی خنده داره :biggrin1: فقط ژانگولر بازیاش رو توی K3 ببین :biggrin1:
از لحاظ آزادی عمل و اینا توی محیط هم که مالیده :biggrin1: توی 3 هم که کات سین ها اصلاً ربطی به بازی نداشت انگار یه بچه دو ساله نشسته کات سین به بازی چسبونده :biggrin1: بازی به شدت هول هولی و سرهم بندی شده بود ! یعنی فقط خواسته بودن سینگل رو از سر خودشون باز کنند ! لوکیشن ها خیلی مسخره عوض میشد ! انگار یا پرش داشت یا همینجوری دو تا لوکیشن رو با چسب از کنار به هم چسبوندن :| این بحث جنگ بین انسان ها و هلگاست ها دیگه خیلی داره مسخره و مزخرف میشه هر دفعه اینا میزنن هلگاست ها رو بعد یه ننه قمر میاد شور حسینی میده و دوباره جنگ :biggrin1: که البته این مربوط به همون داستان ضعیفشه ! :biggrin1:
اگه توی 4 دوباره یکی بخواد بیاد وسط و هلگاست ها باز بخوان بزنن به صحرای کربلا و شکست بخورن رسماً بازی فاتحه ـش خوندس !
گیم پلی هم که توی 3 کلاً اوت بود ! اگر چه توی 2 هم چندان تعریفی نداشت ! ولی به شدت بازی از عنصر غافلگیری بی بهره ـس ! همه چی سر هم بندی شده اتفاق می افته ! نمی خوام اسم ببرم ولی هستن شاخ هایی توی این زمینه که اگه بازی کنی کاملاً یه اول شخص استاندارد دستت میاد :biggrin1:
بیشتر ایرادهات از بازی مربوط به همون داستان آشغال بازی میشه(که البته هیچ بحثی هم توش نیست!) ....ربط نداشتن کات سین ها به خود بازی یا نحوه عوض شدن لوکیشن ها(البته یکی از نقاط قوتش نسبت به Killzone2 همین تنوع محیطشه)
اینکه میگی از لحاظ آزادی عمل و اینا مالیده من نمی فهمم. بازی مثل 95% بازی های اول شخصه دیگست. خواستی open world باشه؟ نکنه داری با کرایسیس مقایسش می کنی؟
من خودم فن این بازی نیستم ولی اینکه میگی گیمپلی کلا اوته کاملا مخالفم...میشه دلیل بیاری منو توجیه کنی؟ برا من هم خیلی راحته که بیام بگم گیمپلی فلان بازی "اوت" بود و کل بازی رو ببرم زیر علامت سؤال...:d
من خودم بیشتر اول شخص ها رو بازی کردم،میشه از این اول شخص استانداردها به ما هم بگی بریم بازی کنیم بفهمیم اول شخص یعنی چی؟.....
در مورد این یارو ریکو کاملا باهات موافقم....یعنی حالم از این بشر به هم میخوره. میبینمش می خوام بالا بیارم:-&

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اوه اوه شرمنده احسان نمیدونم چرا یه لحظه مخم قفل کرد ریکو رو با Sev قاطی کردم:| :D تازه الان پستت رو دیدم دوزاریم افتاد :D دز موزد ریکو کاملا موافقم.
در مورد کات سین ها و لوکیشن ها نظر خاصی ندارم. :D
در مورد داستان هم زیاد بخوایم حساسیت نشون بدیم بازی های دیگه ای هم بودن که اینجوری ماست مالی باشن :D مثلا گیرز 1 میزنی لوکاست ها رو داغون میکنی تو 2 باز شاخ میشن میری زیرزمین تام و جری بازی دنبال ملکه باز میزنی داغونشون میکنی باز تو 3 شاخ میشن :D
غافل گیری رو قبول دارم ولی تو 3 یه غافل گیری داشت که همون flash back بود به نظرم جالب کار شده بود.ولی هنوز جای کار زیاد داره.
گیم پلی رو دیگه اصلا قبول ندارم :D به نظرم گانینگ بازی خوب بود و اکشن جذابی هم داشت.هوش مصنوعی هم عالی هست. مخصوصا تو 2 که خیلی بیشتر به چشم میومد به خاطر سنگین بودن گیم پلی.
دیگه knife کردن هم که خدا بود :D
بیشتر ایرادهات از بازی مربوط به همون داستان آشغال بازی میشه(که البته هیچ بحثی هم توش نیست!) ....ربط نداشتن کات سین ها به خود بازی یا نحوه عوض شدن لوکیشن ها(البته یکی از نقاط قوتش نسبت به Killzone2 همین تنوع محیطشه)
اینکه میگی از لحاظ آزادی عمل و اینا مالیده من نمی فهمم. بازی مثل 95% بازی های اول شخصه دیگست. خواستی open world باشه؟ نکنه داری با کرایسیس مقایسش می کنی؟
من خودم فن این بازی نیستم ولی اینکه میگی گیمپلی کلا اوته کاملا مخالفم...میشه دلیل بیاری منو توجیه کنی؟ برا من هم خیلی راحته که بیام بگم گیمپلی فلان بازی "اوت" بود و کل بازی رو ببرم زیر علامت سؤال...:d
من خودم بیشتر اول شخص ها رو بازی کردم،میشه از این اول شخص استانداردها به ما هم بگی بریم بازی کنیم بفهمیم اول شخص یعنی چی؟.....
در مورد این یارو ریکو کاملا باهات موافقم....یعنی حالم از این بشر به هم میخوره. میبینمش می خوام بالا بیارم:-&
خب با اجازتون هر دو رو با هم جواب بدم :D
در مورد ریکو و داستان که همگی تفاهم داریم شدید :D
کلاً برای گیم پلی اول شخص دو حالته ! یا بازی سند باکس ـه یا اینکه همین حالت معمولی خطی ! ولی این حالت دوم باید یه سری چیزا رو داشته باشه مثل همین عناصر غافلگیری گیمر یا یه سری هیجان که توی گیم پلی باید یه جاهایی به بازی تزریق بشه :D مثل MW ها :D (بحث رو منحرف نکنید یه مثال ساده ـس :D) خب K معمولاً یه روند ثابتی رو توی گیم پلی داره ! حالا K2 یه سری لحظات ماندگاری رو داشت ولی 3 از همون هم بی بهره بود ! :D
نکته ای که باز به همین مطلب مربوط میشه محیط بازی هست ! محیط کیلزون از لحاظ وسعت قشنگ سندباکس میطلبه :D ولی میبینید که توی اون محیط بزرگ هیچ تعاملی با هیچ چیز (به جز یه سری چیز های از پیش تعیین شده !) ندارید ! در صورتی که بازی میخواد خیلی خطی باشه حداقل محیط باید جوری باشه که تنش توش زیاد باشه ! نه یه محیط بزرگ که بدرد هیچی نمی خوره :D در نهایت 4 نفر اونطرف قضیه هستند که باید کشته بشند با همون روش معمولی که شاید توی یه راهروی 2 متری هم از همون روش استفاده کنید ! یعنی کلاً آزادی عمل توی کشتن و بازی ندارید ! :D و یه سری چیز های دیگه که اینجا بخواد گفته بشه میشه یه پست 200 خطی :D
دوست عزیز .: Darkness :. که اسم بازی استاندارد میخوای (:D) اینجا به دلیل مسائل امنیتی و مربوط بودن تاپیک به K نمیشه چیزی گفت ولی یه چند تا تاپیک پایین تر توی همین بخش اخبار میتونی بیابیش :D

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
داستانشو قوی کنن مثل شماره 2 متای بالای 90 میگیرهولی انصافا هوش مصنوعی دشمنان kz هیچ fps نداره گرافیکش که حرف نداره به قول معروف گرافیک شماره 2 انقلابی بود تو اون زمان شماره 3 هم که حرف نداشت من اصلا باگ ندیدم مرحله برفش به جرات میگم تا الان تو بازیهی fps گرافیک به این زیبای ندیده بودم کلا KZ میتونه تبدیل به بهترین FPS بشه به شرط اینکه داستانشو قوی کنه وگرنه در بقیه زمینه ها حرف اول میزنه بابا داستان بدید ND براتون بنویسه

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
زیبایی داستان killzone به اینه که بر خلاف اکثریت شوترها خیر و شر نیست و دنیاش خاکستریه،پتانسیل داستانیش خیلی بالاست که متاسفانه دارن با کاراکترای مثبت آبکی(برخلاف کاراکترای منفیش که عمق شخصیت پردازیشون بالاست)خرابش میکنن،به شخصه دوست دارم تو نسخه بعدی که امیدوارم نسل بعد با اقتدار بیاد رهبران ISA رو هم ببینم.
نگران ریکو نباشین همینکه بفهمه ویزاری زنده ست خودکشی میکنه

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
نگران ریکو نباشین همینکه بفهمه ویزاری زنده ست خودکشی میکنه
این نتیجه رو از کجا گرفتی شما؟ از آخر 3؟ اگه آره چه جوری؟ :d
آخه از مرگ ویزاری که چند ماه گذشته بود، من آخرش فکر کردم همون Stahl زنده موندش

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
@ احسان

پَ نه پَ
بيان توي KZ جنگ بين خروس هاي تكامل يافته و مرغ هاي جهش يافته رو با انسان ها نمايش بدن:|

تمامي اعتبار و عالي بودن KZ فقط به خاطر هلگاست هاست حتي اگر اين بار هم باز يكي ديگه بياد پرچم رو علم كنه ( چه خود ويزاري بزرگ :x چه احتمالا" دخترش ! ) باز هم بازي عاليه فقط تنها مورد اينه كه بيان و يه ادامه راستين براي KZ2 بسازن اون هم از لحاظ گيم پلي اصلا" داستان هم نخواستيم :x=((

كسي اين جا هست كه واقعا" بگه من يه گيم پلي توپ ديگه مثل KZ2 نمي خوام به جاش داستان مي خوام !!!

• Like
Reactions: Behnam_Yakuza

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ببینید بچه ها انصافا کلیزون بازیه نابیه در مورد شخصیت پردازی هم خیلی دوس دارم تو چهارش رو هلگاستا بیشتر زوم کنن اصلا بیان کاراکتر اصلی رو یه هلگاست بزارن تا درد و رنجی که میکشن رو حس کنیم !! هوش مصنوعی بازی عالیه و من به شخصه تو هیچ FPS دیگه ای بهتر از این ندیدم گرافیک بازیشم که نظیر نداره فقط اگه بشه یکم بیشتر از این محیط استفاده کرد که دیگه عالی میشه

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
این نتیجه رو از کجا گرفتی شما؟ از آخر 3؟ اگه آره چه جوری؟ :d
آخه از مرگ ویزاری که چند ماه گذشته بود، من آخرش فکر کردم همون Stahl زنده موندش
ی
ه بار برو جمله آخر دموی اول بازی رو گوش کن میگه: Sir,we have to move the ISA are coming
این دمو و جمله آخرش مال قبل از شروع جنگ بوده و احتمالا منظور از move رفتن به سیاره ای دیگه بوده و در زمان ورود نیروهای ISA ویزاری اصلا در خاک هلگان نبوده و کسی که ریکو لعنت ا... علیه به قتل رسوندش بدلی بیش نبوده،یه چیز دیگه هم هست که زیاد یادم نیست اما میگن رنگ اون ویزاری که کشتنش قهوه ای بوده در صورتیکه امپراطور چشمش آبیه:dSo Welcome home sir

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
دوستان الکی داستانش رو نپیچید داستانش سادس یادم قبل از شماره سوم چقدر بحث الکی کردیم یادش بخیر :d

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
واقعا گیم پلی این بازی زیاد روون نیست مهمترین نکته همینه البته قسمت سوم از شماره دوم خیلی بهتر شده بود ولی بازم باید روش کار کنن با داستانش من مشکلی ندارم فقط یکمی خوش رنگ و لعاب ترش کنن جذابتر میشه KZ2 رو من بعد از CODMW2 بازی کردم واقعا عذاب کشیدم اگه گرافیکش بالا نبود همون مرحله اول میرفت تو سطل آشغال.
اگه قرار باشه روون باشه كه ميشه مثل بقيه بازيها.اتفاقا كنترل نسخه دوم بهتر بود!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@ احسان

پَ نه پَ
بيان توي KZ جنگ بين خروس هاي تكامل يافته و مرغ هاي جهش يافته رو با انسان ها نمايش بدن:|

تمامي اعتبار و عالي بودن KZ فقط به خاطر هلگاست هاست حتي اگر اين بار هم باز يكي ديگه بياد پرچم رو علم كنه ( چه خود ويزاري بزرگ :x چه احتمالا" دخترش ! ) باز هم بازي عاليه فقط تنها مورد اينه كه بيان و يه ادامه راستين براي KZ2 بسازن اون هم از لحاظ گيم پلي اصلا" داستان هم نخواستيم :x=((

كسي اين جا هست كه واقعا" بگه من يه گيم پلي توپ ديگه مثل KZ2 نمي خوام به جاش داستان مي خوام !!!
اصلاً بحث من جنگ بین هلگاست ها و انسان ها نیست :D بحث من دلیل جنگ ـه اینه که باید پرداخت بشه یه نمونه ی بسیار عالی از این نوع روایت جنگ رو توی یه بازی که مترادف اون چیزیه که نیت گردنش انداخته هست :D مسئله اینه و گرنه دو طرف هر ننه قمری میتونه باشه :D
هی اینا میگن هلگاست ها بد ـن میزنن می ترکونن هی هلگاست ها میگن ما خوبیم حملـــــه !!! آخه اینم شد دلیل ؟ :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اصلاً بحث من جنگ بین هلگاست ها و انسان ها نیست :D بحث من دلیل جنگ ـه اینه که باید پرداخت بشه یه نمونه ی بسیار عالی از این نوع روایت جنگ رو توی یه بازی که مترادف اون چیزیه که نیت گردنش انداخته هست :D مسئله اینه و گرنه دو طرف هر ننه قمری میتونه باشه :D
هی اینا میگن هلگاست ها بد ـن میزنن می ترکونن هی هلگاست ها میگن ما خوبیم حملـــــه !!! آخه اینم شد دلیل ؟ :D

احسان جان جوری میگی هلگاس ها و انسان ها هرکی ندونه فکر میکنه هلگاس ها ادم فضایی هستن .:p

بابا جفتشون ادم هستن فقط به هلگاس ها در حقشون نامردی شده اون ها هم میخوان جواب نامردی رو با نامردی بدن .

هرچند اگه هرکسی جای هلگاس ها بود همین کار رو میکرد . چقدر از زنان و فرزندانشون و پیر هاشون بر اثر بیماری مردن و .... .

• Like
Reactions: Emperor visari

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

احسان فلسفه جنگ هاي جهاني چي بود :d
جواب تو همينه :d

در ضمن من همين كه اصلا" هلگاست توي بازي باشه برام بسه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر